Kis Anna Halászkert Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Görömbölyi u. 38.

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca a térképen

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca értékelése:

6. helyezett a 16 miskolctapolcai étterem közül
300. helyezett Észak Magyarországon - 880 étterem közül

magyar, angol, német, orosz, szlovák, lengyel
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
Beck's

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca képei

Szállások Miskolctapolca városában
Wellness csomagok Miskolctapolca városában

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca vélemények

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 30.
Pár utcával arrébb kedvezménykuponnnal ajánlott a szállásunk egy másik éttermet. Onnan percek alatt távoztunk fűtés és személyzet hiányában. Félórás bolyongás után már-már feladtuk a meglepően húzós árú, de középszernél nemigen jobb kiállású éttermeket a fürdőkomplexum környékén. A netes ajánlókból találtunk rá végül a Halászkertre.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13.
Majdnem tökéletes kaja, viszont pocsék kiszolgálás. Leadtuk a rendelésünk teljesen érthető módon. Én azt kaptam, amit kértem, viszont a párom már csak a felét a kért ételnek. Nem mondanam , hogy toppon voltak a pincérek. A kért vizet is elfeljetették felszolgálni, plusz pont, hogy a számlán se szerepelt. Nem kizárólag nekünk volt problémánk.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Ezt a helyet kifejezetten a kiszolgálás húzza fel. Kedves, készséges, beszélgetős, de szakszerű kiszolgálásban volt részünk, tényleg mindenben a kedvünkben jártak. Nem kellett semmire sokat várnunk, minden friss volt, és finom is, de az adagok szerintünk az átlagosnál kisebben voltak, míg az árak az átlagosnál nagyobbak.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Miskolctapolcán járva este kerestünk egy hangulatos vacsorázóhelyet. Nem könnyű találni ilyet ezen a felkapott üdülőhelyen, itt mintha megállt volna az idő. A régiek patinája már eltűnt,elég lepukkadtak,koszosak,igénytelenek a külső részek(éttermi rész) ,ezért mi inkább be sem mentünk,mert nem szerettük volna látni mi lehet a konyhában.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ritka amikor ilyet tudok írni, de párommal mindennel elégedettek voltunk. A pincér nagyon kedves volt, a kiszolgálás gyors, az ételek nagyon ízletesek
Pisztrángot szerettem volna enni, de az a köret, amelyik megtetszett süllőhöz volt, de megcserélték nekem. Párom vaddisznót kért, puha volt és nagyon finom. Az adagok pont jók voltak.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2.
Átutazóban két napot töltöttünk Miskolctapolzán. Megérkezésünk estéjén vacsorázni indultunk de mivel a környékén nem vagyok ismerős, gyorsan rákerestem az ittjartam. hu oldalra, hogy hova érdemes menni. A jó vélemények alapján tértünk be a Kis Anna Halászkertbe. Mivel az 5 órás autóút után már nem kellett aznap kocsiba ülnöm, gondoltam a jó vacsorát egy 2 cent jófajta pálinkával indítom.

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel Miskolctapolcán és programjaink befejezéseként kerestünk egy jó kis vendéglőt, ahol halételeket is lehet kapni. Ezt a halászcsárdát találtuk. Este felkerestük. Beléptünk és a felszolgáló már mutatta is a helyet. Rendeltünk. Feleségem rántott pontyot hasábburgonyával és tartárral, jómagam pedig egy óriás borjú bécsit hasábburgonyával és káposzta salátával.

2014. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégek vagyunk. Mindig kellemes kiszolgálásban, jó ételekben volt részünk. Rendezvényeket is tökéletesen bonyolítanak. A halászlevük ( a filézett korhely harcsa)mindent visz . Utána sütőben pirított túrós csusza. . . . Nagyon hangulatos a környezet, a kertben hatalmas leanderek pompáznak, mókusok szaladgálnak a fákra. Mindenkinek ajánlom.

Legnépszerűbb csomagok Miskolctapolcán és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2021.08.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 16.873 - 22.823,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.23. - 2020.12.28.
Oxigén Family Hotel
Noszvaj
2 nap/1 éjszaka 28.937 - 45.170,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, tematikus programokkal, szabaduló szobával, gyermek animációval, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.15. - 2021.08.29.
Sirok
2020.09.28. - 2021.09.28.
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 15.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobabekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Marienka Panzió
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
2020.09.28. - 2020.10.31.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Napi árak