párban idősen: rövid pihenés - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

rövid pihenés

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A szobában apróbb javításra szoruló dolgok (Wc-papírtartó, Tv-készülék nem megfelelő képe) nem kerültek megjavításra egyik vendég szobafoglalásától a következő vendég érkezéséig. A kapott szoba a másik szobával közös erkéllyel rendelkezett, ami kissé kellemetlen volt, a két szobát egy ajtó választotta csak el egymástól, az ilyet inkább nagy családoknak kellene kiadni, mint pároknak. Kellemes meglepetés volt az italkupon vásárlás lehetősége, a szoba késői elhagyásához járó ebéd, a személyzet maximális kedvessége. Ez a szép szálloda megérdemli, hogy a vendégei megtiszteljék a vacsorát megfelelő öltözékkel. Ha valamelyik vendégnek ez nem egyértelmű, nyugodtan fel lehet hívni a figyelmét kedvesen, de határozottan. Az ételek finomak , táplálóak, különlegesek .

Kényelem (szoba): Átlagos
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés: Átlagos

Szeretnéd követni párban idősen felhasználót?    Igen

2019. szeptember 6. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza párban idősen értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és hogy megosztotta velünk véleményét és észrevételeit. Örömükre szolgál, hogy elégedettek voltak ételeink választékával és minőségével. A hibákra vonatkozó meglátásokat továbbítjuk az érintett részlegvezetők felé, bízva azok mihamarabbi orvoslása reményében. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. augusztus 23.
Tiszta,igényes szoba. Személyzet kedves és segítőkész. Wellness részleg tetszett, nem volt zsúfoltság, eloszlottak a vendégek a különböző wellness területen.

2019. augusztus 22.
A személyzet kedves udvarias, segítőkész. A konyha "mérleg-gyilkos". Negatívumként csak néhány apróság: a wellness részlegen az óra lehetne jobb helyen, pont a thermal medencékből látható a legkevésbé, valamint a medencében való tartózkodás maximalis ideje 20/min-ként van jelezve 20 min...

2019. július 24.
Minden évben elvisszük az unokákat pár napra nyaralni. Az idén Mezőkövesden a Balneo Hotelra esett a választásunk. A szálloda nagyon szép, tiszta, a szobánk kifogástalan volt. Ami kicsit megnehezitette a napjainkat, az a haemophiliás tábor több mint 200 résztvevője. Tömeg volt a reggelinél,...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 18.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-06-15
 - Szilveszter
4 nap/3 éjszaka 23.233,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02