Második esély

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 7.
Nem szoktam második esélyt adni szállodának, de itt most biztosra mentem.A Balneo remek szálloda,elsőre is az volt. Bár a régi fénye kissé megkopott,látszik a fény az alagút/illetve a folyosó/ végén. Megkezdődtek a fürdőszoba felújítások.Éppen időben,a mi szobánkban is leharcolt volt a zuhanykabin,de nem okozott gondot.Nehéz dolog a vendéglátás,sok mindenre fel kell készülni,de az emberekre nem lehet. Régen nem volt szokás egy 4*-os szállodában strandpapucsban leslattyogni az étterembe,régen csak annyi ételt pakoltak a tányérra a svédasztalról,amennyit meg is ettek,nem volt szokás a svédasztalról ebédre is csomagolni.Régen a szülők még rászóltak a gyerekekre,hogy ne rohangáljanak visítozva az étteremben.Ez persze nem a szálloda hibája, de az élményt elrontja.Elhelyezkedés,kiszolgálás,étkezés mind kiváló! Köszönöm!

Szeretnéd követni Kritikusan felhasználót?    Igen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha...

2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.

2019. március 15.
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás.Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - November 1.
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Augusztus 20.    (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20