Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Boglárka utca 1.

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd a térképen

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd értékelése:

1. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd bemutatkozása

A Boglárka Panzió 300 méterre fekszik a híres gyógyfürdő bejáratától, Zsóry-fürdőn található, három kilométerre Mezőkövesdtől. A panzió könnyen megközelíthető az M3-as autópályán és a 3-as számú főúton is.

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd képei

Szállások Mezôkövesd városában
Wellness csomagok Mezôkövesd városában

Boglárka Panzió & Apartmanházak Mezőkövesd vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Négy napot töltöttünk itt a férjemmel. Mivel már jártunk itt, tudtuk mire számítsunk. Most sem csalódtunk. Kellemes környezet, közeli gyógyfürdő, ahová kedvezményes jegyvásárlásra is lehetőség nyílt, tiszta szoba, finom ételek. A vendéglátóink pedig biztosították a családias hangulatot. Az idő csodálatos volt, így tökéletesre sikerült a pihenésünk!
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy ismét jól sikerült a pihenés a Boglárkában. Legyen szerencsénk máskor is!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
Kiváló szállás , remek, étlapról választható ételekkel , udvarias segítőkész személyzettel , tiszta környezettel , közel a fürdőhöz . Csak ajánlani tudom.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Legyen szerencsénk máskor is!

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 20.
Lényegében mindennel meg voltunk elégedve. Egyetlen kifogásunk volt, a menü választásos vacsora. Bár több félét lehetett választani, az étlapból történő rendeléshez képest szerény adag volt, ízre nem, de kinézetre sem volt olyan, mint az elvárható lett volna. A svédasztalos reggeli viszont remek volt.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Önök nyugdíjas csomagajánlatunkat foglalták, ami menüvacsorát tartalmaz. A menüvacsora, ahogy az a nevében is benne van nem teljes adag, egy menü adag levest és egy menü adag főételt tartalmaz. Az ételek minőségére nagy hangsúlyt fektetünk, nincs különbség az a'la carte és a menüételek alapanyaga és íze között.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 10.
alapjában véve minden tetszett, nagyon jó a szakács, finomak az ételek, a szoba tiszta, kényelmes, nagyon jó, hogy fürdőjegy is biztosítva van a vendégek részére.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Örülünk neki, hogy jól érezték magukat a Boglárkában! Legyen szerencsénk máskor is!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
Udvarias,korrekt személyzet ,remek kiszolgálás, a svédasztalos reggeli széles választékú , az étteremben elkészített ételek mennyisége és minősége is kiváló
Kedves Vendégünk!
Köszönjük az értékelést. Legyen szerencsénk máskor is!
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 6.
Férjemmel és a fiammal voltam egy húsvéti ünnepen a Boglárka Panzióban Mezőkövesden, ahol nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet és az étterem dolgozói nagyon kedvesek és segítőkészek. Az étteremben nagyon finom és változatos ételeket szolgáltak fel. A szobák tiszták és szépen berendezettek voltak.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kettő szilvesztert töltöttünk már ott. Kiváló szállás, kiváló ételek, kiváló személyzet. Jó hangulat.Akár a főépületben, akár a külső apartmant nézzük. Ez a Boglárka Apartman. Egy családias hely. A disznóvagás is emelte a hangulatot. A tűzijáték is szép volt.
Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2017. április 25.
Kedves Vendégünk! Köszönjük az értékelést. Munkatársaimmal arra törekszünk, hogy vendégeink családias hangulatban pihenhessenek nálunk és elégedetten távozzanak. Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket!
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Összességében mindennel meg voltunk elégedve, a szoba jó volt, az étkezések is, a választék is rendben volt. Két apró hiányosság:nagyon elavult rossz vételű TV készülék, nem kaptunk tájékoztatást, hogy a fürdő amire kaptunk jegyet nem lesz nyitva 1.-én, így kárba veszett az.
2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szívélyes fogadtatásban volt részünk, mikor megérkeztünk. Praktikus tanácsokat kaptunk a környék látványosságaival, tudnivalóival,programjaival kapcsolatban. A szobánk tiszta és kényelmes volt, csak a TV túl pici, de lehet, hogy a mi szemünk már nem a régi. A konyhán nagyon finomakat főztek és igazán bőséges volt.
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
A szoba hasznos alapterülete nem illeszkedik a kétágyas szoba funkciójához ( tetőtér, 1,9 m belmagasság )Árak jók , arányosak. Ételek nagyon színvonalasak, egy esetben a tejtartalmú likőr romlott lehetett , hölgyek nem itták meg. . . Én ugyan nem mentem le 8. 00 kor reggelizni , de az egyszerű kérdésemre , hogy
van-e 1.

Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 7.600,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 13.988,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.11-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.083,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 14.310 - 48.420,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Siesta Vendégház
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.273,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX