mindig Veled: Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Minden remek volt, az elhelyezés, kiszolgálás, az étkezések /reggeli, vacsora/ osztályon felüli!!! Egyetlen hiányosság a szobákban nem volt wifi lehetőség, de a földszinten volt használatára lehetőség. Köszönjük az irodának és a szálloda valamennyi dolgozójának az élményt! Ági

Szeretnéd követni mindig Veled felhasználót?    Igen

2019. november 7. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza mindig Veled értékelésére:
Kedves Vendégünk! Nagyon köszönjük kedves sorait és maximális pontszámú értékelését. Örömünkre szolgál, hogy kellemesen telt az itt tartózkodásuk és pozitív benyomással távoztak szállodánkból. Visszavárjuk Önöket! Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2019. október 16.
A kiszolgáló személyzet nagyon figyelmes, a szoba tágas, kényelmes. Rossz, esős idő volt, ki sem mozdultunk a szállodából, de kellemesen eltöltöttük az időt a wellness részlegen. Először külön álló ágyat kaptunk, de a személyzet megoldotta kérésemre a francia ágyat. Csak jót tudok mondani a...

2019. szeptember 22.
Az ágy puha, szétcsúszik,számomra kényelmetlen. Több alkalommal jártam ott ebben az évben is, úgy aludtam, hogy a matracot a földre tettem a fürdőszoba fala és az ágy közé. Pont méret, így nem gurúltam le róla, mert a fal és az ágy nem engedte. Hiába aránylag új a matrac, de puha.

2019. szeptember 21.
8 hónapos kisbabánkkal voltunk itt és a mi igényeinket a hotel teljes mértékben kielégítette. A személyzet kedves és segítőkész, az ételek kiadósak és ízletesek, a szállás tiszta, kellemes pihenést biztosított számunkra.

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-23
 - Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-30 - 2020-12-23
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 14.628 - 17.848,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-29 - 2020-12-23