Varga Irén: Nagyon igényes embereknek ajánlom! - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Nagyon igényes embereknek ajánlom!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 15.
Először jártunk A ZSÓRI fürdőben, de nagyon kellemesen csalódtam. Nagyon szép, tágas, erkélyes szoba fogadott.( mindennap takarították.) A étel ragyogó, kifogástalan ,választékos és nagyon finom!! FŰRDŐRÉSZ,WELLNES tökéletes és nagyon tiszta!
A személyzet kedves, szolgálatkész, udvarias.

Szeretnéd követni Varga Irén felhasználót?    Igen

2020. március 8. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Varga Irén értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük szépen értékelését, s a dicsérő szavakat! Tolmácsoljuk azokat a kollégák felé ls bízunk benne, hogy ismét vendégeink lesznek.
Üdvözlettel, A Balneo Hotel Zsori vezetősége
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!

2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.

2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
 - Kedvezményes ár 2 éjszakától
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Nyugdíjas ajánlat (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel