Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.
Kínálatunkban ötcsillagos ételvarázslatok, speciális receptek szerepelnek, melynél minden fogásnak van valami köze a palacsintához. Számos hagyományos és különleges tésztaféléből készült - sós és édes ragukkal és töltelékekkel felruházott - óriáspalacsintáinktól garantáltan jól lakik.
A Creppy PalacsintaHáz egyedit alkot különleges vendégeink megelégedésére és kényelmére, szem előtt tartva a csúcsminőség iránti feltételen elkötelezettségét.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc képei

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször is jártunk az étteremben és csak jó tapasztalattal távoztunk. Az ételek mindig nagyon finomak voltak, nagy adaggal, melyet helyszínen nem is tudtunk elfogyasztani. Könnyen megközelíthető helyen van. Ár-érték arányban is jó. A kiszolgálás szintén remek, rögtön kaptunk asztalt minden alkalommal, ünnepnapokon viszont érdemes előre foglalni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Május 28-án mentünk el a diósgyőri várat megnézni,gyerekekkel unokákkal. kilencen voltunk,gondoltuk ide jövünk el ebédelni. Az egyik fiamék már jártak itt és ők javasolták. Előre foglaltunk asztalt,gondoltuk gyereknapkor sokan lesznek. Jól tettük mert kívül-belül telt ház volt. Sőt a rendelést is leadtuk előre.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17.
2017. 04. 17. 15:00-tól 15:15-ig vártunk a felszolgálókra de egy sem jött ki hozzánk a teraszra. Pedig elég sokat szemeztünk velük. Szerintem láttak minket. Nem szerettem volna nekik integetni,szólni,fütyülni és egyéb jelzéseket leadni hogy kijöjjenek hozzánk,mert én is vendéglátós vagyok ezt én sem szeretem. Úgyhogy értékelni nem tudok. . . .

nyuszilány TOP étteremértékelő
nyuszilány TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal látogattunk el ide egy szombat este. Kellemes, hangulatos hely. Az adagok hatalmasak,nem is tudtuk egyszerre megenni, de kérésünkre elcsomagolták. A palacsinták mellett megkóstoltuk a házi készítésű limonádét is több ízben, isteni volt. . . :)
Egy negatívumot tudnék felhozni, a palacsintákra kb. 50 percet kellett várni, az üdítőt is kb.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Szüleimmel látogattam el az étterembe egy nyári délután. A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás figyelmes, nem tolakodó. Az étlapon bőséges választék van sós és édes palacsintákból egyaránt. Az ételek finomak, ízesek, szépen vannak tálalva. Az adagok hatalmasak, de ha nem tudjuk helyben elfogyasztani, elcsomagolják nekünk.

Antika TOP étteremértékelő
Antika TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A belvárosból 10 perc sétával megközelíthető gyalogosan is. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintát rendeltem, olyan bőséges volt az adag, hogy a felét el kellett csomagoltatni. Párom édes palacsintát rendelt, annak is a fele csomagolásra került. Igazán sokféle van a repertoáron. Árban kb. 2000 Ft-ba kerülnek, de ezért bőséges egytálételt kapunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
A hely hangulatos. A kiszolgáló nagyon kedves és figyelmes volt. Asztalhoz kísért minket, rögtön hozta az étlapot, megkérdezte, hogy minen rendben van-e a palacsintákkal. Az adagok hatalmasak voltak, gyakorlatilag nem bírtuk megenni, így más vendégekhez hasonóan mi is kértük, hogy csomagolják be nekünk. Ár-érték arényban is elfogadható.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A kiszolgálás kedves és figyelmes. Az adagok jó nagyok. Az árak jók. És finomak az ételek! Csak ajánlani tudom. Mi többször is fogunk ide jönni. Isteni!!!

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6.
A hely hangulatos, bár nem a főutca közvetlen közelében van kb. 10-15 perces sétával elérhető. Az ételek nagyon finomak, az adagok hatalmasak. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintás, és egy édes túrós palacsintát rendeltünk, mindkettőnek csak a felét bírtuk megenni a többit kértük elcsomagolni. Ár érték arányban megfelelő. A választék gazdag.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 24.
A barátaimmal visszajáró vendégek vagyunk. Már első alkalommal megfogott minket a hely. Az ételek kiválóak, a hangulat családias, a kiszolgálás kitűnő, az ott dolgozók kedvesek udvariasak és segítőkészek. A régi vendéglátás világát idézik fel azzal, hogy mindenkihez van egy kedves szavuk és nemcsak úgy "oda dobják" eléd az ételt, amit sajnos egyre több helyen tapasztalni.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Veronika Hotel
Tiszaújváros
2-3 éjszaka 23.330,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, újévi partival all inclusive italfogyasztással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Katica Vendégház
Aggtelek
3 nap/2 éjszaka 2.100,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.01.11. - 2017.12.31.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 8.455,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, aquafitness órákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.11.15.
Imola Udvarház
2-5 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kóstolóval, éjszakák számától függően egyéb extrákkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.03.15. - 2017.12.24.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, kerékpárhasználattal, hátmasszázzsal, borkóstolóval, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.04. - 2017.12.22.
Magita Hotel
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.495,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, welcome drinkkel, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.28.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.31.
Natura Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.09.01. - 2017.12.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2 vagy 5 éjszaka 5.886,- Ft/fő/éj ártól: szállás választható ellátással
2017.10.01. - 2018.04.30.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, élőzenés esttel, szilveszteri gálavacsorával, bűvész show-val, forralt borozással, tombolahúzással, tüzijátékkal
2017.12.29. - 2018.01.02.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 26.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri gálavacsorával, ünnepi programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.

Szállodák Miskolc környékén
Tisza Balneum Hotel Miskolc
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolc
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Kikelet Club Hotel Miskolc
Szilveszter a Tisza-tónál (min. 3 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX