Katica77: Kettesben - Aurora Hotel Miskolctapolca

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése
7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Kettesben

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A hotel személyzete nagyon kedves,segítőkész...hétköznap voltunk ott,amikor rajtunk kívül csak egy sportcsapat volt a szállodában,akik más ellátást kértek.A félpanziós vacsora így nem svédasztalos volt,de ez nem is hiányzott,mert olyan fantasztikus vacsorát készítettek kettőnk részére,hogy maximálisan elégedettek voltunk.A pincérek stílusa,megjelenése,kedvessége dicséretes,ez a nagybetűs VENDÉGLÁTÁS... :)
Ami nem tetszett az a szobánkban lévő padlószőnyeg,koszos volt és csupa folt... :( A folyosókon levő sem igazán volt porszívózva,amíg ott voltunk... :(

Tisztaság: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Katica77 felhasználót?    Igen

Aurora Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Fagyöngy u. 2-4.

2019. június 11.
Tetszett: tisztaság, nyugalom, ételek íze, választéka, személyzet kedvessége, segítő készsége, négyméretű pezsgőmedence, légkondicionált szoba, Nem tettszett: nincs kültéri medence; nincs külön gyermek medence, a pezsgőmedencében fürödtek a gyerekek

2019. március 18.
Nagyon jó volt az ellátás, kedves volt a személyzet. Az uszoda is megfelelő. A tisztaság is megfelelő volt. Kulturált környezet.

2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben!A személyzet kedves,segítőkész volt!A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt!A barlangfürdő...

Aurora Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Óévbúcsúztató (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 29.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, délutáni snack bárral, kedvezményes masszázzsal, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Karácsony (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-13 - 2019-12-29
 - Őszi szünet és Mindenszentek (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mese délutánnal, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-28 - 2019-11-03