István 1: Gagyi szálloda ami négy csillagos ! - Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd értékelése
6. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Gagyi szálloda ami négy csillagos !

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
2019 szeptember végén jártunk a szállodában,ahol két éjszakát töltöttünk el félpanziós ellátással.A szálloda környéke saras, az udvar rendezetlen. A szobánkban az ágyban lévő matracok kifeküdve,rossz állapotúak voltak.A fürdőszoba penészes, a wc alig öblített,kevés pipere polc,nem volt vízforraló.A reggeli maga volt a borzalom.Az asztalok nem voltak újraterítve,nem volt pohár,a kávé gépből kifogyott a víz,nem volt kenyér,nem töltötték újra ami elfogyott.A sajt a legolcsóbb (ami nem is sajt)a méz (méz pótló cukor szirup) stb. Sok négy csillagos szállodában jártunk már, de ilyen gyenge állapotú, lepusztult,kevés személyzettel működtetett helyen még nem voltunk. NEM AJÁNLOM SENKINEK!!!!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
3400 Mezôkövesd
Fülemüle u. 7.

2019. augusztus 13.
2019 július közepén voltunk a szállodában, 3 éjszakát töltöttünk ott. Már az első nap ott akartam hagyni, de a férjem rábeszélésére maradtam, nem akart pár nap miatt cuccolni más helyre. Mondván "csak kibírjuk a 3 éjszakát" Nagyon szocreál az egész. A kis Wellness részleg az tetszett, kicsi de...

2019. június 2.
Egy nagyon kellemes, barátságos szállodát ismertünk meg maximálisan segítőkész személyzettel. A kert, a virágok, rózsák felvidítják az utazót. A konyha egészen kiváló, jó ételek jól elkészítve.A szobák kénsyelmesek, előző héten Párizsban voltunk, ahol a szoba szekrény méretű, ahhoz képest ezek...

2019. május 13.
2019.05.10-12 -én voltunk vendégek párommal és 8 éves unokánkkal Zsory hotelben.Földszinti szobát kaptunk/109/.Szobába belépve és körülnézve kissé csalódottak lettünk.Nem volt a szobában semmilyen üllő alkalmatosság. A teraszon is csak két rozzant műanyagszék árválkodott. Ezeket voltunk...

Zsóry Hotel Zen & Spa, Mezőkövesd kiemelt csomagajánlatai
 - Wellness pihenés (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, játékterem használattal, kerékpár bérléssel parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-19 - 2020-05-30
 - Őszi-téli feltöltődés (1 éjtől)
Akár 1 éjszaka 13.750,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hétvégente élőzenés kerti partival, játék terem használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2020-02-29
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-11-17 - 2019-12-22