Bohém Marha Bisztró Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Bohém Marha Bisztró Miskolc vélemények

Szörnyű 2020. február 25.a párjával járt itt
Sajnos ismét csalódtunk. . Túlárazott, rossz minőségű hamburgereket kaptunk. A buci nem friss. . A felszolgálók nem foglalkoznak veled kellőképp, nem veszik komolyan a fogyasztó vendéget. A mellettünk ülő asztal társasága pizzát rendelt, a pizzát készítő dolgozó higiéniátlansága felháborító. .
Szörnyű 2019. április 30., kollégákkal járt itt
Korábban dícsérték, utóbbi időben csak negatív véleményeket lehet róla hallani. 3x rendeltem innen ebédmenüt, mert bíztam benne hogy legközelebb jó lesz. De csalódtam, többet innen nem rendelek. Egy ilyen hely nem engedhetné meg magának hogy félig sülten hozzanak ki húst, a levesben pedig nem főzték meg a karfiolt. . . A szakácsot le kellene cserélni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2017. április 26.a párjával járt itt
A főutcán található, könnyen megközelíthető. Vasárnap délután mentünk, akkor épp senki nem volt. 2-féle hambit kóstoltunk, az egyik csípősként volt hirdetve, az kellemesen csípet. A másik lilahagymalekvárral volt és dijoni mustárral. Nem számítottunk rá, de a dijoni mustár jócskán csípet! (Lehet ezt eleve tudja valaki, aki dijonit vesz.