Étterem teszt 335.- kicsi a bors...

Calimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme MiskolcCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc a térképen

Kiváló 2020. januárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2020. január 5.
...de erős.
A hotel vendégei vagyunk,bár továbbra sem írok szállásteszteket,az tény,jó kis hely. Alig 48 szobás hotel,de tökéletesen megvan minden ami kell. Az étterem az 1.emeleten található,a recepció felett. Kitűnő belsőépitész dolgozott itt,nagyon hangulatos az egész,még a karácsonyi díszekkel. Az étkezés svédasztalos,ez máshol is bevált megoldás,embertakarékos,de nagyon pazarló és költséges,de benne van az árban. Több 4 *-os hotel (összehasonlitási) alapján nézünk szét. A tálaló rész kicsi,igazodni kellett a méretekhez. Van előétel és salátáspult,többféle húsétek. Ami feltűnő,3 féle leves van,ez ritka,összesen egy helyen jártam ahol 4 féle volt,átlagban 2 félét tálalnak. Három napot voltunk a hotelben,minden nap másik 3 féle leves volt! Ráadásul kitűnően elkészítve,gondosan kikészitve az Erős Pista és zöld erős paprika. A kacsaragu leves és a 2 nappal ezelőtti húsleves első osztályu volt,bőséges tartalommal,forrón kitéve ahogy kell.
Többféle köret van a főételekhez,hal és szárnyas minden nap van,én egy töltött sertésszeletet választottam,kitűnő étel. A konyha nagyon erős,személyzet fürgén mozog,az italokat felveszi a főpincér és hamar ki is hozzák. A reggeli az ahol semmibe nem tudtam belekötni. Többféle felvágott,sajtok lekvárok,csak példaként: vaj ömlesztett kilós és csomagolt kiszerelésben is van,a legjobb minőségű President. Kávé tea üditő,forró tej kakaó készítéséhez. Ahogy félrehúzom a tányért rögtön elviszik. Minden működik,minden van,és minden jó minőségű.
Sok-sok hotellel összhasonlitva,állja a sarat vitézűl. Egy dolog van,ami meglepő,mindössze 3 féle sütemény pontosabban desszert van,ez úgy néz ki például tegnap este,hogy krémes süti,csokipudding és képviselőfánk. Előző nap madártej volt 2 féle sütivel.
A legutóbbi hotelban ahol voltam,ott 8 féle sütemény volt.
Ami gond még,az a sütemények kezelése. Általában mind krémes,tehát puha sütik,lábon álló kerek tányéron tálalják. Lapos szedőkanál van mellette. Persze hogy leesik,leborul róla. Az első 10 vendég összabarmolja az egészet,egy krémes maszat az egész. Utána hoznak másikat. Ezt meg kidobják?
Egy egyszerű kazettás tálalóval és egy karmos fogókanállal meg lehet oldani a gondot.
Kitűnő ételek,bő választék,figyelmes személyzet. Csak ajánlani tudom.
Jövünk még ide. Az utcáról beesve á'la carte is lehet ebédelni itt,ezért mindenképpen megérdemli hogy felkerüljön az ittjártam.hu oldalára.
Minősités:
Különösen ajánlott
Értékelés: 9,5/10 pont
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Calimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Étel/italCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Étel/italCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Étel/italCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - BelsőCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Étel/italCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Külső képCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Étel/italCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - BelsőCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - BelsőCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Étel/italCalimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme Miskolc - Belső

Calimbra Wellness & Konferencia Hotel Étterme további értékelései

2023.05.20a párjával
Nagyszerű helyszín lehetne az étterem jó ízű reggelikhez, vacsorákhoz. Sajnos, csak a helyszín volt tökéletes. Nem mondhatom, hogy minden rossz volt, de egy 4-csillagos szállodához több kellene. Az étterem, habár nem nagy, kellemes, meghitt benyomást kelt, az ablakba tett díszekkel és a külső...
Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat