Miskolc városában az otthon

Retron 54 Vendégház MiskolcRetron 54 Vendégház Miskolc a térképen

Kiváló 2017. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2017. június 29.
Ha Miskolc, akkor Retron 54...
A sétálóutca forgatagába nyílik a szállás külső kapuja, ami nagyon kényelmessé teszi, hisz minden ott van az ember "szájába".
Az éjszakára zárható külső kapu , kedves , pici, rendezett udvart rejt.
A szállás (appartman) áll egy tusolós fürdőből wc- vel egyben, egy hálóból, mely kimeríti a társalgó, nappali szerepét is benne 4 személy vígan elfér, hisz van két ágy mely összetolható és széthúzható, illetve van egy két személyes galériás ágy, mely alatt egy kényelmes kanapét helyezett el a figyelmes alkotó.
A háló-társalgó-nappalival egybe nyitva helyezkedik el a konyha, melyben hűtő, mikró is van (szépen berendezett)
Aki szeret Miskolcon lenni, az érezheti úgy magát ezen a szálláson, mintha pár napra kapott volna egy kihelyezett otthont egy másik városba.
Az ágyneműk, törölközök mindig tiszták,ez az egyetlen hely (azt hiszem)ahova már rutinból nem hozok saját törölközőt, bár utóbb már csak egy törölközőt kaptunk személyenként a megszokott 2-2 helyett (pöttöm csalódás)., illetve legutóbb nem kaptunk már üditőt a hűtőbe, sem csokit a párnánkra, éjjeliszekrényre, mint korábban-felejthető, bár jóleső volt.
Nem mondom, hogy tökéletes, hisz amikor még nem volt tapasztalatunk a szállásról, és a bojler melegvíz kapacitásáról, vígan kipancsoltam a melegvizet a párom elől, ma már megtanultam, kicsit gyorsnak kell lenni...emellett nem egy napfényes lakás, de mi általában nyugovóra térünk ide, így tökéletes, sok előnye van a kevés hátránnyal szembe.A tulajjal még sosem találkoztam, mindig a párom beszél vele, illetve sms- ben "értekeznek", de nagyon rugalmas, segítőkész, kedves.
Mindent összevetve eszemágába sincs máshol megszállni, hisz Miskolcra mindig örömmel megyek, és ha Miskolc, akkor nekem a Retron az otthon.
Személyzet:Kiváló
Kényelem:Kiváló