Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd ★★★★

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 7.

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd a térképen

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd értékelése:

5. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Akciós csomagok

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Zsóry Hotel Fit a matyó népművészetéről híres Mezőkövesd közelében, az országos hírű Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől 600 méterre található. Vendégei tökéletes kikapcsolódását kényelmes szobái, wellness és fitness részlege, valamint remek elhelyezkedése garantálja.

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd képei

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
2019 szeptember végén jártunk a szállodában,ahol két éjszakát töltöttünk el félpanziós ellátással. A szálloda környéke saras, az udvar rendezetlen. A szobánkban az ágyban lévő matracok kifeküdve,rossz állapotúak voltak. A fürdőszoba penészes, a wc alig öblített,kevés pipere polc,nem volt vízforraló. A reggeli maga volt a borzalom.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
2019 július közepén voltunk a szállodában, 3 éjszakát töltöttünk ott. Már az első nap ott akartam hagyni, de a férjem rábeszélésére maradtam, nem akart pár nap miatt cuccolni más helyre. Mondván "csak kibírjuk a 3 éjszakát"
Nagyon szocreál az egész. A kis Wellness részleg az tetszett, kicsi de tiszta volt. Ezen kívül semmi sem tetszett.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon kellemes, barátságos szállodát ismertünk meg maximálisan segítőkész személyzettel. A kert, a virágok, rózsák felvidítják az utazót. A konyha egészen kiváló, jó ételek jól elkészítve. A szobák kénsyelmesek, előző héten Párizsban voltunk, ahol a szoba szekrény méretű, ahhoz képest ezek valóságos termek. A wellness is nagyon kellemes, biztosan visszajövünk.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. 05. 10-12 -én voltunk vendégek párommal és 8 éves unokánkkal Zsory hotelben. Földszinti szobát kaptunk/109/. Szobába belépve és körülnézve kissé csalódottak lettünk. Nem volt a szobában semmilyen üllő alkalmatosság. A teraszon is csak két rozzant műanyagszék árválkodott. Ezeket voltunk kénytelenek bevinni a szobába ha leakartunk ülni.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok 4 csillagos szállodában megszálltunk már, de ez a szálláshely nagyon nem üti a 4 csillagos mércét. A turista szálló elnevezés találóbb kifejezés lenne. A szobába belépve megcsapott minket a meleg annak ellenére, hogy légkondi ténylegesen be volt kapcsolva; fölé állva érezhető volt valami változás viszont a kicsi szoba ellenére fekve az ágyon semmi nem volt érezhető belőle.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csatlakozom az elöttem véleményezö SZ. R. -hez, miszerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, szakadt függönyt, köntös hiányt és folytathatnám :( Nagyon csalódott vagyok, pláne hogy 2 szobát is foglaltam és szüleim kényelme sem hagyott hidegen.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Két éjszakát töltöttünk a Hotelben. Megérkezésünkkor kedves fogadtak. A szobánk tiszta, kényelmes volt. A fürdőszoba, más szálládával összehasonlítva tágasnak mondható. A kiszolgálás, az ételek mennyisége és minősége kitűnő. A személyzet fáradhatatlanul "sürgölődött" a vendégek körül. A wellness és az az edzőterem nekünk tökéletesen bevált.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Véleményem szerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, függönyt, szőnyeget és falakat. Kissé csalódott vagyok. Mindazonáltal a személyzet egy-két tagja nagyon figyelmes és segítőkész. A légkondicionálás és a minibár teljesítménye nagyon gyenge. Az étkeztetés szervezetlen.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
*Nagyon jó választás volt ez a hotel.Mindennel maximálisan elégedettek voltunk.A szolgáltatásokkal, a személyzettel, a tisztasággal.Munkájukhoz sok visszatérő elégedett vendéget kívánunk.

Üdvözlettel. Sebestyén Péterné.
Válasz az értékelésre - 2018. április 13.
Köszönjük pozitív értékelését.
Örülünk, hogy elégedettek voltak. Minden jót kívánunk Önöknek.
Dudás Andrea (Zsóry Hotel Zen & Spa)

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tiszta és kényelmes szobát kaptunk. A személyzet udvarias, segítőkész . Két óra előtt érkeztünk ,rögtön megkaptuk a szobát . Külön meglepetés volt a vacsoránál a zene. Kellemes hangú énekessel. A Svédasztalon finom frissen készült ételek voltak. Akik gyerekekkel voltak azok is jól érezték magukat. Remélem elmegyünk újra.

Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, élőzenés esttel, kedvezményes fürdőbelépővel, szabadidős programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.24. - 2019.12.27.
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Csilike Apartman
2020.07.01. - 2020.10.10.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 15.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hímer Termál Panzió
2020.09.01. - 2020.10.16.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.16-ig
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.16-ig
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.11-ig
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 21.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
Érvényes: 2019.12.21-ig
Mezőkövesd
Akár 1 éjszaka 12.800,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hétvégente élőzenés kerti partival, játék terem használattal, kerékpár kölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

MezőkövesdX