Fruskacsa: Átlagos hely - Kis Anna Halászkert Miskolctapolca

Kis Anna Halászkert Miskolctapolca értékelése
8. helyezett a 16 miskolctapolcai étterem közül

Átlagos hely

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 18.
Ezt a helyet kifejezetten a kiszolgálás húzza fel. Kedves, készséges, beszélgetős, de szakszerű kiszolgálásban volt részünk, tényleg mindenben a kedvünkben jártak. Nem kellett semmire sokat várnunk, minden friss volt, és finom is, de az adagok szerintünk az átlagosnál kisebben voltak, míg az árak az átlagosnál nagyobbak. Utolsó este a nyaralásból egy hangulatos vacsorát töltöttünk itt, de nem biztos, hogy visszajönnénk ide. A környéken jópár jóhírű étterem van.

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:
Ár / érték arány: Gyenge

Szeretnéd követni Fruskacsa felhasználót?    Igen

3519 Miskolctapolca
Görömbölyi u. 38.

2019. március 30.
Pár utcával arrébb kedvezménykuponnnal ajánlott a szállásunk egy másik éttermet. Onnan percek alatt távoztunk fűtés és személyzet hiányában. Félórás bolyongás után már-már feladtuk a meglepően húzós árú, de középszernél nemigen jobb kiállású éttermeket a fürdőkomplexum környékén. A netes...