3530 Miskolc, Széchenyi István út 6/b

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Dreher Classic

Vendelin Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében, a Széchenyi utca 6/b szám alatt a Pátriával szemben található a Vendelin Étterem.
Elegáns belsővel, modern és hagyományos kézműves ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági ... Tovább >>
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági rendezvények (esküvő, születésnap, családi és baráti összejövetelek, iskolai és munkahelyi rendezvények) lebonyolítására, maximum 85 főig.

Galériánkon elszeparált környezetben 35 főnek tudunk helyet biztosítani.
A szombat estéken illetve igény szerint élőzenével állunk rendelkezésükre.

Vendelin Étterem Miskolc képei

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás.
Az egyik legjobb választás a környéken.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950. - Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük! A személyzet gyors, és rendkívűl udvarias, barátságos hozzáállása a vendégekhez, szintén kiemelkedő.

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tantestülettel színház látogatáson vettünk részt. Előtte elfogyasztottunk egy vacsorát az étteremben. A változatos étlapról mindenki megtalálta a "fogára való" ínyencséget. A hely hangulata, a finom ételek és az udvarias kiszolgálás jó alapot biztosított a színházi hangulathoz. Több kollégám is elmondta, hogy ha családi programot szerveznek Miskolcra, felkeresik az éttermet.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először 2018. 01. 05. -én próbára tértünk be, estére kerestünk megoldást szülinapi vacsorára, és menüt ebédeltünk . Minden jó volt, gyors udvarias kiszolgálás, finom ételek, még elvitelre vettünk kocsonyát is, az is finom volt. Le is foglaltuk hat személyre estére az asztalt. A szülinapi ételek is jók voltak, egyetlen negatívum: a szűzpecsenye nem azonos a karajjal, de a többi mellett ez "elment".

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal tértünk be ide, a Miskolci Farsang esőáztatta forgatagából. Nem bántuk meg a választást, hiszen kellemes hangulatú helyen finom ételek, jó italok, figyelmes és udvarias kiszolgálás várt bennünket. Mi kellhet még? Azt gondolom: semmi. Az igaz persze, hogy nem Vendelin szolgált fel, de majd talán legközelebb.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk párommal itt. (Írhatnám úgy is, hogy sokszor, hiszen törzshelyünk) Az étterem konyhája és személyzete olyan szintű, hogy taníthatnák a vendéglátó iskolákban. Rendkívűl udvarias, kedves, szinte baráti a vendégekhez való hozzáállásuk. A konyha teljesítménye szerintem országosan is figyelemre méltó, nem tudunk olyant kérni, amit azonnal, és szinte természetesen ne tudnának teljesíteni, kiváló, tökéletes minőségben.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy könnyed vacsorára tértünk be egy könnyű színdarab előtt! Mi teljesen elégedettek voltunk velük! Finoman elkészített ízlésesen tálalt ételek! Profi és segítőkész pincér akivel jól esik beszélgetni! A hely hangulatos és egyedi! Az ár/érték arány is teljesen elfogadható, a tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Én eddig csak ebédidőben voltam menüzni itt, tehát csak ilyen tapasztalatom van. Az ételek nem rosszak, de mivel talán az egyik legolcsóbb hely a főutcán, így túl sokat, azért nem érdemes várni. Frekventált helyen van, ezért is megyek én is néha, mert gyorsan, kedvesen kiszolgálnak és kicsit iskolai retro menza feelingben tölthetek 30 percet. :)

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Barátokkal úgy döntöttünk, hogy betérünk egy jó ebédre és egy pohár italra, megérte, nem csalódtunk. Könnyen megtaláltuk a helyet a Városháztéren található. Ízletes és bőséges a menüje, ami minden nap kapható és jó áron van. Belépve nagyon elegáns tágas belső fogad minket, a pincérek is szépen felöltözve. Rögtön jönnek is lesve kérésünket.

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Aviátor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.15. - 2020.03.31.
Imola Hostel
2020.10.15. - 2019.10.15.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.18. - 2019.11.02.
Hotel Villa Völgy
3-4 éjszaka 30.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, szilveszteri gálavacsorával, tombolasorsolással, újévi koncerttel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2019.12.29. - 2020.01.02.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Vár Camping
Sirok
2020.04.10. - 2020.10.15.
Hotel Kelep
Tokaj
2 nap/1 éjszaka 8.609 - 10.390,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.09.30.
Rózsapark Vendégház
Demjén
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 14.995,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.05.21. - 2021.05.22.
Katka Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Széchenyi Apartman
2019.10.15. - 2020.02.01.

Szállodák Miskolc környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Miskolc
Kikelet Club Hotel Miskolc
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

Vendelin Étterem MiskolcX