Vendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc
Vendelin Étterem MiskolcVendelin Étterem Miskolc
Vendelin Étterem MiskolcVendelin Étterem Miskolc

Vendelin Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében, a Széchenyi utca 6/b szám alatt a Pátriával szemben található a Vendelin Étterem.
Elegáns belsővel, modern és hagyományos kézműves ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági rendezvények (esküvő, születésnap, családi és baráti összejövetelek, iskolai és munkahelyi rendezvények) lebonyolítására, maximum 85 főig.

Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Kiváló 2021. augusztus 14.a párjával járt itt
Régebben már jártunk ebben az étteremben. Jó a megközelítése. Láttuk a neten, hogy megújították az étlapjukat, ami nagyon megtetszett. Nagyon finom lakodalmas, falusi tyúkhúslevest kaptunk, mindketten azt választottuk, leveses tálban kaptuk, ami bőséges volt, hússal, csigatésztával, töltikével.
Vendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - Egyéb
Átlagos 2020. július 26.barátokkal járt itt
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az étlapon. Nagyon finom.
Kiváló 2019. május 23.a párjával járt itt
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás.
Az egyik legjobb választás a környéken.
2018. december 19.a párjával járt itt
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950. - Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel.
Kiváló 2018. október 31.a párjával járt itt
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük!
Kiváló 2018. április 10., kollégákkal járt itt
A tantestülettel színház látogatáson vettünk részt. Előtte elfogyasztottunk egy vacsorát az étteremben. A változatos étlapról mindenki megtalálta a "fogára való" ínyencséget. A hely hangulata, a finom ételek és az udvarias kiszolgálás jó alapot biztosított a színházi hangulathoz.
Gyenge 2018. február 26.családjával járt itt
Először 2018. 01. 05. -én próbára tértünk be, estére kerestünk megoldást szülinapi vacsorára, és menüt ebédeltünk . Minden jó volt, gyors udvarias kiszolgálás, finom ételek, még elvitelre vettünk kocsonyát is, az is finom volt. Le is foglaltuk hat személyre estére az asztalt.
Kiváló 2018. február 19.barátokkal járt itt
Baráti társasággal tértünk be ide, a Miskolci Farsang esőáztatta forgatagából. Nem bántuk meg a választást, hiszen kellemes hangulatú helyen finom ételek, jó italok, figyelmes és udvarias kiszolgálás várt bennünket. Mi kellhet még? Azt gondolom: semmi. Az igaz persze, hogy nem Vendelin szolgált fel, de majd talán legközelebb.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2017. november 29.a párjával járt itt
Többször jártunk párommal itt. (Írhatnám úgy is, hogy sokszor, hiszen törzshelyünk) Az étterem konyhája és személyzete olyan szintű, hogy taníthatnák a vendéglátó iskolákban. Rendkívűl udvarias, kedves, szinte baráti a vendégekhez való hozzáállásuk.
Vendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - Étel/ital
Kiváló 2017. október 28.a párjával járt itt
Egy könnyed vacsorára tértünk be egy könnyű színdarab előtt! Mi teljesen elégedettek voltunk velük! Finoman elkészített ízlésesen tálalt ételek! Profi és segítőkész pincér akivel jól esik beszélgetni! A hely hangulatos és egyedi! Az ár/érték arány is teljesen elfogadható, a tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!
Vendelin Étterem Miskolc - Külső képVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - MosdóVendelin Étterem Miskolc - BelsőVendelin Étterem Miskolc - EgyébVendelin Étterem Miskolc - Belső
Vendelin Étterem Miskolc a térképen
3530 MiskolcSzéchenyi István út 6/b
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • élő zene • étel elvitelre • napi menü • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar, vegetáriánus
halkülönlegességek
Zene
Élőzene: magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
Különtermek
Galéria - max. 30 fő