Gyors étkezés útközben

Burger King MiskolcBurger King Miskolc a térképen

Átlagos 2019. augusztusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 29.
Bár a Burger King is többé-kevésbé országos hálózatot épített ki, de még így is sokkal kevesebb egysége van, mint a konkurens hasonló amerikai gyorsétterem láncnak. Családi nyaralásunkról már hazafelé tartva itt álltunk meg egy gyors ebédre. Praktikus volt, hogy nem kellett bemenni a belvárosba, hiszen a miskolci - amúgy egyetlen - BK étterem a 3-as út mellett, az Auchan bevásárlóközpontnál található.
A BK-nak van Drive in szolgáltatása is, de mi inkább helyben ettünk.
Parkolóhelyek közvetlenül a bejáratnál találhatóak. Játszótér nincs, a kiülős terasz nagyon napos, nincs semmi árnyék.
Az étteremben a légkondicionálás erős, kifejezetten hidegre van beállítva.
Az ételkínálat ugyanaz, mint a láncon belül bárhol, rendelésfelvétel a pultnál történik, kiadás egy külön pultnál a jobb oldalon, sorszám alapján. Annak ellenére, hogy sok mindent rendeltünk - 5 főre - , az ételeket gyorsan megkaptuk. Sőt, az újratölthető papírpoharakat már egyből a fizetést követően. Az automatából szénsavas üdítőket, valamint 2 féle Ice teát lehet választani. Ide még nem tört be a környezettudatosság, bár a pohár papír, de a pohárfedő és a szívószál is nem lebomló műanyag.
A gyerekek Kid's menüt kértek, én az egyik app-os kuponos ajánlatot Whopper szendviccsel, a férjem az új Kingsteak Angus szendvicset próbálta ki. Drágállom, hogy a plusz kis tálkás ketchup, majonéz 100 Ft-ba kerül, ami minimális adag. Igaz, a nuggets mellé jár ingyen 1-1 db szósz. Az új mangó-curry szószt is kipróbáltuk, őszintén szólva én a mangót nem igazán éreztem benne. Inkább pikáns, nem csípős.
A mosdó eléggé leamortizált, nem túl tiszta.
Az ételek frissek, melegek voltak, a krumpli is ropogós, nem állott.
Ezek a BK ételek úgy vannak elkészítve, hogy nem érdemes tárolni, mert hidegen szikkadt, szinte élvezhetetlen lesz.
Összesen 6100 Ft-ot fizettünk, majd vettünk még 2 hosszú kávét is tejjel (380 Ft/db), szerintem rémes volt, elvileg Lavazza, de egyáltalán nem emlékeztetett rá, a tejet pedig nem is éreztem benne.
Egynek elmegy, 3 pontnál többet nem érdemel.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Gyenge
Burger King Miskolc - EgyébBurger King Miskolc - Külső képBurger King Miskolc - BelsőBurger King Miskolc - BelsőBurger King Miskolc - BelsőBurger King Miskolc - Étel/italBurger King Miskolc - BelsőBurger King Miskolc - BelsőBurger King Miskolc - Étel/italBurger King Miskolc - Étel/ital

Burger King további értékelései

2020.07.17egyedül
A drive kiszolgálása borzalmas. Lassúak és még hiányos is a menü..amikor visszamentem reklamálni kedvesek voltak bent, de nem azért megyek a drive-ba, hogy uzána megismerkedjek a többiekkel is odabent. Na de ezek után ott helyben átnézek majd minden zacskót, ha még egyáltalán megyek..persze...
Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat