Könyvmolyok és kultúrlények

Antik Art Café Antikvárium & Kávézó MiskolcAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc a térképen

Kiváló 2023. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. november 25.
Ez az az eset, amikor belépek valahová, és már meg is vettek kilóra. Ilyen volt az Antik Art is. Egyáltalán nem zavart, hogy csak a bárpult melletti kis kerek asztal volt szabad, meg amúgy is már késésben voltam, de kívülről a portál alapján úgy éreztem, ide érdemes lesz benézni. Ez tényleg bejött! A főutcán lévő kis sarki kávézó egy antikváriumban kapott helyet. Julius Meinl-ék eszpresszóját dobtam magamba (550 Ft), a tej külön kiskancsóban érkezett mellé. Volt jó néhány alkoholos és alkoholmentes ital is, nem tudtam eldönteni, hogy itt inkább valami töményebbet kellett volna inni? Elvégre szabadságon vagyunk... mindegy, még korán volt, úgy éreztem.
Sörök terén Pilsnert és Drehert csapolnak, az üveges sörök is a mainstream vonalat képviselik, viszont többféle italakciót kínálnak. Rézangyal pálinkák. Bombay Gin és Tonik akció 1500 Ft-ért megérős, de volt még 2 oldalnyi koktél ezen kívül.
Pár egyszerűbb ételük van, nachos szósszal, macaron, muffin, pogácsa, melegszendvics.
Az ital- és ételkínálat alapján nem, de az össz-élmény és a klassz hangulat miatt nálam ez 5 pontot ért.
Hangulat:Kiváló
Antik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - EgyébAntik Art Café Antikvárium & Kávézó Miskolc - Egyéb
Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat