fredi1952: Búcsúvacsora - Kis Anna Halászkert Miskolctapolca

9. helyezett a 16 miskolctapolcai étterem közül

Búcsúvacsora

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Két éjszakát töltöttünk feleségemmel Miskolctapolcán és programjaink befejezéseként kerestünk egy jó kis vendéglőt, ahol halételeket is lehet kapni. Ezt a halászcsárdát találtuk. Este felkerestük. Beléptünk és a felszolgáló már mutatta is a helyet. Rendeltünk. Feleségem rántott pontyot hasábburgonyával és tartárral, jómagam pedig egy óriás borjú bécsit hasábburgonyával és káposzta salátával.
Az ételek kiválóak voltak, a felszolgálás udvarias és segítőkész. Nagyon meg voltunk elégedve és javaslom, ha valaki ebben a városban jár, mindenképpen keresse fel ezt a kis csárdát! Nem fog csalódni benne!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Búcsúvacsora - Kis Anna Halászkert Miskolctapolca

Szeretnéd követni fredi1952 felhasználót?    Igen

3519 Miskolctapolca
Görömbölyi u. 38.

2019. március 30.
Pár utcával arrébb kedvezménykuponnnal ajánlott a szállásunk egy másik éttermet. Onnan percek alatt távoztunk fűtés és személyzet hiányában. Félórás bolyongás után már-már feladtuk a meglepően húzós árú, de középszernél nemigen jobb kiállású éttermeket a fürdőkomplexum környékén. A netes...