2020.02.21-23

2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 4.
Már nem először jártunk ott a családdal, most a lányomék és a sógoromék is velünk jöttek. A szoba, az étkezés, a wellness nekünk tetszett, ezért is voltunk visszatérő vendégek. Most sajnos csalódás volt, mert nem az előzetesen leegyeztetett (már megszokott), szobát kaptuk meg, valami kavarodás miatt. Ennek viszont közös erkélye volt a lányomék szobájával és volt egy ajtó, melyen keresztül közvetlenül is át lehetett menni hozzájuk. Mondjuk az ajtóhoz nem kaptuk meg a kulcsot, tehát nem tudtuk mi magunk szabályozni, hogy kulcsra zárt vagy nyitott állapotban legyen, az csak vagy a személyzet által állandóan lezárt, vagy állandóan nyitott állapotban lehetett. Sajnos az erkély a gazdasági bejárat felett volt, ahol természetesen jöttek-mentek a szállítóautók és az udvaron lévő, hulladékkal púpozott szemetes konténerekre tárult az elsődleges kilátás. A "kódos" szobaszéf nem működött elemekkel és kóddal, csak a kulcsával, melyet mindig magunkkal kellett vinni. A hibaelhárító "szakember" kedvesen annyit mondott, hogy a kódos rész nem jó és kész. Ha nem felel meg így kulccsal, akkor vigyem a dolgaimat a recepcióra, majd ott elzárják nekem. A személyzet többi tagja kedves és segítőkész volt, bár érkezéskor a szoba kiadásánál a recepciós hölgy sem rezonált túlzottan a problémámra mikor tájékoztattam, hogy nem az előzetesen egyeztetett szobát kaptuk meg. A wellness rész nagy medencéjében a fiammal együtt tudtam úszni, sőt még labdázni is az úszók zavarása nélkül, a szabadtérbe is kivezető medencében élveztük a masszázs és pezsgőélményt, valamint a dögönyözést. Összességében a hétvége azért jól sikerült, mert jól is akartuk érezni magunkat és nem az apróságokon bosszankodni.

Személyzet: Átlagos
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Anttam felhasználót?    Igen

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 2.

2020. március 12.
Minden az előzetes várakozás szerint történt, remekül éreztük magunkat. A reggeli és a vacsora is változatos volt, és a pincérek gyorsasága is tetszett. A péntek szombati zenei aláfestés a vacsorához kellemes meglepetés volt!

2020. március 9.
A szoba gépészeti berendezése kissé zavaró volt a nem hangos de monoton kopogó hangok miatt. Ez elég meghatározó volt. A szoba kényelmével semmi gond nem volt.

2020. február 24.
A személyzet gyors, segítőkész, kedves. A szálloda hangulata kellemes, a tisztaság kiváló. Az ételválaszték bőséges. A pincérek gyorsak és udvariasok. A vacsorák alatti szolgáltatások (ékszer és népművészeti) hangulatot és kedvet teremtenek a környék megismeréséhez. Így kerestük fel a festőművész...

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Kedvezményes ár 2 éjszakától
3 nap/2 éjszaka 13.876 - 19.538,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-01-10 - 2021-03-06
 - Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.876 - 30.081,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-06-29 - 2020-12-23