Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.
Kínálatunkban ötcsillagos ételvarázslatok, speciális receptek szerepelnek, melynél minden fogásnak van valami köze a palacsintához. Számos hagyományos és különleges tésztaféléből készült - sós és édes ragukkal és töltelékekkel felruházott - óriáspalacsintáinktól garantáltan jól lakik.
A Creppy PalacsintaHáz egyedit alkot különleges vendégeink megelégedésére és kényelmére, szem előtt tartva a csúcsminőség iránti feltételen elkötelezettségét.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc képei

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Többszöri látogatásunk alapján azt kell mondanom, hogy nagyon kellemes hely. A palacsinták mindig finomak voltak, a belevalók pedig. . . ízlések és pofonok. . . :) Nekem ötből négy bejött és nem fájt ;) Szép nagy adagok, aki végig eszi a menüt, annak hatalmas gratula és megy az oklevél :)
A kiszolgálás pici kívánni valót hagy maga után, ugyanis picinykét lassú - tegnap csak egy órácskát vártunk a kajánkra és nem volt teltház.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Barátnőimmel látogattam el a Palacsintaházba, amiről előzőleg sok jót hallottam. Én gluténmentesen étkezem (nem hóbort, érzékenység miatt), ezért csodálkozva tapasztaltam, hogy külön étlappal tudtak szolgálni nekem. Amit egy gluténmentes palacsinta tésztából ki lehet hozni, azt ki is hozták.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt , mert a palacsinták finomak és különlegesek. A családdal szűk körben csendesen szerettük volna a lányom 25. szülinapját itt megünnepelni. A vacsorához rendeltünk egy üveg villányi bort , de mivel alig fogyasztottunk belőle (ezt előre jeleztük is a pincérnek , ha nem bírjuk meginni elvisszük) amikor fizettünk felálltunk és a borban lévő papír kiöntőt itt kihangsúlyoznám kb.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Második alkalommal jártunk itt, ezúttal ebédelni. Előzőleg nem volt jó tapasztalatunk. Most azonban kifejezetten jól éreztük magunkat. A teraszon fogyasztottuk el jóízű ebédünket. Kérésünkre az adagot megjegyzés nélkül ketté tálalták, és a különleges kívánságunkat (sok hagyma) is szó nélkül teljesítették. A felszolgálónő kifejezetten kedves volt.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Tobb mint egy ora alatt hoztak ki a megrendelt etelt. Az mar csak hab a tortán, hogy az etelek minőségéhez es mennyiségéhez kepest draga a hely. Egynek jo volt de sztem. nem akkora durranas mint amekkora hírverése van.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 11. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hogyan értékeljem a helyet, ha ki kellett jönnünk, mert. Mikor beléptünk, megkérdezték, hogy jártunk-e már náluk. Nem értem, mi köze hozzá? Aztán valaki a türelmünket kérte, nem értem, miért, mikor hemzsegtek az üres helyek. Na mindegy. Aztán egyszer csak egy srác oda jött és azt mondta, megmutatja az asztalunkat. Ezt sem értettem, de mentünk utána.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer is próbálkoztunk már vele korábban, de egyszer sem tudtuk megenni, mert egyszerűen nem ízlett. Nagy reményekkel ültünk be először, mert sok jót olvastunk a helyről és a palacsintázók jók szoktak lenni, de nem ízlett. Gondoltuk, hogy csak gyengébb napot fogtunk ki, ezért újra próbálkoztunk valamivel később, de a helyzet ugyanaz volt, nem tudtuk megenni az adagot.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vacsoráztunk már ezen a helyen, és mindig tökéltes kiszolgálást kaptunk, finomabbnál finomabb palacsintákat, amelyekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Nagyon finomak mind az édes, mind a sós palacsinták, mindenkinek ki van elégítve az igénye. Kizárólag pozitívat és jót tudok elmondani erről a helyről. Nagyon érdemes benézni oda.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
16-an voltunk bulizni. A személyzet egy tagja figyelte minden kívánságunkat,ételt,italt nagyon időben kaptunk. Ételek bőségesek,italok finomak voltak. Miután én még soha nem voltam itt, kellemesen csalódtam a felszolgált ételekben. Az alkoholos és alkoholmentes italok is ízletesek voltak. A végén a meglepetéstorta is ütős volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni. Sajnos ez be is igazolódott.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.18. - 2019.12.20.
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Egri Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.17. - 2020.07.17.
Katica Vendégház
Aggtelek
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.07.19. - 2020.07.17.
Pandora Zsóry Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.15. - 2019.12.31.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.01.
Mátyus Udvarház
2 nap/1 éjszaka 7.750 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.07.17. - 2020.07.17.
Széchenyi Apartman
2019.07.17. - 2020.02.01.
Hotel Fremon
Berente
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.17. - 2020.07.12.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900 - 19.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2020.06.13.
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éjszaka 9.800,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.04. - 2019.08.25.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.17. - 2019.09.01.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Hotel Villa Völgy Miskolc
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX