3530 Miskolc, Széchenyi István út 6/b

P-Szo 11:00-23:00
V 11:00-22:00
halkülönlegességek ...
Élőzene:
magyar slágerek, szombat esténként, vagy igény szerint rendezvényeken
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték ...
Különtermek:
Galéria - max. 30 fő
2000 Ft (kb. ár)
Visa
Dreher Classic

Vendelin Étterem Miskolc bemutatkozása

Miskolc szívében, a Széchenyi utca 6/b szám alatt a Pátriával szemben található a Vendelin Étterem.
Elegáns belsővel, modern és hagyományos kézműves ételekkel várjuk kedves vendégeinket.
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági ... Tovább >>
Éttermünk kiválóan alkalmas családi és társasági rendezvények (esküvő, születésnap, családi és baráti összejövetelek, iskolai és munkahelyi rendezvények) lebonyolítására, maximum 85 főig.

Galériánkon elszeparált környezetben 35 főnek tudunk helyet biztosítani.
A szombat estéken illetve igény szerint élőzenével állunk rendelkezésükre.

Vendelin Étterem Miskolc képei

Vendelin Étterem Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 26.
Nagyon tetszett régebben az étterem. Végre nem csak ilyen csirke meg olyan csirke, meg sertés, hanem mindenféle különlegesség. Egyébként is nagy rajongója vagyok a Szimbád filmnek, s a jellegzetes vendéglős jelenlétének, így külön öröm volt, hogy az ételek megtalálhatók sok más finomsággal az étlapon. Nagyon finom. Fácánt, lakodalmas húslevest ettem itt korábban.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23. - 3 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus hely, fantasztikus ízek, korrekt árak, kedves kiszolgálás.
Az egyik legjobb választás a környéken.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolci viszonylatban itt a legkedvezőbb a napi menü előre megvásárolt ebédjeggyel 950. - Ft. A kiszolgálás gyors és udvarias, étel mennyisége, minősége ár-érték arányban szintén jó. Egyedüli kritikai megjegyzésem, hogy néha lehetne valamilyen főzelékféle, vagy zöldséggel készült húsétel.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
Régóta kedvenc éttermünk a Vendelin! A szakács csodákat tud tenni. Nem tudtunk olyan ételt kérni, amit nem oldott volna meg, kiváló minőségben. Gyakran megesett, hogy az étlapon található ételek nyersanyagaiból "variltan" kértünk ételt, eddig midíg sikerrel jártunk, köszönjük! A személyzet gyors, és rendkívűl udvarias, barátságos hozzáállása a vendégekhez, szintén kiemelkedő.

2018. áprilisban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. április 10. - 2 látogató hasznosnak vélte
A tantestülettel színház látogatáson vettünk részt. Előtte elfogyasztottunk egy vacsorát az étteremben. A változatos étlapról mindenki megtalálta a "fogára való" ínyencséget. A hely hangulata, a finom ételek és az udvarias kiszolgálás jó alapot biztosított a színházi hangulathoz. Több kollégám is elmondta, hogy ha családi programot szerveznek Miskolcra, felkeresik az éttermet.

2018. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először 2018. 01. 05. -én próbára tértünk be, estére kerestünk megoldást szülinapi vacsorára, és menüt ebédeltünk . Minden jó volt, gyors udvarias kiszolgálás, finom ételek, még elvitelre vettünk kocsonyát is, az is finom volt. Le is foglaltuk hat személyre estére az asztalt. A szülinapi ételek is jók voltak, egyetlen negatívum: a szűzpecsenye nem azonos a karajjal, de a többi mellett ez "elment".

2018. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Baráti társasággal tértünk be ide, a Miskolci Farsang esőáztatta forgatagából. Nem bántuk meg a választást, hiszen kellemes hangulatú helyen finom ételek, jó italok, figyelmes és udvarias kiszolgálás várt bennünket. Mi kellhet még? Azt gondolom: semmi. Az igaz persze, hogy nem Vendelin szolgált fel, de majd talán legközelebb.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk párommal itt. (Írhatnám úgy is, hogy sokszor, hiszen törzshelyünk) Az étterem konyhája és személyzete olyan szintű, hogy taníthatnák a vendéglátó iskolákban. Rendkívűl udvarias, kedves, szinte baráti a vendégekhez való hozzáállásuk. A konyha teljesítménye szerintem országosan is figyelemre méltó, nem tudunk olyant kérni, amit azonnal, és szinte természetesen ne tudnának teljesíteni, kiváló, tökéletes minőségben.
Sárospatak
Sátoraljaújhely
Szerencs

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy könnyed vacsorára tértünk be egy könnyű színdarab előtt! Mi teljesen elégedettek voltunk velük! Finoman elkészített ízlésesen tálalt ételek! Profi és segítőkész pincér akivel jól esik beszélgetni! A hely hangulatos és egyedi! Az ár/érték arány is teljesen elfogadható, a tisztaságban sem találtunk semmi kivetni valót!

2017. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 11.
Én eddig csak ebédidőben voltam menüzni itt, tehát csak ilyen tapasztalatom van. Az ételek nem rosszak, de mivel talán az egyik legolcsóbb hely a főutcán, így túl sokat, azért nem érdemes várni. Frekventált helyen van, ezért is megyek én is néha, mert gyorsan, kedvesen kiszolgálnak és kicsit iskolai retro menza feelingben tölthetek 30 percet. :)

Legnépszerűbb csomagok Miskolcon és környékén
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.06. - 2021.12.31.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 19.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2022.12.22.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
8 nap/7 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Fűzfa Hotel és Pihenőpark
Poroszló
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Outlet Hotel Polgár
Polgár
2 nap/1 éjszaka 15.628 - 19.406,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.21. - 2022.11.21.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 15.290,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, belépőjegy kedvezményekkel, parkolással
2021.07.15. - 2021.09.30.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 20.058 - 50.663,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, családi wellness használattal, programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.14. - 2022.01.09.
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 23.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2021.05.20. - 2023.04.19.
Elringat - lak Apartmanház
Demjén
2021.06.22. - 2021.08.31.
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 4.500 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Margaréta Apartmanház
Bogács
2021.06.22. - 2021.12.31.

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolc
D&A Apartmanház Miskolc
Tavaszi-őszi kedvezmény (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 10 % kedvezménnyel! (min. 2 éj)

Vendelin Étterem MiskolcX