Betty2004: Remek 4 nap pihenés a Baleo Hotelben. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Remek 4 nap pihenés a Baleo Hotelben.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Remek 4 napot töltöttem a Balneo Hotelben.A parkolás és az elhelyezkedés is szerencsés volt, árnyékos parkolóhely, délelőtti napsütéses erkélyes szoba.Az étkezés változatos, jóízű volt, bár, ha később értem oda volt, amikor üres tálcák is voltak, vagy várni kellett, vagy megalkudtam az éppen elérhetővel. A személyzet nagyon udvarias és készséges volt minden felmerülő témában. A welness rész nagyon kellemes volt, az úszómedence nagysága és vízhőmérséklete, a legjobb a jakudzi medencerész volt az igen erős vízmasszírozókkal.
Ami nekem egy kissé kedvezőtlen az ár, melyet pont azért választottam, mert nyugdíjas kedvezményes volt, de majdnem a dupláját fizettem, mert egyedüli pótlék a napi 10400.- Ft + 7.000.- Ft volt. Ha figyelembevesszük, hogy csak egyet használta mindenből, vacsorát sem ettem kettő helyett a 7.000.- Ft felár egy kicsit soknak bizonyult.
Nem mindig tud az ember még egy főt szerezni, így kénytelen egyedül nyaralni, de ez már meggondolandó.
Ennek ellenére jól éreztem magam, s az előző 5 hónapi megfeszített munka okozta fáradságot sikerült kipihenni.
Tisztelttel: Géczi Sándorné

Étkezés:

Szeretnéd követni Betty2004 felhasználót?    Igen

2019. június 30. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Betty2004 értékelésére:
Kedves Vendégünk! Nagyon szépen köszönjük, hogy megosztotta velünk véleményét és élményeit. Nagy örömmel fogadtuk, hogy kellemesen telt az itt tartózkodása és kipihenten távozott szállodánkból. Szeretettel visszavárjuk! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. augusztus 23.
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.

2019. augusztus 22.
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve 20 min...

2019. július 29.
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15
 - Szilveszter
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15