Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.
Kínálatunkban ötcsillagos ételvarázslatok, speciális receptek szerepelnek, melynél minden fogásnak van valami köze a palacsintához. Számos hagyományos és különleges tésztaféléből készült - sós és édes ragukkal és töltelékekkel felruházott - óriáspalacsintáinktól garantáltan jól lakik.
A Creppy PalacsintaHáz egyedit alkot különleges vendégeink megelégedésére és kényelmére, szem előtt tartva a csúcsminőség iránti feltételen elkötelezettségét.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc képei

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni. Sajnos ez be is igazolódott.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Kipróbáltuk volna...

Délután érkeztünk, elvitelre szerettünk volna rendelni, szinte be sem léptünk, megkérdezték foglaltunk-e asztalt, miután mondtuk, hogy nem, közölték akkor nem tudnak kiszolgálni, jeleztük elvinnénk az ételt, akkor sem, és otthagytak. Megjegyzem a terasz fele üres volt, a udvariasság nulla az étel biztos finom?

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször is jártunk az étteremben és csak jó tapasztalattal távoztunk. Az ételek mindig nagyon finomak voltak, nagy adaggal, melyet helyszínen nem is tudtunk elfogyasztani. Könnyen megközelíthető helyen van. Ár-érték arányban is jó. A kiszolgálás szintén remek, rögtön kaptunk asztalt minden alkalommal, ünnepnapokon viszont érdemes előre foglalni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Május 28-án mentünk el a diósgyőri várat megnézni,gyerekekkel unokákkal. kilencen voltunk,gondoltuk ide jövünk el ebédelni. Az egyik fiamék már jártak itt és ők javasolták. Előre foglaltunk asztalt,gondoltuk gyereknapkor sokan lesznek. Jól tettük mert kívül-belül telt ház volt. Sőt a rendelést is leadtuk előre.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. 04. 17. 15:00-tól 15:15-ig vártunk a felszolgálókra de egy sem jött ki hozzánk a teraszra. Pedig elég sokat szemeztünk velük. Szerintem láttak minket. Nem szerettem volna nekik integetni,szólni,fütyülni és egyéb jelzéseket leadni hogy kijöjjenek hozzánk,mert én is vendéglátós vagyok ezt én sem szeretem. Úgyhogy értékelni nem tudok. . . .

nyuszilány TOP étteremértékelő
nyuszilány TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal látogattunk el ide egy szombat este. Kellemes, hangulatos hely. Az adagok hatalmasak,nem is tudtuk egyszerre megenni, de kérésünkre elcsomagolták. A palacsinták mellett megkóstoltuk a házi készítésű limonádét is több ízben, isteni volt. . . :)
Egy negatívumot tudnék felhozni, a palacsintákra kb. 50 percet kellett várni, az üdítőt is kb.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Szüleimmel látogattam el az étterembe egy nyári délután. A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás figyelmes, nem tolakodó. Az étlapon bőséges választék van sós és édes palacsintákból egyaránt. Az ételek finomak, ízesek, szépen vannak tálalva. Az adagok hatalmasak, de ha nem tudjuk helyben elfogyasztani, elcsomagolják nekünk.

Antika TOP étteremértékelő
Antika TOP egyébhely értékelő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A belvárosból 10 perc sétával megközelíthető gyalogosan is. Klasszikus hortobágyi húsos palacsintát rendeltem, olyan bőséges volt az adag, hogy a felét el kellett csomagoltatni. Párom édes palacsintát rendelt, annak is a fele csomagolásra került. Igazán sokféle van a repertoáron. Árban kb. 2000 Ft-ba kerülnek, de ezért bőséges egytálételt kapunk.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
A hely hangulatos. A kiszolgáló nagyon kedves és figyelmes volt. Asztalhoz kísért minket, rögtön hozta az étlapot, megkérdezte, hogy minen rendben van-e a palacsintákkal. Az adagok hatalmasak voltak, gyakorlatilag nem bírtuk megenni, így más vendégekhez hasonóan mi is kértük, hogy csomagolják be nekünk. Ár-érték arényban is elfogadható.

Mobilról küldte. | 2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A kiszolgálás kedves és figyelmes. Az adagok jó nagyok. Az árak jók. És finomak az ételek! Csak ajánlani tudom. Mi többször is fogunk ide jönni. Isteni!!!

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.225,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness kedvezménnyel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.03. - 2018.06.29.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.478,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.15.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és szauna használattal, játszótér használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.03.31.
Ködmön Wellness Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.863,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, hölgyeknek arc- és dekoltázsmasszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.23.
Bástya Wellness Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, infrakezeléssel, masszázskedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.23. - 2017.12.26.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
2-4 éjszaka 20.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, wellness részleg használattal, múzeumbelépővel, városnézéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.22. - 2017.12.27.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.02. - 2017.12.23.
Gábor Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.25. - 2017.12.31.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, minigolffal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.20.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3-4 éjszaka 19.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés szobai bekészítéssel, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, wellness-kuponnal, karácsonyi zenei előadásokkal, parkolással
2017.12.22. - 2017.12.27.
Hotel Rubinia
7 nap/6 éjszaka 9.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, éjszakai fürdőzéssel, masszázzsal, internet elérhetőséggel
2017.01.07. - 2017.12.20.
Násfa Hotel & Spa
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, páros aromafürdővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
Thermál Park Hotel Miskolc
A négycsillagos Thermál Park Hotel az egerszalóki gyógyfürdőtől található 300 méteres...
Alfa Hotel Miskolc
A Barlangfürdőtől néhány percre, Miskolc-Tapolca központjában található az Alfa Hotel,...
Kikelet 2=3, 3=4, 4=5 akció
Élményteli termálfürdőzős ajánlat (min. 2 éj)
Őszi wellness (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX