nemetnana: Remek pár napos kikapcsolódás - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Remek pár napos kikapcsolódás

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 21.
Étkezéssel nagyon meg voltunk elégedve. Vacsora alatt sok választék volt, minden étel meleg volt és ízletes. Reggeli alatt is megfelelő volt a választék. A takarításra jobban oda kéne figyelni a szobákban. A szobákra már rá férne egy felújítás.

Személyzet:
Tisztaság: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni nemetnana felhasználót?    Igen

2018. december 22. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza nemetnana értékelésére:
Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk az itt tartózkodásuk alatt szerzett élményeket. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat, mind pozitív, mind negatív értelemben. Annak igazán örülünk, hogy svédasztalos étel kínálatunk elnyerte tetszésüket és ízvilágukat. A dicsérő sorokat továbbítjuk a Séf Úr részére. Köszönjük észrevételét a szobák állapotával kapcsolatosan is. A teljes szálloda felújítása már a jövőévi tervek között szerepel és ez által valamennyi szobánk mihamarabb megújulva, megszépülve várja a vendégeket. Bízunk benne, hogy visszatérnek szállodánkba és legközelebb már Önök is tapasztalhatják ennek eredményeit. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha...

2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.

2019. március 15.
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás.Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - November 1.
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Augusztus 20.    (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20