3530 Miskolc, Széchenyi István út 6/b

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Dreher Classic

Vendelin Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében, a Széchenyi utca 6/b szám alatt a Pátriával szemben található a Vendelin Étterem.
Elegáns belsővel, modern és hagyományos kézműves ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági ... Tovább >>
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági rendezvények (esküvő, születésnap, családi és baráti összejövetelek, iskolai és munkahelyi rendezvények) lebonyolítására, maximum 85 főig.

Galériánkon elszeparált környezetben 35 főnek tudunk helyet biztosítani.
A szombat estéken illetve igény szerint élőzenével állunk rendelkezésükre.

Vendelin Étterem Miskolc képei

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az étlapon. Nagyon finom. Fácánt, lakodalmas húslevest ettem itt korábban.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás.
Az egyik legjobb választás a környéken.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950. - Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük! A személyzet gyors, és rendkívűl udvarias, barátságos hozzáállása a vendégekhez, szintén kiemelkedő.

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tantestülettel színház látogatáson vettünk részt. Előtte elfogyasztottunk egy vacsorát az étteremben. A változatos étlapról mindenki megtalálta a "fogára való" ínyencséget. A hely hangulata, a finom ételek és az udvarias kiszolgálás jó alapot biztosított a színházi hangulathoz. Több kollégám is elmondta, hogy ha családi programot szerveznek Miskolcra, felkeresik az éttermet.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először 2018. 01. 05. -én próbára tértünk be, estére kerestünk megoldást szülinapi vacsorára, és menüt ebédeltünk . Minden jó volt, gyors udvarias kiszolgálás, finom ételek, még elvitelre vettünk kocsonyát is, az is finom volt. Le is foglaltuk hat személyre estére az asztalt. A szülinapi ételek is jók voltak, egyetlen negatívum: a szűzpecsenye nem azonos a karajjal, de a többi mellett ez "elment".

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal tértünk be ide, a Miskolci Farsang esőáztatta forgatagából. Nem bántuk meg a választást, hiszen kellemes hangulatú helyen finom ételek, jó italok, figyelmes és udvarias kiszolgálás várt bennünket. Mi kellhet még? Azt gondolom: semmi. Az igaz persze, hogy nem Vendelin szolgált fel, de majd talán legközelebb.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk párommal itt. (Írhatnám úgy is, hogy sokszor, hiszen törzshelyünk) Az étterem konyhája és személyzete olyan szintű, hogy taníthatnák a vendéglátó iskolákban. Rendkívűl udvarias, kedves, szinte baráti a vendégekhez való hozzáállásuk. A konyha teljesítménye szerintem országosan is figyelemre méltó, nem tudunk olyant kérni, amit azonnal, és szinte természetesen ne tudnának teljesíteni, kiváló, tökéletes minőségben.
Egerszalók
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy könnyed vacsorára tértünk be egy könnyű színdarab előtt! Mi teljesen elégedettek voltunk velük! Finoman elkészített ízlésesen tálalt ételek! Profi és segítőkész pincér akivel jól esik beszélgetni! A hely hangulatos és egyedi! Az ár/érték arány is teljesen elfogadható, a tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Én eddig csak ebédidőben voltam menüzni itt, tehát csak ilyen tapasztalatom van. Az ételek nem rosszak, de mivel talán az egyik legolcsóbb hely a főutcán, így túl sokat, azért nem érdemes várni. Frekventált helyen van, ezért is megyek én is néha, mert gyorsan, kedvesen kiszolgálnak és kicsit iskolai retro menza feelingben tölthetek 30 percet. :)

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.03.09.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.953 - 27.019,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.03.31.
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.475 - 14.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 4.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
HR Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szilveszteri gálavacsorával és korlátlan italfogyasztással, bekészítésekkel, fürdőbelépővel,kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.30. - 2021.01.04.
Villa Park Panzió
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.500 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Degenfeld Kastélyszálló
Tarcal
2 nap/1 éjszaka 25.253 - 33.023,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.05. - 2022.09.17.
Hotel Kelep
Tokaj
3 nap/2 éjszaka 8.491 - 9.612,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, a szálloda wellness szigetének szolgáltatásaival, kondicionáló terem használattal
2019.01.09. - 2020.12.22.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 19.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.20.
Matyó Apartmanház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/apartman/éj: önellátással
2020.10.01. - 2020.12.31.
Hotel Unicornis
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és mini fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.12.20.

Szállodák Miskolc környékén