Tihi: Amikor tényleg megéri várni - Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>

Creppy PalacsintaHáz Miskolc értékelése
1. helyezett a 145 miskolci étterem közül

Amikor tényleg megéri várni

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni. Sajnos ez be is igazolódott. Maga az étel viszont nagyon jó adag volt és nagyon finom. Végül is megérte a várakozást.
Azoknak tudom ajánlani a helyet, akik nem sietnek, mert nem lehet előre tudni, hogy mennyit kell az ételre várakozni.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Tihi felhasználót?    Igen

Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc
Mélyvölgy út 212.

2018. február 18.
Tobb mint egy ora alatt hoztak ki a megrendelt etelt. Az mar csak hab a tortán, hogy az etelek minőségéhez es mennyiségéhez kepest draga a hely. Egynek jo volt de sztem. nem akkora durranas mint amekkora hírverése van.

2018. február 11.
Hogyan értékeljem a helyet, ha ki kellett jönnünk, mert. Mikor beléptünk, megkérdezték, hogy jártunk-e már náluk. Nem értem, mi köze hozzá? Aztán valaki a türelmünket kérte, nem értem, miért, mikor hemzsegtek az üres helyek. Na mindegy. Aztán egyszer csak egy srác oda jött és azt mondta,...

2017. december 29.
Kétszer is próbálkoztunk már vele korábban, de egyszer sem tudtuk megenni, mert egyszerűen nem ízlett. Nagy reményekkel ültünk be először, mert sok jót olvastunk a helyről és a palacsintázók jók szoktak lenni, de nem ízlett. Gondoltuk, hogy csak gyengébb napot fogtunk ki, ezért újra próbálkoztunk...