Kis Anna Halászkert Miskolctapolca

étterem, vendéglő, halétterem
Kis Anna Halászkert Miskolctapolca
Kis Anna Halászkert MiskolctapolcaKis Anna Halászkert Miskolctapolca
Kis Anna Halászkert MiskolctapolcaKis Anna Halászkert Miskolctapolca

Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca - Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
Napi árak reggelivel - teljes előrefizetéssel
2026.01.01-ig
Bástya Konferencia és Wellness Hotel Miskolctapolca
76.052 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2019. március 30.a párjával járt itt
Pár utcával arrébb kedvezménykuponnnal ajánlott a szállásunk egy másik éttermet. Onnan percek alatt távoztunk fűtés és személyzet hiányában. Félórás bolyongás után már-már feladtuk a meglepően húzós árú, de középszernél nemigen jobb kiállású éttermeket a fürdőkomplexum környékén.
Gyenge 2018. október 13.a párjával járt itt
Majdnem tökéletes kaja, viszont pocsék kiszolgálás. Leadtuk a rendelésünk teljesen érthető módon. Én azt kaptam, amit kértem, viszont a párom már csak a felét a kért ételnek. Nem mondanam , hogy toppon voltak a pincérek. A kért vizet is elfeljetették felszolgálni, plusz pont, hogy a számlán se szerepelt.
2018. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Ezt a helyet kifejezetten a kiszolgálás húzza fel. Kedves, készséges, beszélgetős, de szakszerű kiszolgálásban volt részünk, tényleg mindenben a kedvünkben jártak. Nem kellett semmire sokat várnunk, minden friss volt, és finom is, de az adagok szerintünk az átlagosnál kisebben voltak, míg az árak az átlagosnál nagyobbak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. május 29.a párjával járt itt
Miskolctapolcán járva este kerestünk egy hangulatos vacsorázóhelyet. Nem könnyű találni ilyet ezen a felkapott üdülőhelyen, itt mintha megállt volna az idő. A régiek patinája már eltűnt,elég lepukkadtak,koszosak,igénytelenek a külső részek(éttermi rész) ,ezért mi inkább be sem mentünk,mert nem szerettük volna látni mi lehet a konyhában.
Kis Anna Halászkert Miskolctapolca - Külső képKis Anna Halászkert Miskolctapolca - Étel/italKis Anna Halászkert Miskolctapolca - Étel/italKis Anna Halászkert Miskolctapolca - Belső
Kiváló 2015. augusztus 24.a párjával járt itt
Ritka amikor ilyet tudok írni, de párommal mindennel elégedettek voltunk. A pincér nagyon kedves volt, a kiszolgálás gyors, az ételek nagyon ízletesek
Pisztrángot szerettem volna enni, de az a köret, amelyik megtetszett süllőhöz volt, de megcserélték nekem. Párom vaddisznót kért, puha volt és nagyon finom. Az adagok pont jók voltak. Még az uborka saláta is nagyon ízlett :)
Gyenge 2015. augusztus 2.a párjával járt itt
Átutazóban két napot töltöttünk Miskolctapolzán. Megérkezésünk estéjén vacsorázni indultunk de mivel a környékén nem vagyok ismerős, gyorsan rákerestem az ittjartam. hu oldalra, hogy hova érdemes menni. A jó vélemények alapján tértünk be a Kis Anna Halászkertbe.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. február 19.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel Miskolctapolcán és programjaink befejezéseként kerestünk egy jó kis vendéglőt, ahol halételeket is lehet kapni. Ezt a halászcsárdát találtuk. Este felkerestük. Beléptünk és a felszolgáló már mutatta is a helyet. Rendeltünk.
Kis Anna Halászkert Miskolctapolca - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. augusztus 24.családjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk. Mindig kellemes kiszolgálásban, jó ételekben volt részünk. Rendezvényeket is tökéletesen bonyolítanak. A halászlevük ( a filézett korhely harcsa)mindent visz . Utána sütőben pirított túrós csusza. . . . Nagyon hangulatos a környezet, a kertben hatalmas leanderek pompáznak, mókusok szaladgálnak a fákra. Mindenkinek ajánlom.