Aurora Hotel Miskolctapolca ★★★★

Aurora Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel MiskolctapolcaAurora Hotel Miskolctapolca
Aurora Hotel MiskolctapolcaAurora Hotel Miskolctapolca

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Az Aurora Hotel legnépszerűbb csomagjai

Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok (min. 2 éj)
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca - Pünkösd (min. 1 éj)
Aurora Hotel Miskolctapolca - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Aurora Hotel Miskolctapolca - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

Kiváló 2023. szeptember 22.a párjával járt itt
A Wellness részlegen lehetne egy kicsit javítani élményelemekkel,pl. :nyakzuhany, sodró folyosó. . .
Sajnos a meleg víz keringetése nem a legjobb,mivel kb 5 percig kellett folyatni a vizet,mire az a szobánkig elért. Ez víz takarékosság szempontjából nem igazán jó!
Amúgy mindennel , és mindenkivel nagyon elégedettek voltunk, és szívesen vissza mennénk!
2023. szeptember 16.a párjával járt itt
Főleg azért választottam ezt a szállodát, mert láttam, hogy van úszómedencéje. A vizére az volt írva, hogy 26-28 fokos, de nem volt még 23 fok sem. Nem tudtam benne úszni , mert hidegallergiám van, ami csalánkiütéssel jár, azaz piros hólyagok jelennek meg a testemen és viszketnek. A medencét különben alig használták ezen okok miatt.
Kiváló 2023. augusztus 13.a párjával járt itt
A szemelyzet segítőkész, figyelmes. A konyhafőnök és csapata zseniális, az ételek változatosak és nagyon finomak. Alapvetően mindennel elégedettek voltunk, viszont a szigetelés ráférne a hotelre, mind a folyosóról, mind az utcáról beszűrődött minden zaj csukott ablak mellett is.
Kiváló 2023. július 27.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen meglepődtünk a hotelen. Nagyon szép tágas szobát kaptunk ,óriási erkély,hintapaddal. Nagy tisztaság mindenhol,a személyzet kedves ,mosolygós. Az ételek finomak,változatosak. a reggelinél mindenki talált megfelelő minőségű és mennyiségű ételt. A wellness egy jakuzziból és nagyon jó hűs vizű úszómedencéből áll ,ami a földszinten található.
Kiváló 2023. június 19.a párjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk az AURORA szállodában , nagyon meg voltunk elégedve. Szépen kivitelezett és berendezett szálloda, szépek a szobák kényelmes ágy, finom ételek ,kitűnő wellnes , gondos személyzet, lift, Wifi, mélygarázs , vagy udvari parkoló, minden megvan a kényelemhez ami kell ! Ha lesz rá lehetőségünk még visszatérünk!
Kiváló 2023. június 2.a párjával járt itt
2023 május végén voltunk ott a párommal. A szálloda tetszetős, tényleg azt kaptuk, amit a képeken láttunk. Gyönyörű tisztaság, friss illat. A személyzet nagyon kedves, udvarias és figyelmes. A takarító személyzet is csendben, nagyon alaposan végezte a munkáját. A felszolgáló srácok is udvariasak voltak, az ételek pedig bőségesek és finomak voltak.
Kiváló 2023. május 31.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hotel belső kialakítása, a design, a színek. A személyzet mindenben segített, az ételek nagyon finomak voltak. Különösen tetszett a wellness részleg és a nagy szauna, egyedül egy merülő medence hiányzik belőle. Közel van a barlangfürdőhöz, jó az elhelyezkedése. Köszönjük, hogy itt pihenhettünk!
Kiváló 2023. április 17.a párjával járt itt
Tetszett a személyzet kedvessége, a szálloda kényelme és tisztasága, a választékos és ízletes étkeztetés, a wellness szolgáltatások. Viszont volt olyan ifjú recepciós, aki azt sem tudta, hogy egész Magyarországon ingyenes a tömegközlekedés 65 év felett, mint mondta "ez őt személyesen nem érinti".
Kiváló 2023. április 14.a párjával járt itt
A külső dizájn nem tetszett, de a belső tér minden várakozásomat felülmúlta. A sarki fény hatás nagyon jó és végig kisérte az ott létünket. Standard szobát kértünk, mely igazán otthonos és hívogató volt. A kényelem pazar a személyzet udvarias és szakszerű, a recepción minden kérésünket teljesítették.
Kiváló 2023. március 31.a párjával járt itt
A Szálloda nagyon szép, modern, jól felszerelt, figyelmes és nagyon kedves személyzettel. Tágas helységek, még a szoba mérete és a fürdőszoba is nagyon jó, kényelmes volt. A wellness részleg perfect, tiszta, nagy medencével és nagy Jakuzzival, zuhanyzóval. Öltöző és férfi-női mosdó is itt található, pihenő részleg több relax ággyal.
Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen
3519 MiskolctapolcaFagyöngy u. 2-4.
• fedett úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1200 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak