Juhász Ferenc: Utazás babával - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Utazás babával

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 21.
8 hónapos kisbabánkkal voltunk itt és a mi igényeinket a hotel teljes mértékben kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek kiadósak és ízletesek, a szállás tiszta, kellemes pihenést biztosított számunkra.

Szeretnéd követni Juhász Ferenc felhasználót?    Igen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. szeptember 22.
Az ágy puha, szétcsúszik,számomra kényelmetlen. Több alkalommal jártam ott ebben az évben is, úgy aludtam, hogy a matracot a földre tettem a fürdőszoba fala és az ágy közé. Pont méret, így nem gurúltam le róla, mert a fal és az ágy nem engedte. Hiába aránylag új a matrac, de puha.

2019. szeptember 13.
Nagyon figyelmes személyzet. Színvonalas szálloda. A wellness részleg minden igényt kielégít Szépen rendbe hozták a füves napozó területet. Az ételek félpanziós ellátásra jók. Folyamatosan utántöltöttek. Ami nem tetszett, hogy reggel egy alkalommal négy kávégépből három hibás volt. Ezt...

2019. szeptember 7.
Négy éjszakát töltöttünk a Balneo Hotel Zsóriban. Azt gondoltuk, hogy majd kijárunk a Zsóry fürdőbe, de olyan színvonalas a hotel fürdője, hogy kis sem tettük a lábunkat, mert minden igényt kielégít. Tisztaság a fürdőben és a szobában egyaránt. Az ételek kiválóak, bő választékkal. Amit csak...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-31
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-31
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.628 - 21.068,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-29 - 2020-12-31