Egy lepusztult erdei menedékház is különbül néz ki.

Kastély Villa MiskolcKastély Villa Miskolc a térképen

Szörnyű 2016. augusztusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2016. augusztus 25.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ha már itt elmondhatom a véleményem, én is megteszem.
A Kastély villába fizettünk be a barátnőmmel, és párjával egy hétvégi "pihenést.
Fürdővel, klímával, WIFI-vel. stb + belépő a barlang fürdőbe, és svédasztalos reggelivel.
Kb 13 órakor érkeztünk, egy szép fehér kiskastély udvarára, úgy ahogy a prospektusban láttuk.
Igaz ami a képen már nem látszott, elég megviselt volt már szegény.
Beléptünk a "recepcióba" Senkit nem találtunk. Viszont megcsapta az orrunkat egy régies, dohos, szag.
Kiabáltunk, senki nem jött. Körbejártuk a házat, mögötte talán éppen lomtalaníthattak, vagy nem tudom, minden hegyén hátán összedobálva.
Hívtuk a megadott számot. Senki nem vette fel, felváltva többször is. Fél óra múlva elő támolygott egy ifjú ember, eléggé megviselt, talán aludt. Elmondta, hogy a szobák még takarítás alatt vannak, menjünk akárhova, egy óra múlva jöjjünk vissza.
Arra a kérdésre, hogy miért nem vette fel a telefont, azt mondta, hogy nem viszi magával, őt ne zaklassák a vendégek, minden apróságért. Paff.... Egy óra múlva ott voltunk, egy [Moderálva - a szerk.] hölgyemény hmmm... fogadott, én ahogy tanultam, odaléptem és bemutatkoztam. Ő is,... -Helló Mama. Hirtelen nem tudtam eldönteni, hogy nekem szól, vagy így hívják. Kiderült nekem szólt. ( körülnézve kerestem a malacokat, azt hittem együtt őriztük a disznókat ) . Felvilágosítottam, hogy még a több évtizedes korkülönbség sem jogosítja fel, hogy bárkit le mamázzon, de hát te jóval idősebb vagy, és ezért. Na még le is tegezett, ám legyen, felvázoltam, hogy hogyan szólíthat, hölgyemnek, asszonyomnak, vagy akár a nevemen is, de mamának még az unokám is csak akkor, ha megengedem.
A családias légkör ezzel megvalósult. Valami kockás füzetbe beírta az adatainkat, és oda adott 3 db fürdő jegyet. Hárman voltunk igaz, de én két főre fizettem be egyedül, Kértem a jussomat, nem adta, elég arrogánsan azt mondta, hogy azért, mert nem kér idegenforgalmi adót. Ezért egy fürdő jegyet lenyúlni?? Szemétség.
Elmondta, hogy itt már minden szoba foglalt át kell mennünk egy másik nyaralóba. Mi van??? Nem akartuk elhinni, hisz a foglalásunk ide szólt. Ja és még azt is mondta, hogy ezenkívül van még több nyaralójuk is._....és milyen messzire?? -Á nincs messze kb 200 m gyalog. Azt elfelejtette mondani, hogy légvonalban, és hegynek felfelé. Beült az autónkba, és navigált, kb 600 m-t autóztunk a hegyre fel, az utolsó házhoz.
Kívülről még elfogadható volt, de amikor kinyitotta az ajtót, a bicska táncot járt a zsebembe. Először az áporodott doh szag, majd a kopott bútorok ami két elaggott fonott székből, és egy dupla ágyból állt. Lomtalanításból maradhatott vissza. Mutatta a konyhát, mosogató, mikró, vízforraló, egypár műanyag tányér 3 bögre, műanyagból, pár kanál, villa. Egy őskori TV készülék. Ami végül nem működött. A pókocskák csűrdöngölőst jártak a fali burkolat repedéseibe. Wifit is emlegetett, de még a telefonom se jelezte ki , talán kétszer bevillant, de mire a kódot beütöttem volna, el is tűnt. Mutatta, hogy van pihenő hely, ami azt illeti volt egy napozó ágy, talán az őskorból maradt itt, középen végighasadt vászonborítással. Grillezni is lehet, van terasz, kilátás, fürdő meg minden ami szemnek-szájnak ingere. Inkább a szájnak, mert én felháborodásomba azt találtam mondani, hogy a sok nyaraló közül, miért a lomtárat adja nekünk. Tiltakozni kezdtünk, hogy nem fogadjuk el. Kérjük a pénzünket, és megyünk máshová. Menjünk a Tesco-hoz reklamálni, hisz tőlük foglaltuk a szobát. Mérges volt, nagyon ordenáré módon még elmagyarázta, hogy a reggeli egy másik szálló éttermében lesz, kb 400 m-re. Na ja légvonalban ez is. Mutatta, hogyha itt és itt lemegyünk a lépcsőn akkor közelebb. Lefelé igen, de kinek van kedve reggeli után 120 lépcsőt megjárni hegynek felfelé, pihenés helyett, + kb 600 m-t gyalogolni? . Elviharzott, kicsit kerekebb lett, gondolom felfújta magát. Soha többé nem láttam. Magunkra maradtunk. Leltároztunk. Az egyik hűtő nem működött, még jó hogy barátok voltunk, és ezek után maradtunk is, így megengedtem, hogy a nálam lévőt használhatják. Konnektor csak egy helyen volt, ha vizet kellett forralnom hurcolkodni kellett, éjjeli szekrény, esetleg lámpa, hiány cikk volt. Asztal sem volt, csak a teraszon, egy sörpad asztallal, és raklapokból ácsolt, szálkás padok, (mert ugye általában ülőpárnával indulunk nyaralni, mint mindenki más :) ) Az ablakot nem lehet kinyitni, fixre vannak betéve két faléc közé, ami nyitható lenne, azon nincs kilincs. A klíma is működött, a két ajtót kinyitva áramlott a friss levegő, ha volt szél, még kereszthuzatunk is volt .A fürdőben nem volt zuhanytálca, ez nem is lett volna baj, ha legalább egy zuhanyfüggöny takarta volna. Zuhanyzáskor az egész fürdő úszott. Egyetlen mosdó kagyló nem volt a házba. Mikor szóvá tettük, a válasz az volt, hogy a mosogatóban is lehet mosakodni, fogat mosni, borotválkozni. Hááát igen, akár a WC kagylóban is lehet mosogatni, és fogat mosni is. Ott is tiszta víz folyik. A barátaim szobájában a fürdő átlátszó üvegfallal volt leválasztva. Kukkolásra kiváló. Egyik szobában a konnektor lapos villásdugóhoz volt, viszont a gépek" kerek dugósak voltak. A ház mellett volt egy nagyon dizájnos grill sütő, a természet magáévá tette, mivel benőtte a gaz, a kilátás csodálatos volt a legfelső szinten, a többit eltakarta az őserdő. A lépcső fokok hiányosak, egyszer majdnem a lábam bánta, A korlátokat már kikezdte az idő, Na mindegy megtörtént a honfoglalás, valahogy kibírjuk, hisz fürödni jöttünk, nem henyélni. Aztán este kiderült, már zuhanyzás után, hogy az alsó vendégnél csöpög a víz a mennyezeti lámpából. Ezt is szóvá tettük. Azt mondták semmi gond csak 12 Volt van a vezetékben. Baromira megnyugodtunk. Mi van ha mégsem, és ütni kezd? Vajon mivel működött a mikró, és a többi elektromos ketyere? Este a többi vendéggel kiültünk a teraszra, söröztünk, vacsoráztunk, elvoltunk. a szemetet zsákba gyűjtöttük. Másnap korán kelés, amit ilyenkor nagyon nem szeretek, hogy reggelizni menjünk. 2,4 km-t autóztunk oda-vissza hogy enni tudjunk, remélve, hogy ez kárpótol mindenért. Hát ez sem jött be. Volt valami előre beízesített tea, tojásrántotta, szalámi, és sajt szeletek, kenyér, barna és fehér. Péksütemény nuku, se egy gyümölcslé, esetleg kávé, de még friss víz sem. Kávét vehettünk 500 Ft-ért. Másnap már nem voltunk hajlandóak ezért 2,4 km-t autózni. Ettük a sajátunkat. Visszamentünk Aztán érzékeny búcsút vettünk ettől a gyötrelemtől. Lementünk a "recepcióra kijelentkezni, sehol senki, se számla, se elismervény, még egy ováció se, hogy megszabadulnak tőlünk. Egy takarítónőnek látszó hölgy vette át a kulcsokat az udvar közepén. Rövid viszlát, és véget ért a rémálom.
A fürdő csodaszép, és csuda jó. Az egész városka az önkormányzat gondoskodásának köszönhetően gyönyörű, Kiváló a strandja, gondozott parkok, rengeteg élményben lehet része az odalátogatóknak. Az Avalon park kis vonatja, igazi kuriózum, ki kell próbálni. aki teheti menjen el, de ne a Kastély villában szálljon meg, mert keserű lesz a szájíze. Egy borzalom, Miután haza értünk, a barátnőm is megírta véleményét, elég velősen. A Villa nagy hatalmú ura másnap felhívta, hogy egy nagy marha amiért ilyeneket le mert írni, azonnal tüntesse el, mit képzelünk mi alkoholista vén pi....ák, ( valószínű abból a kb 6 sörös-dobozból vonta le ezt a következtetést amit a zsákban hagytunk. ) hogy ilyet merünk róluk "feltételezni, mikor a lengyeleknek, és mindenki másnak megfelelt. Tegnap már rendőrségi feljelentéssel ijesztgetett bennünket. A kártérítési igényünket elindítottuk. A Tesco azzal védekezik, hogy ő csak értékesíti, nem tudja milyen, nem az ő felelőssége, hanem a tulajé.......hmm ja, értem én. Tesco gazdaságos. Ha a hús büdös, amit náluk veszek, akkor a vágóhíd a hibás???
Azért, hogy valami jót is mondjak, ott felejtettem a kabátomat, benne a lakás, és autó kulcsokkal, másnap postán megkaptam. Köszönöm.
Személyzet:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű
Ár / érték arány:Gyenge
Kényelem:Szörnyű
Szolgáltatások:Szörnyű
Étkezés:Szörnyű
Elhelyezkedés:Szörnyű
Kastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - SzobákKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - Medence/kertKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - EgyébKastély Villa Miskolc - Egyéb

Kastély Villa további értékelései

2019.11.02gyerekekkel
Megérkezésünkkor a tulajdonos hölgy közölte, hogy azt a szobát amit lefoglaltunk még nem hagyták el az előző vendégek. Tud adni egy földszinti franciaágyas szobát és egy emeleti szobát amiben a kislány elalszik (11 éves és teljesen idegen hely) vagy a férjem megy külön szobába. Különben meg nem...
2018.10.23egyedül
Szállásközvetítőn [moderálva - a szerk.] foglaltam a Fehér Hintóban szállást. Az érkezés napján egy idősebb nő felhívott – bemutatkozni és köszönni nem tudott. Azt kérdezte mikorra érkezem. Mondtam neki hogy este 7 körül érnék oda de ha szükséges előbb is be tudok ugrani. Volt még más...
2018.09.24a párjával
Sajnos a Kastély apartmanban töltöttük a hétvégét a férjemmel és a barátnőmmel. Előzetes egyeztetéskor megnyugtattak, hogyha bármire szükségünk van szóljunk, és hozzák. Sajnos ez nem így van! Megérkezésünkkor beküldtek a recepcióra, mondván rögtön jönnek. Míg én bementem, a férjem elkezdte...
Premier Hotel Miskolc - Reggelis ajánlat
Reggelis ajánlat