Hencsa: Régebben jobb volt - Vendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc értékelése
33. helyezett a 140 miskolci étterem közül

Régebben jobb volt

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az étlapon. Nagyon finom. Fácánt, lakodalmas húslevest ettem itt korábban. Viszont februártól, mint ha csökkent volna a színvonal. Az árak bőven nőttek nem csak 1-2 száz forinttal, az adag csökkent. Épp elég, de nem bőséges. Pedig korábban ha vendégem érkezett a városba, csak ide vittem, s büszke voltam az étteremre. Most már meg gondolom. Nagy kár!!

Ennyire tetszett: Átlagos

Vendelin Étterem Miskolc
3530 Miskolc
Széchenyi István út 6/b

2019. május 23.
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás. Az egyik legjobb választás a környéken.