fmagdi
1 évnyi aktív tagság

fmagdi adatlapja

Ilyen vagyok
Városi barangoló  •  Ínyenc  •  Borbarát  •  Természetbarát  •  Gasztro-guru  •  Aktívan pihenő  •  Kultúraéhes  •  Wellness-mániás  •  Mindenevő  •  Kritikus
Regisztráció2015.10.27
Utoljára itt2020.06.01

2015. október 27.a párjával járt itt
Nem rég volt szerencsém a helyen vacsorázni a párommal, mely egy véletlennek (ami nincs) köszönhető. Épp alkalmas helyet kerestünk az aznapi vacsinkhoz, amikor az utcán a Piroska Csárda ajánlatát az esőben állva olvasgatva a tulaj lépett oda hozzánk, és igen kedvesen invitált minket, hogy vacsorázzunk ott, ha nem most akkor valamikor, ha erre járunk.
Felhasználó fényképei:
Piroska Csárda Miskolc -
Átlagos 2016. február 19., kollégákkal járt itt
Miskolcon "estem szerelembe" és lettem Cafe Frei "függő", és az a helyzet, hogy az ember már csak ilyen, az első benyomás baromi fontos , és a továbbiakban is azt várja, pedig hát tudhatnánk,-hisz felnőttek vagyunk- hogy nem mindig kapjuk, amit megszoktunk vagy várunk.
Kiváló 2016. február 19.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártam már itt, hiszen sokáig a póstelekkel szomszédos gerlán éltem. Jártam itt gyerekként, fiatal felnőttként, anyukaként, párját szülinapján köszöntő kedvesként, nagynénjét 60. szülinapján ünneplő unokahúgként, emellett láttam már esküvőre készülni, grillezni, bográcsozni a Mókus csárdában dolgozókat.