Lokomotív Hotel Mezőkövesd ★★

Lokomotív Hotel Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Olajfa utca 6.

Lokomotív Hotel Mezőkövesd a térképen

Lokomotív Hotel Mezőkövesd értékelése:

8. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Lokomotív Hotel Mezőkövesd bemutatkozása

Mezőkövesd híres fürdőjének, a Zsóry Gyógy- és Strandfürdő szomszédságában várja a feltöltődni vágyó vendégeket a Lokomotív Hotel. A barátságos, családias hangulatú szálloda hatalmas fás-erdős környezetével, csendes környezetben várja az ide utazókat. A matyó világ felfedezése és a fürdőzés élménye teszi vonzóvá a szálláshelyet.

Lokomotív Hotel Mezőkövesd képei

Lokomotív Hotel Mezőkövesd

Lokomotív Hotel Mezőkövesd vélemények

2013. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2013. november 22.
Az igényemnek és pénztárcámnak teljesen megfelelő. Tiszta rendes segítőkész személyzet van! Nyugodt pihenésre alkalmas környezetben, remek konyhával ellátott. Máskor is igénybe veszem a szolgáltatásukat, mert megelégedetten jöttem el. Nagyon remek, hogy a fürdőbe a belépőjegyet is megvehettem,az étkezést minden gond nélkül meg lehetett oldani.
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 1.
Nem először voltunk itt, nem ért meglepetés. Elsősorban alvásra használtuk a szállást, mert napközben a fürdőben voltunk, kirándultunk, sétáltunk. Egyetlen kifogásunk: a melegvíz csak hosszú-hosszú csapfolyatás után jelent meg, nyilván kevesen használják, és messziről jön. Ezen el kéne gondolkodni, mert rengeteg víz elfolyik hiába, nem környezetbarát.
2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. október 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kisgyerekkel fürdőszobás szobát béreltünk. A kinti hideg ellenére nem volt se fűtés, sem melegvíz. Színes tv valóban van a szobákban, amin csak a négy földi adást lehet fogni, azonban ott tartózkodásunk alatt egyetlen csatornát sem lehetett nézni. A recepción azt mondták, hogy nincs jel és sorry. Eddigi nyaralásunk között itt voltak a legrosszabbak a körülmények.

Értékelt: 2013. október 10. - 7 látogató hasznosnak vélte
A valaha szebb napokat is megélt volt vasutas üdülő mára igencsak vesztett "JÓ HÍRÉBŐL" A hotel egy kicsit túlzás, még motelt sem érdemelne. A leírt kommenteket olvasván néha úgy tűnt nem egyről írjuk véleményünket. Ami igaz a tisztaságról nem ejtenék több gondolatot mert 1 hét alatt nem volt takarítva a szemetes kukát én ürítettem a laminált padlón lévő szőnyeg mocskos pecsétes.
Értékelt: 2013. október 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szobát ottlétünk alatt nem takarították. A laminált padlóra felesleges a 3 db pecsétes, mocskos szőnyeg. A párnák laposak és kőkemények. Meleg víz nem volt a szobai mosdóban. Az úgynevezett "bőséges" reggeli minden reggel szinte ugyanaz,a kenyér száraz, és volt olyan, hogy penészes volt. Az ebéd talán két alkalommal volt úgy ahogy elfogadható.
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7.
Köszönjük ezt a hétvégét! Jól éreztük magunkat, csak ajánlani tudjuk mindenkinek! Igazából nincs olyan amivel elégedetlenek lennénk a szállással kapcsolatosan. Ami nagyon jólesett, az étteremben dolgozók kedvessége, segítőkészsége! ! Egy dolog lenne amivel elégedetlen lennék az hogy nagyon hamar elröpült ez a pár nap. Szeretnénk még ide visszatérni máskor is!
2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 5.
Az étkezés kiadós és ízletes volt, finom magyaros ízekkel. A csomagban meghirdetett üdvözlő ital ("felnőtteknek bor, gyerekeknek üdítő" helyett kávét kaptunk). A csomagban hirdetett "lövészverseny" nem volt megrendezve, 1 üveg Egri Bikavér fődíjjal. Lőni a helyszínen külön díj ellenében vásárolt lőszerrel lehetett.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. július 26.
A Lokomotiv Hotel központi elhelyezkedésének köszönhetően a Zsóri Fürdő nyújtotta összes kikapcsolódási lehetőség könnyen elérhető. A személyzet kedvessége nagyon kellemesé teszi az ide érkező, pihenésre vágyó vendégek nyaralását. A hotel által biztosított, a kikapcsolódást elősegítő szolgáltatások színvonala, illetve változatossága nem a legmagasabb szintű, de a célnak megfelel.
2013. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet,az étkezés magasan vártnál felüli volt! Figyeltek a szoba foglalásnál kérésünkre! Nem volt zavaró az sem,hogy az illemhely közös. Ha egy pár nap pihenőt Mezőkövesden fogunk tölteni,az biztos,hogy a Lokomotív Hotelt válasszuk! ! ! Ami kifogásunk lenne,az kicsit a tisztaságra vonatkozna!

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 13.
A Lokomotív hotelben már több mint öt alkalommal nyaraltunk, illetve télen is jártunk már ott. Nagyon sok szép helyet meg lehet közelíteni erről a helyről, bejártuk a környéket. A személyzet nagyon kedves, előzékeny, szolgálatkész. Az ételek pedig nagyon finomak, háziasan ízletesen főznek. Előnye még, hogy közel van a fürdő is.

Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200 - 16.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, félpanzióval, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.04.18. - 2020.05.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 21.710,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.06-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.500 - 6.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.30-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 10.000 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.15. - 2020.12.22.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.04. - 2020.10.31.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.970,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 6.500 - 7.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.28-ig
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
Akár 1 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
Érvényes: 2020.03.31-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.30-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

MezőkövesdX