Jam : Tiszta,korrekt kiszolgálás,hangulatos családi kisvendéglő - Kis Anna Halászkert Miskolctapolca

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca értékelése
8. helyezett a 16 miskolctapolcai étterem közül

Tiszta,korrekt kiszolgálás,hangulatos családi kisvendéglő

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Miskolctapolcán járva este kerestünk egy hangulatos vacsorázóhelyet. Nem könnyű találni ilyet ezen a felkapott üdülőhelyen, itt mintha megállt volna az idő. A régiek patinája már eltűnt,elég lepukkadtak,koszosak,igénytelenek a külső részek(éttermi rész) ,ezért mi inkább be sem mentünk,mert nem szerettük volna látni mi lehet a konyhában. Kb 1 órát bolyongtunk míg végre rátaláltunk egy eldugott zsákutcában erre a kis ékszer dobozra.:-) Pont ilyenre vágytunk ,itt kellemes ,tiszta környezet, piros kockás kis abrosz,csodásan rendbe tartott virágos kiskert.A felszolgáló személyzet rendkívül kellemes és figyelmes emberek,ma már ritka ennyire odaadó személyzettel találkozni.Gyors volt a kiszolgálás és rendkívül finom különleges ,de egyben házias ízek,ételekkel.Este 8 óra után tértünk be, de a pincér jelezte minden ételük van az étlapon és tényleg! Nem kell félni nem csak halas ételük van, itt rengeteg étel van az étlapon. Különösen finom volt a kemencében sült magyaros palacsinta:-)A limonádé csodák üdítőek,vannak finom boraik az itallapon korrekt áron. Ha Miskolctapolcán jártok ide mindenképp térjetek be,nem fogtok csalódni.:-) Bátran ajánlom mindenkinek!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Jam felhasználót?    Igen

3519 Miskolctapolca
Görömbölyi u. 38.

2019. március 30.
Pár utcával arrébb kedvezménykuponnnal ajánlott a szállásunk egy másik éttermet. Onnan percek alatt távoztunk fűtés és személyzet hiányában. Félórás bolyongás után már-már feladtuk a meglepően húzós árú, de középszernél nemigen jobb kiállású éttermeket a fürdőkomplexum környékén. A netes...