tszjozsef: Kellemes 2 napos kikapcsolódás - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Kellemes 2 napos kikapcsolódás

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness nagyon kényelmes és kellemes volt, jól éreztük magunkat!
A szálloda és a szobánk csendes, kellemes volt.
A melegvizes medencék délutánonként kifejezetten zsúfoltak voltak.
A fürdőszoba is kielégített minden igényt, csak a WC ülésmagassága kényelmetlenül magas, ennek javítására nem tartom elegendőnek azt a gyerek-fellépőt, amit bekészítettek. Ennél nagyobb méretűre lenne szükség!

Ár / érték arány: Átlagos

Szeretnéd követni tszjozsef felhasználót?    Igen

2020. március 8. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza tszjozsef értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy időt szánt ránk és megosztotta velünk észrevételeit. Igazán örülünk, hogy összességében jól érezték magukat szállodánkban és bízunk benne, hogy a WC kapcsán tapasztalt apróbb kellemetlenség ellenére visszatérnek hozzánk. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!

2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.

2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Kedvezményes ár 2 éjszakától
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.876 - 30.081,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-29 - 2020-12-23