Gyenge
2015. szeptemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. szeptember 22.Nem ajánlom a helyet másoknak!
A szabadtéri termálmedence és az iszappakolás lehetősége miatt választottuk ezt a kiváló adottságokkal rendelkező "hotel"-t. Szomorú volt tapasztalni, hogy mennyire nem foglalkozik a működtető, azokkal a fontos dolgokkal amelyek meghatározzák egy ilyen egység megítélését.
Sürgős változtatást javasolok:
1;Átalakítani a földszintet, hogy a recepciós ne háttal üljön a belépő vendégnek.
2;Fokozott figyelmet fordítani a folyosók takarítására, gyanús foltok ne éktelenkedjenek a vegyszer tároló előtt.
3;Csatornaszag megszüntetése, hogy a szobába belépéskor ne ez üsse meg először a vendég orrát.
4;A szobák bútorraktár jellegének megszüntetése.
5;A függönyök, bútortakarók, műszőrme szőnyegek sürgős lecserélése, majd elégetése, nehogy feltegye még egyszer valaki.
6;Törekedni kell arra, hogy az éjjeli lámpák egyformák legyenek.
7;A fürdőszoba felszerelések katasztrofális állapota miatt azok azonnali és teljes cseréje.(Konkrétan nem volt gusztusunk hozzájuk nyúlni.)
8;Ruhaszárító állványok azonnali beszerzése és a teraszon történő elhelyezése.(A kifeszített bálamadzagon jót röhögtünk kínunkban.)
9;A plafonon lógó csillárok azonnali cseréje.
10;A szabadtéri medence takarítására szolgáló eszközök rendezett tárolása, zuhanyzó teljes cseréje, polikarbonáttető átláthatóságának elősegítése, OSB falak lebontása.
11;Időkapcsoló kiiktatása a masszírozó helységgel szemben.(Életre szóló élményt szereztem miközben az iszappakolás utáni zuhanyozás közben lekapcsolódott a villany, én pedig ott álltam sárosan a sötétben.)
12;Az étteremben poharak, bögrék, kávéscsészék azonnali cseréje.(Ki van csorbulva az összes.)
13;Munkásszálló jelleg csökkentése.(Szólni kell a német vendégmunkásoknak, hogy az éjszakai műszakból "hazatérve" ne hangoskodjanak a parkolóban reggel negyed hétkor!)
Milyennek találod ezt az értékelést?
Személyzet:![]()
Tisztaság:![]()
Ár / érték arány:![]()
Kényelem:![]()
Szolgáltatások:![]()
Étkezés:![]()
Elhelyezkedés:![]()
Hajnal Hotel további értékelései
2026.06.17a párjával
Jó
![]()
A wellness nagyon jó volt. Jó, hogy a hotelben gyógyvíz van. Aszobával általában meg voltam elégedve, kivéve a tisztaságot. Sajnos ott voltak hiányosságok. Bakapihe és por mindenhol. Az etelek lehettek volna váltzatosabbak. Gyenge reggeli, de azert ehető volt, a vacsora is ugyn igy!! 8 évvel...
2025.01.01a párjával
Jó
![]()
A szálloda a tulajdonos szívügye beszélget a vendégekkel segít a kiszolgálásban.A személyzet segítőkész külön kiemelném Barta Orsolya recepciós hölgy kedvességét aki türelmesen minden vendég kérdésére odafigyelve válaszol .Az étkezés lehetne kicsit változatosabb de éhesen nem maradtunk sosem A...
2024.04.25a párjával
Gyenge
![]()
Az előző alkalommal felárért egy jó szobát kaptam. Most egy lepukkant nem karbabtartott szobát kaptunk, fekete revés csaptelepek a fürdőszobában, penészes fugák, bevakult tükrök... A szobában a pipereszékre ülni nem ajánlatos mert összedől. Az ágytakaró fordítva van leterítve mert a színe...
A Hajnal Hotel legnépszerűbb csomagjai
Október 23.
91.500 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Augusztus 20.
104.500 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Szilveszter
271.500 Ft / 2 fő / 3 éjtől félpanzióval
Nyári Ajánlat 20% kedvezménnyel (1 éjtől)
34.400 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
39.000 Ft / 2 fő / éjtől félpanzióval
Ezek a szállások is érdekelhetnek
53.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül
84.960 Ft / 2 fő / 2 éjtől csodás félpanzióval
53.000 Ft / 2 fő / éjtől kiváló félpanzióval