Creppy PalacsintaHáz Miskolc
3530 Miskolc, Mélyvölgy út 212.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc a térképen

cukrászda, étterem, palacsintázó, vendéglő
magyar, nemzetközi, mediterrán
kávékülönlegességek ...
Gépzene:
jazz, könnyűzene, nemzetközi slágerek, rock
magyar, angol
2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC
nincs

Creppy PalacsintaHáz Miskolc bemutatkozása

A Creppy PalacsintaHáz Miskolcon, a régi kulturális hagyományokkal rendelkező Avasi Pincevilág szívében folytatja közel egy évtizede gasztro-forradalmát a vendéglátás világában. Az étterem fő csapásvonala a palacsintára épülő ételkülönlegességek magas szintű prezentálása.
Kínálatunkban ötcsillagos ételvarázslatok, speciális receptek szerepelnek, melynél minden fogásnak van valami köze a palacsintához. Számos hagyományos és különleges tésztaféléből készült - sós és édes ragukkal és töltelékekkel felruházott - óriáspalacsintáinktól garantáltan jól lakik.
A Creppy PalacsintaHáz egyedit alkot különleges vendégeink megelégedésére és kényelmére, szem előtt tartva a csúcsminőség iránti feltételen elkötelezettségét.

Creppy PalacsintaHáz Miskolc képei

Creppy PalacsintaHáz Miskolc vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 17.
Többszöri látogatásunk alapján azt kell mondanom, hogy nagyon kellemes hely. A palacsinták mindig finomak voltak, a belevalók pedig. . . ízlések és pofonok. . . :) Nekem ötből négy bejött és nem fájt ;) Szép nagy adagok, aki végig eszi a menüt, annak hatalmas gratula és megy az oklevél :)
A kiszolgálás pici kívánni valót hagy maga után, ugyanis picinykét lassú - tegnap csak egy órácskát vártunk a kajánkra és nem volt teltház.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátnőimmel látogattam el a Palacsintaházba, amiről előzőleg sok jót hallottam. Én gluténmentesen étkezem (nem hóbort, érzékenység miatt), ezért csodálkozva tapasztaltam, hogy külön étlappal tudtak szolgálni nekem. Amit egy gluténmentes palacsinta tésztából ki lehet hozni, azt ki is hozták.

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk itt , mert a palacsinták finomak és különlegesek. A családdal szűk körben csendesen szerettük volna a lányom 25. szülinapját itt megünnepelni. A vacsorához rendeltünk egy üveg villányi bort , de mivel alig fogyasztottunk belőle (ezt előre jeleztük is a pincérnek , ha nem bírjuk meginni elvisszük) amikor fizettünk felálltunk és a borban lévő papír kiöntőt itt kihangsúlyoznám kb.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Második alkalommal jártunk itt, ezúttal ebédelni. Előzőleg nem volt jó tapasztalatunk. Most azonban kifejezetten jól éreztük magunkat. A teraszon fogyasztottuk el jóízű ebédünket. Kérésünkre az adagot megjegyzés nélkül ketté tálalták, és a különleges kívánságunkat (sok hagyma) is szó nélkül teljesítették. A felszolgálónő kifejezetten kedves volt.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 18.
Tobb mint egy ora alatt hoztak ki a megrendelt etelt. Az mar csak hab a tortán, hogy az etelek minőségéhez es mennyiségéhez kepest draga a hely. Egynek jo volt de sztem. nem akkora durranas mint amekkora hírverése van.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hogyan értékeljem a helyet, ha ki kellett jönnünk, mert. Mikor beléptünk, megkérdezték, hogy jártunk-e már náluk. Nem értem, mi köze hozzá? Aztán valaki a türelmünket kérte, nem értem, miért, mikor hemzsegtek az üres helyek. Na mindegy. Aztán egyszer csak egy srác oda jött és azt mondta, megmutatja az asztalunkat. Ezt sem értettem, de mentünk utána.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 29.
Kétszer is próbálkoztunk már vele korábban, de egyszer sem tudtuk megenni, mert egyszerűen nem ízlett. Nagy reményekkel ültünk be először, mert sok jót olvastunk a helyről és a palacsintázók jók szoktak lenni, de nem ízlett. Gondoltuk, hogy csak gyengébb napot fogtunk ki, ezért újra próbálkoztunk valamivel később, de a helyzet ugyanaz volt, nem tudtuk megenni az adagot.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször vacsoráztunk már ezen a helyen, és mindig tökéltes kiszolgálást kaptunk, finomabbnál finomabb palacsintákat, amelyekről csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Nagyon finomak mind az édes, mind a sós palacsinták, mindenkinek ki van elégítve az igénye. Kizárólag pozitívat és jót tudok elmondani erről a helyről. Nagyon érdemes benézni oda.

2017. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. november 19.
16-an voltunk bulizni. A személyzet egy tagja figyelte minden kívánságunkat,ételt,italt nagyon időben kaptunk. Ételek bőségesek,italok finomak voltak. Miután én még soha nem voltam itt, kellemesen csalódtam a felszolgált ételekben. Az alkoholos és alkoholmentes italok is ízletesek voltak. A végén a meglepetéstorta is ütős volt.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Az Avas oldalában található palacsintázó már régóta a az egyik célpontunk. A helynek meglehetősen nagy a látogatottsága, ezért nem árt helyet foglalni előre csúcsidőkben. A teraszon kaptunk helyet, ahol elég nagy a jövés-menés. A rendelés leadásakor már figyelmeztettek bennünktet, hogy sokat kell majd várni. Sajnos ez be is igazolódott.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.05. - 2018.12.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
5 nap/4 éjszaka 6.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
2016.08.28. - 2019.01.06.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2015.10.29. - 2018.09.30.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szauna, sóterápia, szolárium és flabélos használattal, külső és belső játszótér használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.10.01. - 2018.12.23.
Villa Tópart
Bélapátfalva
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Angyal Fogadó, Borászat & Szőlőbirtok
Rátka
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, wellness-részleg használattal, disznótoros programmal és borkóstolóval
2018.11.02. - 2019.03.10.
Hotel Villa Völgy
2-3 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, teadélutánnal, kedvezményekkel
2018.10.19. - 2018.11.04.
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.09.19. - 2018.12.23.
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 18.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, múzeum belépővel, tárlatvezetés borkóstolóval, internet elérhetőséggel
2017.01.03. - 2019.01.31.
Ágnes Pihenőház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.575 - 6.475,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Miskolc környékén
Hajnal Hotel Miskolc
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kikelet Club Hotel Miskolc
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Hajnali élmény (min. 2 éj)
Családi őszi szünet (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással - nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

Creppy PalacsintaHáz MiskolcX