Bemargo: Kellemes pihenés a Balneó Hotel Zsóri Thermálfürdőben - Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Kellemes pihenés a Balneó Hotel Zsóri Thermálfürdőben

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 24.
A személyzet gyors, segítőkész, kedves. A szálloda hangulata kellemes, a tisztaság kiváló. Az ételválaszték bőséges. A pincérek gyorsak és udvariasok. A vacsorák alatti szolgáltatások (ékszer és népművészeti) hangulatot és kedvet teremtenek a környék megismeréséhez. Így kerestük fel a festőművész ékszerkészítőt, a finom házi lekvár és szörpkészítőt, a fazekas és népi bútorkészítő mestereket valamint Mezőkövesd ékkövének számító skanzent. Lehetőség volt masszázs igénybe vételére is, mellyel szintén elégedettek voltunk. Amelyet javasolnék -de bizonyára tisztában vannak vele- mindenképpen bővíteném a medencéket mert a szálloda méretéhez képest kevés a medence zsúfoltság van amennyiben teltház van a szállodában.

Szolgáltatások: Átlagos

Szeretnéd követni Bemargo felhasználót?    Igen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!

2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.

2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
 - Kedvezményes ár 2 éjszakától
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Nyugdíjas ajánlat (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.567 - 33.423,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel