Balneo hotel : Pihentető 5 éjszaka volt. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Pihentető 5 éjszaka volt.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 16.
Talán csak az volt gond, hogy az étel kicsit hideg volt. Változatos volt és finom, de nem volt meleg. A pincérek nagyon segítőkészek és udvariasak voltak.
A fürdő részleg nagyon kellemes, a svéd masszázs, a szauna szeánsz, a kleopátra fürdő, a sókabin mind nagyon kellemes volt. Összességében nagyon jól éreztük magunkat. Másodszor voltunk és biztos, hogy nem utoljára. Nekünk fontos volt, hogy kutyabarát hotel.

Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Balneo hotel felhasználót?    Igen

2020. március 8. - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness válasza Balneo hotel értékelésére:
kedves Vendégünk! Köszönjük szépen, hogy megosztotta velünk a szállodában szerzett élményeit. Minden visszajelzés hasznos számunkra és segíti munkánkat. Mind a pozitív, mind a negatívabb észrevételt tolmácsoljuk a vezetőség felé. Üdvözlettel: Balneo Hotel Zsori csapata
Balneo Hotel Zsori (Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness)
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!

2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.

2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
 - Kedvezményes ár 2 éjszakától
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Nyugdíjas ajánlat (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel