Creppy PalacsintaHáz Miskolc

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.
Kínálatunkban ötcsillagos ételvarázslatok, speciális receptek szerepelnek, melynél minden fogásnak van valami köze a palacsintához. Számos hagyományos és különleges tésztaféléből készült - sós és édes ragukkal és töltelékekkel felruházott - óriáspalacsintáinktól garantáltan jól lakik.
A Creppy PalacsintaHáz egyedit alkot különleges vendégeink megelégedésére és kényelmére, szem előtt tartva a csúcsminőség iránti feltételen elkötelezettségét.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc képei

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Kétszer is próbálkoztunk már vele korábban, de egyszer sem tudtuk megenni, mert egyszerűen nem ízlett. Nagy reményekkel ültünk be először, mert sok jót olvastunk a helyről és a palacsintázók jók szoktak lenni, de nem ízlett. Gondoltuk, hogy csak gyengébb napot fogtunk ki, ezért újra próbálkoztunk valamivel később, de a helyzet ugyanaz volt, nem tudtuk megenni az adagot.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vacsoráztunk már ezen a helyen, és mindig tökéltes kiszolgálást kaptunk, finomabbnál finomabb palacsintákat, amelyekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Nagyon finomak mind az édes, mind a sós palacsinták, mindenkinek ki van elégítve az igénye. Kizárólag pozitívat és jót tudok elmondani erről a helyről. Nagyon érdemes benézni oda.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
16-an voltunk bulizni. A személyzet egy tagja figyelte minden kívánságunkat,ételt,italt nagyon időben kaptunk. Ételek bőségesek,italok finomak voltak. Miután én még soha nem voltam itt, kellemesen csalódtam a felszolgált ételekben. Az alkoholos és alkoholmentes italok is ízletesek voltak. A végén a meglepetéstorta is ütős volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni. Sajnos ez be is igazolódott.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 12.
Kipróbáltuk volna...

Délután érkeztünk, elvitelre szerettünk volna rendelni, szinte be sem léptünk, megkérdezték foglaltunk-e asztalt, miután mondtuk, hogy nem, közölték akkor nem tudnak kiszolgálni, jeleztük elvinnénk az ételt, akkor sem, és otthagytak. Megjegyzem a terasz fele üres volt, a udvariasság nulla az étel biztos finom?

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 18.
Már többször is jártunk az étteremben és csak jó tapasztalattal távoztunk. Az ételek mindig nagyon finomak voltak, nagy adaggal, melyet helyszínen nem is tudtunk elfogyasztani. Könnyen megközelíthető helyen van. Ár-érték arányban is jó. A kiszolgálás szintén remek, rögtön kaptunk asztalt minden alkalommal, ünnepnapokon viszont érdemes előre foglalni.

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 10.
Május 28-án mentünk el a diósgyőri várat megnézni,gyerekekkel unokákkal. kilencen voltunk,gondoltuk ide jövünk el ebédelni. Az egyik fiamék már jártak itt és ők javasolták. Előre foglaltunk asztalt,gondoltuk gyereknapkor sokan lesznek. Jól tettük mert kívül-belül telt ház volt. Sőt a rendelést is leadtuk előre.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. 04. 17. 15:00-tól 15:15-ig vártunk a felszolgálókra de egy sem jött ki hozzánk a teraszra. Pedig elég sokat szemeztünk velük. Szerintem láttak minket. Nem szerettem volna nekik integetni,szólni,fütyülni és egyéb jelzéseket leadni hogy kijöjjenek hozzánk,mert én is vendéglátós vagyok ezt én sem szeretem. Úgyhogy értékelni nem tudok. . . .

nyuszilány TOP étteremértékelő
nyuszilány TOP egyébhely értékelő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal látogattunk el ide egy szombat este. Kellemes, hangulatos hely. Az adagok hatalmasak,nem is tudtuk egyszerre megenni, de kérésünkre elcsomagolták. A palacsinták mellett megkóstoltuk a házi készítésű limonádét is több ízben, isteni volt. . . :)
Egy negatívumot tudnék felhozni, a palacsintákra kb. 50 percet kellett várni, az üdítőt is kb.

2016. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
Szüleimmel látogattam el az étterembe egy nyári délután. A hely nagyon hangulatos, a kiszolgálás figyelmes, nem tolakodó. Az étlapon bőséges választék van sós és édes palacsintákból egyaránt. Az ételek finomak, ízesek, szépen vannak tálalva. Az adagok hatalmasak, de ha nem tudjuk helyben elfogyasztani, elcsomagolják nekünk.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 8.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.03. - 2018.02.28.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 5.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.09.01. - 2018.12.21.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.12.04. - 2018.05.31.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 16.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem, szabadtéri élménystrand használattal
2017.09.01. - 2018.12.23.
Ködmön Wellness Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, teával, kedvezményes fürdőbelépőkkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.01. - 2018.02.28.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 7.650,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, 1 alkalommal romantikus vacsorával, bor bekészítéssel, wellness belépővel, parkolással
2016.01.02. - 2018.12.15.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, lúgosított egészségvíz fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.05.31.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.11.19. - 2018.03.30.
Romantik Hotel
3 nap/2 éjszaka 7.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, belépőjegyekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.03. - 2018.12.23.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
3-4 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.03.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.04. - 2018.03.29.
Park Hotel Minaret
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2018.12.14.

Szállodák Miskolc környékén
Szent István Hotel Miskolc
Tisza Balneum Hotel Miskolc
A Tisza-tó régiójának legszebb városában, Tiszafüreden, közvetlenül a tó partján található a...
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolc
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli wellness (min. 2 éj)
10 éves a Tisza Balneum (min. 2 éj)
Akciós holiday (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX