Bazsika: Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

2020. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. február 8. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon kellemes környezet, recepciós kolleganő mosolygós, segítőkész, kedves minden tekintetben. a szobák kényelmesek, tiszták.Az ágy nagyon kényelmes, fürdőszoba, tiszta, dekoratív. A wellnes részleg gyógyvíze teljes mértékben megfelelt a fürdő területén lévővel. Reggeli, vacsora egyszerüen fenomenális. rengeteg választék, senki nem megy fel éhesen a szobába. Mi csak ajánlani tudjuk mindenkinek, aki szeretne egy kellemes hétvégét eltölteni egy nagyon szép szállodában.

Szeretnéd követni Bazsika felhasználót?    Igen

2020. március 1. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Bazsika értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését! Szeretettel visszavárjuk Önöket! A Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!

2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.

2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Kedvezményes ár 2 éjszakától
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.876 - 30.081,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-29 - 2020-12-23