Lázárné: Mindenkinek ajánlom a Balneo Hotelt - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Mindenkinek ajánlom a Balneo Hotelt

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 2.
Kedves volt a recepción a fogadás, az ügyintézés gyors. A szoba kényelmes, és tiszta. Az étkezésnél az ételek finomak, változatosak. A hotel vellness részlege kitűnő. A tartózkodási idő végén nagyon jó volt, hogy nem kellett elhagyni a szobát 10órakor, mert igénybe vettük a hosszabbítási lehetőséget a szobával és ebéddel.
üdvözlettel: Lázárné

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Lázárné felhasználót?    Igen

2019. március 10. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Lázárné értékelésére:
Kedves Lázárné! Nagyon köszönjük értékelését és kedves sorait! Számunkra nagyon fontos, hogy Vendégeink kellemes élményekkel, elégedetten és kipihenten távozzanak tőlünk. Kifejezetten örülünk, hogy kényelmesnek találta szobáinkat, valamint örömmel olvassuk azt is, hogy elégedettek voltak étel kínálatunkkal és wellness részlegünkkel. Szeretettel visszavárjuk Önöket, üdvözlettel: A Balneo Hotel Zsori csapata.
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. március 16.
A hotelben jól éreztük magunkat, tiszta, rendezett, nincs baj a személyzettel. Véleményem szerint csak a pezsgőfürdők vizének hőmérséklete megfelelő,az élménymedence, kinti medence vize túl hideg. Ez különösen érthetetlen ott, ahol egyébként a forró termálvíz adott. A pozitívumok ellenére ha...

2019. március 15.
Az ágy kényelmetlen volt, a szoba mérete azonban megfelelő. A személyzet barátságos, szolgálatkész. A wellness részlegben a finn szauna még tovább fejlesztendő, a jégköpővel elégedett voltam. Az ételek felkínálása kissé szétszórtnak tűnt, a választék lehetett volna bővebb.

2019. március 15.
Nem akartunk túl messzire utazni, ezért esett a Balneora a választás.Részben volt jó döntés, mert a gyógymasszőr kitünő volt, nagyon értette a dolgát és igazán jó kezeléseket kaptunk. Gondunk a medencék vizének hőmérsékletével volt, mert főleg a benti-kinti összekapcsolt medence vize nagyon...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Pünkösd
2 nap/1 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-06-06 - 2019-06-10
 - November 1.
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-31 - 2019-11-03
 - Augusztus 20.    (min. 4 éj)
5 nap/4 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-08-15 - 2019-08-20