Costa Coffee - Miskolc Plaza Miskolc

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Costa Coffee - Miskolc Plaza Miskolc vélemények

Szörnyű 2018. május 8.egyedül járt itt
Remélem, hogy ez az oldal nem csak a PR celu ertekeleseknek lett megkrealva, és eljut a tulajdonoshoz a visszajelzes és nem kell panaszkonyvet toltenem. Baristakent szeretem és tudom milyen a jó kave. Hozzaszoktam, hogy kozepes, vagy rossz kavet kapok egy orlos automata kavegepbol, de azt gondolom, hogy azon a gepen, amire beruhaztak a Costa tulajdonosai, vetek ilyen szornyu eszpresso-t lecsorgatni.
2018. március 20.barátokkal járt itt
Egy hétvégi hideg délelőtt melgedésként miskolci plazáabn sétáltunk. Mi leht jobb ahideg ellen,mint egy forró capucino, egy hideg áfonyás limonádé, és egy koffein mentes kávé-hogy az egszségünkre is fiygeljünk. . A hely a mozi mellett található, tiszta retró ülőgarnuturával. Kiszolgálás és a fizewtés a pultnál történik. . Egy kicsit megmelegedtünk a gusztusos italoktól. .