Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd ★★★★

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd
3400 Mezőkövesd, Fülemüle u. 7.

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd a térképen

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd értékelése:

6. helyezett a 30 mezőkövesdi szállás közül

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd bemutatkozása

A négycsillagos színvonalú Zsóry Hotel Fit a matyó népművészetéről híres Mezőkövesd közelében, az országos hírű Zsóry Gyógy- és Strandfürdőtől 600 méterre található. Vendégei tökéletes kikapcsolódását kényelmes szobái, wellness és fitness részlege, valamint remek elhelyezkedése garantálja.

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd képei

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd

Zsóry Hotel Zen & Spa Mezőkövesd vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 27.
Húsvéti szünetben élveztük a hotelt, sajnos nagyon rossz időnk volt, így nem mehettünk strandolni, csak a wellness részlegre. Nekem a kén illata most sem megy ki az orromból, de ez a víz ezzel jár, jót tett az ízületeinknek. Én nem tapasztaltam semmiféle hiányosságot, tetszett minden, jó volt a húsvéti menü is. Bármikor visszamennénk.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31. - 4 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel a karácsonyt szerettük volna eltölteni ebben a 4 csillagosnak nevezett turista szálláson. Már érkezésünkkor láttuk, hogy egy levitézlett, elhanyagolt épülethez értünk. Mindenhol sár az udvar elhanyagolt nem karbantartott. Belépve az 50-es évek hangulatát idéző retro belső fogadott. Dec 24-én 12:30 óra körüli időben érkeztük.
Válasz az értékelésre - 2020. január 4.
A valótlanságoktól hemzsegő "értékelés"-re nem is érdemes szót vesztegetni, mindössze annyit jegyeznénk meg, hogy a vendég 3 napos ottartózkodás után árengedményt próbált kicsikarni (van az a pénz, amiért nem hangos a mosógép?), majd fizetés nélkül távozott. Ezért, illetve a becsületsértő állításokért megindítottuk a jogi eljárást
Zsóry Hotel Zen & Spa, üzemeltető

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
Két hete voltunk ebben a "hotel"-ben a férjemmel, 2 éjszakát töltöttünk ott. Ilyen régi, lestrapált szobát életemben nem láttam. A falakon beázások nyomai, amit tapéta darabokkal (minden darab más színű)próbáltak eltakarni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019 szeptember végén jártunk a szállodában,ahol két éjszakát töltöttünk el félpanziós ellátással. A szálloda környéke saras, az udvar rendezetlen. A szobánkban az ágyban lévő matracok kifeküdve,rossz állapotúak voltak. A fürdőszoba penészes, a wc alig öblített,kevés pipere polc,nem volt vízforraló. A reggeli maga volt a borzalom.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
2019 július közepén voltunk a szállodában, 3 éjszakát töltöttünk ott. Már az első nap ott akartam hagyni, de a férjem rábeszélésére maradtam, nem akart pár nap miatt cuccolni más helyre. Mondván "csak kibírjuk a 3 éjszakát"
Nagyon szocreál az egész. A kis Wellness részleg az tetszett, kicsi de tiszta volt. Ezen kívül semmi sem tetszett.

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
2019. 05. 10-12 -én voltunk vendégek párommal és 8 éves unokánkkal Zsory hotelben. Földszinti szobát kaptunk/109/. Szobába belépve és körülnézve kissé csalódottak lettünk. Nem volt a szobában semmilyen üllő alkalmatosság. A teraszon is csak két rozzant műanyagszék árválkodott. Ezeket voltunk kénytelenek bevinni a szobába ha leakartunk ülni.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon sok 4 csillagos szállodában megszálltunk már, de ez a szálláshely nagyon nem üti a 4 csillagos mércét. A turista szálló elnevezés találóbb kifejezés lenne. A szobába belépve megcsapott minket a meleg annak ellenére, hogy légkondi ténylegesen be volt kapcsolva; fölé állva érezhető volt valami változás viszont a kicsi szoba ellenére fekve az ágyon semmi nem volt érezhető belőle.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 13. - 3 látogató hasznosnak vélte
Csatlakozom az elöttem véleményezö SZ. R. -hez, miszerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, szakadt függönyt, köntös hiányt és folytathatnám :( Nagyon csalódott vagyok, pláne hogy 2 szobát is foglaltam és szüleim kényelme sem hagyott hidegen.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Két éjszakát töltöttünk a Hotelben. Megérkezésünkkor kedves fogadtak. A szobánk tiszta, kényelmes volt. A fürdőszoba, más szálládával összehasonlítva tágasnak mondható. A kiszolgálás, az ételek mennyisége és minősége kitűnő. A személyzet fáradhatatlanul "sürgölődött" a vendégek körül. A wellness és az az edzőterem nekünk tökéletesen bevált.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Véleményem szerint egy hotel, amely négy csillaggal csábítja a pihenésre vágyókat, semmi esetre sem engedheti meg magának a piszkos ablakokat, függönyt, szőnyeget és falakat. Kissé csalódott vagyok. Mindazonáltal a személyzet egy-két tagja nagyon figyelmes és segítőkész. A légkondicionálás és a minibár teljesítménye nagyon gyenge. Az étkeztetés szervezetlen.

Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 14.146 - 30.083,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 10.945,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 10.000 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Aqua Villa Eger
2 nap/1 éjszaka 11.475 - 17.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950 - 10.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Villa
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.08.25. - 2020.12.23.

Szállodák Mezőkövesden és környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Eger & Park Eger
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)

MezőkövesdX