Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Boglárka utca 1.

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd a térképen

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd értékelése:

1. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd bemutatkozása

A Boglárka Panzió 300 méterre fekszik a híres gyógyfürdő bejáratától, Zsóry-fürdőn található, három kilométerre Mezőkövesdtől. A panzió könnyen megközelíthető az M3-as autópályán és a 3-as számú főúton is.

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd képei

Szállások Mezôkövesd városában
Wellness csomagok Mezôkövesd városában

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk itt a férjemmel. Mivel már jártunk itt, tudtuk mire számítsunk. Most sem csalódtunk. Kellemes környezet, közeli gyógyfürdő, ahová kedvezményes jegyvásárlásra is lehetőség nyílt, tiszta szoba, finom ételek. A vendéglátóink pedig biztosították a családias hangulatot. Az idő csodálatos volt, így tökéletesre sikerült a pihenésünk!
Válasz az értékelésre - 2018. november 14.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy ismét jól sikerült a pihenés a Boglárkában. Legyen szerencsénk máskor is!
Boglárka Panzió & Apartmanházak, üzletvezető

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Kiváló szállás , remek, étlapról választható ételekkel , udvarias segítőkész személyzettel , tiszta környezettel , közel a fürdőhöz . Csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2018. november 9.
Köszönjük szépen! Legyen szerencsénk máskor is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Lényegében mindennel meg voltunk elégedve. Egyetlen kifogásunk volt, a menü választásos vacsora. Bár több félét lehetett választani, az étlapból történő rendeléshez képest szerény adag volt, ízre nem, de kinézetre sem volt olyan, mint az elvárható lett volna. A svédasztalos reggeli viszont remek volt.
Válasz az értékelésre - 2018. október 22.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Önök nyugdíjas csomagajánlatunkat foglalták, ami menüvacsorát tartalmaz. A menüvacsora, ahogy az a nevében is benne van nem teljes adag, egy menü adag levest és egy menü adag főételt tartalmaz. Az ételek minőségére nagy hangsúlyt fektetünk, nincs különbség az a'la carte és a menüételek alapanyaga és íze között.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
alapjában véve minden tetszett, nagyon jó a szakács, finomak az ételek, a szoba tiszta, kényelmes, nagyon jó, hogy fürdőjegy is biztosítva van a vendégek részére.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 22.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Visszavárjuk Önöket!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Udvarias,korrekt személyzet ,remek kiszolgálás, a svédasztalos reggeli széles választékú , az étteremben elkészített ételek mennyisége és minősége is kiváló
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Visszavárjuk Önöket a Boglárkába!
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Férjemmel és a fiammal voltam egy húsvéti ünnepen a Boglárka Panzióban Mezőkövesden, ahol nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet és az étterem dolgozói nagyon kedvesek és segítőkészek. Az étteremben nagyon finom és változatos ételeket szolgáltak fel. A szobák tiszták és szépen berendezettek voltak.
Válasz az értékelésre - 2018. június 7.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy jól érezték magukat panziónkban.
Visszavárjuk Önöket!

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettő szilvesztert töltöttünk már ott. Kiváló szállás, kiváló ételek, kiváló személyzet. Jó hangulat.Akár a főépületben, akár a külső apartmant nézzük. Ez a Boglárka Apartman. Egy családias hely. A disznóvagás is emelte a hangulatot. A tűzijáték is szép volt.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2017. április 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Munkatársaimmal arra törekszünk, hogy vendégeink családias hangulatban pihenhessenek nálunk és elégedetten távozzanak. Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket!
Boglárka Panzió & Apartmanházak, üzletvezető
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve, a szoba jó volt, az étkezések is, a választék is rendben volt. Két apró hiányosság:nagyon elavult rossz vételű TV készülék, nem kaptunk tájékoztatást, hogy a fürdő amire kaptunk jegyet nem lesz nyitva 1.-én, így kárba veszett az.
Válasz az értékelésre - 2016. november 8.
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy értékelte szálláshelyünket. Örülünk neki, hogy kellemes napokat töltöttek el panziónkban. Elnézését kérjük, hogy kollégáim nem tájékoztatták a fürdő november 1-i zárvatartásáról. A fürdőjegy viszont nem veszett kárba a megváltástól számított 1 évig felhasználható. A televíziókészülékek korszerűbbre cserélése terveink között szerepel.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szívélyes fogadtatásban volt részünk, mikor megérkeztünk. Praktikus tanácsokat kaptunk a környék látványosságaival, tudnivalóival,programjaival kapcsolatban. A szobánk tiszta és kényelmes volt, csak a TV túl pici, de lehet, hogy a mi szemünk már nem a régi. A konyhán nagyon finomakat főztek és igazán bőséges volt.
Válasz az értékelésre - 2016. április 1.
Kedves Vendégeink! Köszönjük az elismerő szavakat, örülünk, hogy jól érezték magukat a Boglárkában. A mielőbbi viszontlátásra!
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
A szoba hasznos alapterülete nem illeszkedik a kétágyas szoba funkciójához ( tetőtér, 1,9 m belmagasság )Árak jók , arányosak. Ételek nagyon színvonalasak, egy esetben a tejtartalmú likőr romlott lehetett , hölgyek nem itták meg. . . Én ugyan nem mentem le 8. 00 kor reggelizni , de az egyszerű kérdésemre , hogy
van-e 1.
Válasz az értékelésre - 2016. január 16.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. A tetőtérben lévő szobák belmagassága a hatályos építési szabályzat alapján lett tervezve és kialakítva. Éttermünkben nagy hangsúlyt fektetünk a felszolgált ételek és italok minőségére. Elképzelhető, hogy a krémlikőr nem ízlett az Önök asztalánál lévő hölgyeknek, kérésre szívesen cseréltük volna (többi vendégünk szívesen fogyasztotta).

Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 7.580,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, kedvezményes fürdőbelépővel, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Csilike Apartman
2020.07.01. - 2020.10.10.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.11-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MezőkövesdX