Kastély Villa Miskolc
3519 Miskolc, Miskolctapolcai út 21.

Kastély Villa Miskolc a térképen

Kastély Villa Miskolc értékelése:

8. helyezett a 39 miskolci szállás közül
Így is ismerheted: Fehér Hintó Apartman, Horváth Apartman, Kastély Apartmanház

Kastély Villa Miskolc képei

Kastély Villa Miskolc vélemények

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Lepukkant szállás fikázó személyzettel. Kerülje el messziről mindenki, aki jót akar magának!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
Megérkezésünkkor a tulajdonos hölgy közölte, hogy azt a szobát amit lefoglaltunk még nem hagyták el az előző vendégek. Tud adni egy földszinti franciaágyas szobát és egy emeleti szobát amiben a kislány elalszik (11 éves és teljesen idegen hely) vagy a férjem megy külön szobába. Különben meg nem hívtuk fel telefonon (amit tényleg nem tettem meg, mivel eddig egyetlen helyen sem volt ezzel probléma).

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 23. - 15 látogató hasznosnak vélte
Szállásközvetítőn [moderálva - a szerk. ] foglaltam a Fehér Hintóban szállást. Az érkezés napján egy idősebb nő felhívott – bemutatkozni és köszönni nem tudott. Azt kérdezte mikorra érkezem. Mondtam neki hogy este 7 körül érnék oda de ha szükséges előbb is be tudok ugrani. Volt még más dolgom is Miskolcon. Azt mondta bármikor mehetek mert ott laknak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 9 látogató hasznosnak vélte
Sajnos a Kastély apartmanban töltöttük a hétvégét a férjemmel és a barátnőmmel. Előzetes egyeztetéskor megnyugtattak, hogyha bármire szükségünk van szóljunk, és hozzák. Sajnos ez nem így van! Megérkezésünkkor beküldtek a recepcióra, mondván rögtön jönnek. Míg én bementem, a férjem elkezdte kipakolni az autóból a bőröndöket. Ezt nem kellett volna.

2017. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 13 látogató hasznosnak vélte
A Hungária Panzió éttermében felszolgált étkek kiválóak voltak, a környezet gyönyörű, fázós embereknek hidegben ezt a szállást nem ajánlom. A fürdőszoba nem volt fűtve, állítólag csak -9 vagy -10 foknál kapcsol be a fűtés. . . nem értem ez hogy működik, valaki biztosan igen. Stílust inkább nem kommentálnám, előttem bőven leírtak sokan sokmindent.

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7. - 8 látogató hasznosnak vélte
Jártunk itt. Nem volt jó. nem minősítek. Csodálatos környezet ez a rész, de elrontják a rossz vendéglátók. Pár éve Lillafüred mellett a hegy tetején voltunk,(Csendes övezet? ? ? , nem emlékszem a nevére, nem is akarok. ) ugyanez a tapasztalatunk. Nem tudom,nem egyforma a tananyag országunkban a vendéglátási ismeretekből?

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 6. - 12 látogató hasznosnak vélte
Én soha nem gondoltam volna,hogy így viselkedhet egy vendéglátó. A recepciós""illetve a tulajdonos hölgy olyan hangnemben beszélt velem ,hogy sírva fakadtam! ! ! a vérnyomásom felment! Pihenni kikapcsolódni mentünk volna,de ez egy rémálom lett! ! !

2016. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 6. - 29 látogató hasznosnak vélte
Sajnálatos módon a napokban jártunk ezen a helyen. . . . A személyzet kritikán aluli volt, a szemünk láttára küldte el az orosz ügyfelet a melegebbik éghajlatra és egy cseppet sem érdekelte, hogy a szoba láttán az arcunkra kiült a döbbenet. Közölte, hogy ha elmegyünk nem kell köszönnünk, csak tegyük a zárba a kulcsot és mehetünk is. Számlát nem kaptunk semmiről.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28. - 12 látogató hasznosnak vélte
Augusztusban jártunk ott. A recepción pár perces várokozás után egy ifjú hölgy fogadott bennünket, aki elég feltűnő jelenség volt a gyöngyös műszempilláival. Elsőre letegezett bennünket annak ellenére, hogy közöltük nyugdíjasok vagyunk. Ő erre azt mondta, hogy ad nekünk a 4 órás fürdőbelépő helyett egész naposat.

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25. - 15 látogató hasznosnak vélte
Ha már itt elmondhatom a véleményem, én is megteszem. A Kastély villába fizettünk be a barátnőmmel, és párjával egy hétvégi "pihenést. Fürdővel, klímával, WIFI-vel. stb + belépő a barlang fürdőbe, és svédasztalos reggelivel. Kb 13 órakor érkeztünk, egy szép fehér kiskastély udvarára, úgy ahogy a prospektusban láttuk.

Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 11.100,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.09-ig
Szarvas Panzió
Erdőbénye
3 nap/2 éjszaka 9.475 - 14.975,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2021.09.24-ig
Mezőkövesd
Érvényes: 2021.09.24-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 12.375 - 30.960,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.02.21-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 15.807 - 48.348,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és medencék használatával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi ünnepi vacsorával, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, mesedélutánnal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.29.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, kedvezményes belépőjegy vásárlási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig

Szállodák Miskolc környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Tündéri Álom (min. 2 éj)