Réfi József: Teljes kikapcsolódás. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Teljes kikapcsolódás.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 13.
Nagyon figyelmes személyzet. Színvonalas szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít Szépen rendbe hozták a füves napozó területet.
Az ételek félpanziós ellátásra jók. Folyamatosan utántöltöttek. Ami nem tetszett, hogy reggel egy alkalommal négy kávégépből három hibás volt. Ezt négycsillagos szálloda nem engedheti meg magának. Szervezetlenség miatt két vacsoránál is telt ház volt az étteremben, mivel két személyes asztalok helyett nyolc, tízszemélyesek lettek előkészítve. Ezt korrigálták. A műszak hadilábon áll a világító eszközök cseréjével. Összességében nem véletlen a folyamatos telt ház közeli állapot. Mi is visszatérő vendégek voltunk, és leszünk is. A felsorolt hibák nem vontak sokat le. Viszont ezeket könnyű korrigálni.

Étkezés:

Szeretnéd követni Réfi József felhasználót?    Igen

2019. október 4. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Réfi József értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen Önnek részletes visszajelzését szállodánkról és szolgáltatásainkról! Mindig nagyon örülünk, ha tudunk tanulni vendégeink tapasztalataiból, legyen az akár pozitív, akár negatív! A dicsérő szavakat nagyon köszönjük, örülünk, hogy megemlítette többek között az újra telepített füves napozó részt, valamint kollégáink igyekezetét. De köszönjük, a negatívabb észrevételeket is, melyekre odafigyelünk és tolmácsolunk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. szeptember 22.
Az ágy puha, szétcsúszik,számomra kényelmetlen. Több alkalommal jártam ott ebben az évben is, úgy aludtam, hogy a matracot a földre tettem a fürdőszoba fala és az ágy közé. Pont méret, így nem gurúltam le róla, mert a fal és az ágy nem engedte. Hiába aránylag új a matrac, de puha.

2019. szeptember 21.
8 hónapos kisbabánkkal voltunk itt és a mi igényeinket a hotel teljes mértékben kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek kiadósak és ízletesek, a szállás tiszta, kellemes pihenést biztosított számunkra.

2019. szeptember 7.
Négy éjszakát töltöttünk a Balneo Hotel Zsóriban. Azt gondoltuk, hogy majd kijárunk a Zsóry fürdőbe, de olyan színvonalas a hotel fürdője, hogy kis sem tettük a lábunkat, mert minden igényt kielégít. Tisztaság a fürdőben és a szobában egyaránt. Az ételek kiválóak, bő választékkal. Amit csak...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-31
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-31
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.628 - 21.068,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-29 - 2020-12-31