Zemica: Kellemes négy nap a Boglárka Panzióban. - Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd

Kellemes négy nap a Boglárka Panzióban.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Lényegében mindennel meg voltunk elégedve. Egyetlen kifogásunk volt, a menü választásos vacsora. Bár több félét lehetett választani, az étlapból történő rendeléshez képest szerény adag volt, ízre nem, de kinézetre sem volt olyan, mint az elvárható lett volna. A svédasztalos reggeli viszont remek volt.

Személyzet:
Ár / érték arány: Átlagos
Étkezés: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Zemica felhasználót?    Igen

2018. október 22. - Boglárka Panzió & Apartmanházak válasza Zemica értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Önök nyugdíjas csomagajánlatunkat foglalták, ami menüvacsorát tartalmaz. A menüvacsora, ahogy az a nevében is benne van nem teljes adag, egy menü adag levest és egy menü adag főételt tartalmaz. Az ételek minőségére nagy hangsúlyt fektetünk, nincs különbség az a'la carte és a menüételek alapanyaga és íze között. Ahogy azt minden kedves vendégünknek elmondjuk érkezéskor, aki ezt a csomagot választja, lehetőség van a'la carte étlapunkról is rendelni, ebben az esetben az árkülönbözetet hozzáadjuk a számlához. Itt-tartózkodásuk alatt nyugodtan jelezhették volna a problémát, biztosan tudtuk volna orvosolni, hiszen családi vállalkozásként számunkra kifejezetten fontos, hogy vendégeink minden tekintetben elégedetten távozzanak a Boglárkából.
Ádám Alexandra (Boglárka Panzió & Apartmanházak)
Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Boglárka utca 1.

2018. november 10.
Négy napot töltöttünk itt a férjemmel. Mivel már jártunk itt, tudtuk mire számítsunk. Most sem csalódtunk. Kellemes környezet, közeli gyógyfürdő, ahová kedvezményes jegyvásárlásra is lehetőség nyílt, tiszta szoba, finom ételek. A vendéglátóink pedig biztosították a családias hangulatot. Az...

2018. november 5.
Kiváló szállás , remek, étlapról választható ételekkel , udvarias segítőkész személyzettel , tiszta környezettel , közel a fürdőhöz . Csak ajánlani tudom.

2018. szeptember 10.
alapjában véve minden tetszett, nagyon jó a szakács, finomak az ételek, a szoba tiszta, kényelmes, nagyon jó, hogy fürdőjegy is biztosítva van a vendégek részére.

Boglárka Panzió & Apartmanházak, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Napi árak
3 nap/2 éjszaka 5.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-24 - 2019-12-20
 - Boglárka feltöltő napok (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-09-01 - 2019-12-20
 - 5 éjszakás feltöltődés (min. 5 éj)
6 nap/5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-01 - 2019-12-20