Annipanni: A hotel inkább csalódás volt - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Nem ajánlom a helyet másoknak!

A hotel inkább csalódás volt

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hotel inkább csalódás volt, mint jó élmény.
Ami jó volt:
- nagyon közel van a Zsóry fürdőhöz
- a pótágyon is minőségi, kényelmes matrac volt, ez ritka
- a wellness-részleg szép és tágas, van fedett és nyitott része is
Ami nem tetszett:
- a szobát nem tudtuk 14,45-kor elfoglalni (hivatalosan 14 órától lehet)
- vizes cigarettacsikk a szemetesben hagyva, nagyon büdös volt
- családi szoba egyik szobáját kaptuk, szimpla ajtó volt a másik szoba felé, a tetején óriási réssel, hallottuk a szomszédokat
- közös volt az erkély, így egyik szoba lakói sem merték igazán használni
- a televízióadás minősége rossz volt, sokszor szakadozott, pixelessé vált a kép
- a (szoba sarkában álló) légkondícionáló-berendezés nem hűtötte ki a szobát
- a reggeli és a vacsora nagyon középszerű volt, a pincért nekünk kellett megkeresni, hogy italt rendelhessünk a vacsorához
- az étkezési idő utolsó órájában (!) már nem hoztak ki új ételadagokat, a maradékból lehetett választani - a hotel 4*-os (!)
- reggelinél a kenyérnemű nagyon gyorsan elfogyott, nem töltötték újra
- kevés és szűkös a parkolási lehetőség a hotel kerítésén belül és nehéz bemanőverezni a parkolóhelyekre

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet: Átlagos
Tisztaság: Gyenge
Ár / érték arány: Átlagos
Szolgáltatások: Gyenge
Étkezés: Gyenge

Szeretnéd követni Annipanni felhasználót?    Igen

2019. augusztus 3. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Annipanni értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán sajnáljuk, hogy tartózkodásukat követően nincsenek jó véleménnyel szállodánkról. A kellemetlenségek miatt, mind az étteremben tapasztaltak, mind a szobai elosztással kapcsolatban, ezúton is szíves elnézésüket kérjük. Mindazon által biztosítjuk Önöket, hogy nem a kolléganő hagyta a szemetesben a cigaretta csikket, mivel sem a szobában, sem az erkélyen nem lehet cigarettázni. Mert a füstjelző érzékelők azonnal bejeleznek. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. augusztus 23.
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.

2019. augusztus 22.
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve 20 min...

2019. július 29.
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15
 - Szilveszter
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02