Békebeli cz-vel

Petit Cafe Miskolcz MiskolcPetit Cafe Miskolcz Miskolc a térképen

2019. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. november 2.
A miskolci főutcán, a Városház térnél lévő többfunkciós kávézó. Kényelmes, ráérős, beszélgetős hely. Lehet itt lottót és tippmixet is venni és újságot olvasgatni hosszasan, nem nézik ki az embert.
A pultos hölgy nagyon kedvesés barátságos volt, de szerintem nem az lehetett, akibe az előző értékelő, ahogy írta, szerelmes lett, bár ki tudja (nem lánykorú volt már).
A kávé hagyományos sötét Mokarabia, a cappuccino 340 Ft, igazán olcsó, és még egy kis csokis keksz is járt mellé, valamint fahéjszórás a tejhab tetejére. Amúgy a kávé eszpresszóként elég karcos, de így tejjel elment.
A hely hangulata a régi békebeli időket idézi, retró a szó pozitív értelmében. Ételeket nem tartanak, viszont kommersz alkoholos italokból elég széles skálát, szintén baráti árfekvésben.
A vendégkör inkább közép és idősebb korú férfiakból állt, a beszélgetések alapján törzsközönségről van szó
Nekem tetszett, bejött ez a hely.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Tisztaság:Átlagos
Petit Cafe Miskolcz Miskolc - Külső képPetit Cafe Miskolcz Miskolc - BelsőPetit Cafe Miskolcz Miskolc - BelsőPetit Cafe Miskolcz Miskolc - BelsőPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Étlap/itallapPetit Cafe Miskolcz Miskolc - BelsőPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Étel/italPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Étlap/itallapPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Étel/italPetit Cafe Miskolcz Miskolc - MosdóPetit Cafe Miskolcz Miskolc - MosdóPetit Cafe Miskolcz Miskolc - BelsőPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Külső képPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Külső képPetit Cafe Miskolcz Miskolc - Belső

Petit Cafe Miskolcz további értékelései

2018.07.09egyedül
Szerelmes lettem mindkét pincérlányba... A szép szőke hölgybe és a szerdai diósgyőri beugróba is! Minden szegedit ide küldök. Még 120 karakter....mit irhatnék még? Egyáltalán minek ennyi? Minden fontosat elmondtam már... na jó. Jó hely lett Miskolc, megelőzte Szegedet, pedig nem mindig volt...
Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat