Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  Pünkösd >>
Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.
Kínálatunkban ötcsillagos ételvarázslatok, speciális receptek szerepelnek, melynél minden fogásnak van valami köze a palacsintához. Számos hagyományos és különleges tésztaféléből készült - sós és édes ragukkal és töltelékekkel felruházott - óriáspalacsintáinktól garantáltan jól lakik.
A Creppy PalacsintaHáz egyedit alkot különleges vendégeink megelégedésére és kényelmére, szem előtt tartva a csúcsminőség iránti feltételen elkötelezettségét.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc képei

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Tobb mint egy ora alatt hoztak ki a megrendelt etelt. Az mar csak hab a tortán, hogy az etelek minőségéhez es mennyiségéhez kepest draga a hely. Egynek jo volt de sztem. nem akkora durranas mint amekkora hírverése van.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogyan értékeljem a helyet, ha ki kellett jönnünk, mert. Mikor beléptünk, megkérdezték, hogy jártunk-e már náluk. Nem értem, mi köze hozzá? Aztán valaki a türelmünket kérte, nem értem, miért, mikor hemzsegtek az üres helyek. Na mindegy. Aztán egyszer csak egy srác oda jött és azt mondta, megmutatja az asztalunkat. Ezt sem értettem, de mentünk utána.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Kétszer is próbálkoztunk már vele korábban, de egyszer sem tudtuk megenni, mert egyszerűen nem ízlett. Nagy reményekkel ültünk be először, mert sok jót olvastunk a helyről és a palacsintázók jók szoktak lenni, de nem ízlett. Gondoltuk, hogy csak gyengébb napot fogtunk ki, ezért újra próbálkoztunk valamivel később, de a helyzet ugyanaz volt, nem tudtuk megenni az adagot.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vacsoráztunk már ezen a helyen, és mindig tökéltes kiszolgálást kaptunk, finomabbnál finomabb palacsintákat, amelyekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Nagyon finomak mind az édes, mind a sós palacsinták, mindenkinek ki van elégítve az igénye. Kizárólag pozitívat és jót tudok elmondani erről a helyről. Nagyon érdemes benézni oda.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
16-an voltunk bulizni. A személyzet egy tagja figyelte minden kívánságunkat,ételt,italt nagyon időben kaptunk. Ételek bőségesek,italok finomak voltak. Miután én még soha nem voltam itt, kellemesen csalódtam a felszolgált ételekben. Az alkoholos és alkoholmentes italok is ízletesek voltak. A végén a meglepetéstorta is ütős volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni. Sajnos ez be is igazolódott.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Kipróbáltuk volna...

Délután érkeztünk, elvitelre szerettünk volna rendelni, szinte be sem léptünk, megkérdezték foglaltunk-e asztalt, miután mondtuk, hogy nem, közölték akkor nem tudnak kiszolgálni, jeleztük elvinnénk az ételt, akkor sem, és otthagytak. Megjegyzem a terasz fele üres volt, a udvariasság nulla az étel biztos finom?

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször is jártunk az étteremben és csak jó tapasztalattal távoztunk. Az ételek mindig nagyon finomak voltak, nagy adaggal, melyet helyszínen nem is tudtunk elfogyasztani. Könnyen megközelíthető helyen van. Ár-érték arányban is jó. A kiszolgálás szintén remek, rögtön kaptunk asztalt minden alkalommal, ünnepnapokon viszont érdemes előre foglalni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Május 28-án mentünk el a diósgyőri várat megnézni,gyerekekkel unokákkal. kilencen voltunk,gondoltuk ide jövünk el ebédelni. Az egyik fiamék már jártak itt és ők javasolták. Előre foglaltunk asztalt,gondoltuk gyereknapkor sokan lesznek. Jól tettük mert kívül-belül telt ház volt. Sőt a rendelést is leadtuk előre.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. 04. 17. 15:00-tól 15:15-ig vártunk a felszolgálókra de egy sem jött ki hozzánk a teraszra. Pedig elég sokat szemeztünk velük. Szerintem láttak minket. Nem szerettem volna nekik integetni,szólni,fütyülni és egyéb jelzéseket leadni hogy kijöjjenek hozzánk,mert én is vendéglátós vagyok ezt én sem szeretem. Úgyhogy értékelni nem tudok. . . .

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 8.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.12.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2018.12.23.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg és fitneszterem használattal, masszázsra beváltható wellness kuponnal, szaunashow-val, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.29. - 2018.09.02.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, teával, kedvezményes fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.06.30.
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
3 nap/2 éjszaka 24.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, meglepetés bekészítéssel, belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.29. - 2018.08.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
7 nap/6 éjszaka 5.825,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, sétakocsikázással, bográcsozással-grillezéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
7 nap/6 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, frissítő masszázzsal, fürdőköntös használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.06.01. - 2018.08.30.
Villa Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kedvezményes fürdőjegy vásárlási lehetőséggel, beltéri játszószobával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.23. - 2018.12.31.
Hegyi Panzió
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.12.04. - 2018.06.30.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 9.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázzsal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.12.20.
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 7.380,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő- és vár belépőjeggyel
2018.01.02. - 2018.12.20.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
7 nap/ 6 éjszaka 5.829,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, sétakocsikázással, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.12.12. - 2018.12.31.

Szállodák Miskolc környékén
Hajnal Hotel Miskolc
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hotel Eger & Park Miskolc
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
Nyári pihenés egész héten (min. 6 éj)
Szenzációs kikelet pihenés (min. 2 éj)
Kalandokkal teli nyári vakáció (min. 4 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX