Aurora Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fagyöngy u. 2-4.

Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése:

6. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Aurora Hotel Miskolctapolca képei

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

Andi88 TOP egyébhely értékelő
2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
3 éve töltöttünk legutóbb egy hosszú hétvégét a szállodában. Akkor nagyon tetszett, ez az első szálloda, ahova újra foglaltunk szállást. Az étterem nagyon jó, az ételek választékosak, frissek, és nagyon finomak. Extra köszönet, hogy a reggelinél a gyümölcslé is minőségi, nem egy vizezett vacak, mint a szállodák többségében.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Nagyon kedves, segítőkész személyzet, finom, változatos ételek, kényelem jellemezte az ott töltött 3 napot, amiből kettő karácsony volt, délutáni finomságokkal, ünnepi díszítéssel.
Szívesen megyünk vissza!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Tetszett: tisztaság, nyugalom, ételek íze, választéka, személyzet kedvessége, segítő készsége, négyméretű pezsgőmedence, légkondicionált szoba,
Nem tettszett: nincs kültéri medence; nincs külön gyermek medence, a pezsgőmedencében fürödtek a gyerekek

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A hotel személyzete nagyon kedves,segítőkész. . . hétköznap voltunk ott,amikor rajtunk kívül csak egy sportcsapat volt a szállodában,akik más ellátást kértek. A félpanziós vacsora így nem svédasztalos volt,de ez nem is hiányzott,mert olyan fantasztikus vacsorát készítettek kettőnk részére,hogy maximálisan elégedettek voltunk.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jó volt az ellátás, kedves volt a személyzet.
Az uszoda is megfelelő. A tisztaság is megfelelő volt.
Kulturált környezet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben! A személyzet kedves,segítőkész volt! A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt! A barlangfürdő gyalogosan is néhány perc. Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Nagyon jó három napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves volt, amiben kellett segítettek. A bejelentkezés is nagyon hamar ment, nagyjából 3 perc volt. Az étkezésünk svédasztalos- reggeli és vacsora volt, amely bőséges, változatos ételeket tartalmazott. És gondolnak a vegetáriánusokra, laktózérzékenyekre is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,segítőkészek voltak.Az ételválaszték nem volt túl nagy,és hidegek voltak. A wellnes részleg és a szoba tiszta volt.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon segítőkész volt, és jól esett délutánonként a két étkezés között egy-két frissen sült pogácsát, vagy gyümölcsöt elfogyasztani. Köszönjük a figyelmességet. Tetszett, hogy a wellness részleget hosszú időtartamban lehetett igénybe venni, és már a korai kezdésre is meleg volt a szaunában.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Nagyon elégedettek voltunk a hellyel, az étteremmel, évek óta nem ettünk ilyen finom disznótorost reggelire, mint itt! :) A szoba szép, kényelmes, tiszta volt, a személyzet kedves, segítőkész. A wellness és szauna részleggel kapcsolatban annyi javaslatunk lenne, hogy egy ivókutat jó lenne valahová felszerelni.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fürdő részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és gyerekjátszó használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.11.30.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 12.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, finn-és infra szauna, valamint pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, fürdőköpeny használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.08.24. - 2021.05.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Bükkös Vendégház
Szilvásvárad
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.07.13. - 2020.07.13.
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.13-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 11.700 - 15.728,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.11.11-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 21.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, lovaglással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX