Aurora Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fagyöngy u. 2-4.

Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Aurora Hotel Miskolctapolca képei

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Tetszett: tisztaság, nyugalom, ételek íze, választéka, személyzet kedvessége, segítő készsége, négyméretű pezsgőmedence, légkondicionált szoba,
Nem tettszett: nincs kültéri medence; nincs külön gyermek medence, a pezsgőmedencében fürödtek a gyerekek

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A hotel személyzete nagyon kedves,segítőkész. . . hétköznap voltunk ott,amikor rajtunk kívül csak egy sportcsapat volt a szállodában,akik más ellátást kértek. A félpanziós vacsora így nem svédasztalos volt,de ez nem is hiányzott,mert olyan fantasztikus vacsorát készítettek kettőnk részére,hogy maximálisan elégedettek voltunk.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jó volt az ellátás, kedves volt a személyzet.
Az uszoda is megfelelő. A tisztaság is megfelelő volt.
Kulturált környezet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben! A személyzet kedves,segítőkész volt! A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt! A barlangfürdő gyalogosan is néhány perc. Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Nagyon jó három napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves volt, amiben kellett segítettek. A bejelentkezés is nagyon hamar ment, nagyjából 3 perc volt. Az étkezésünk svédasztalos- reggeli és vacsora volt, amely bőséges, változatos ételeket tartalmazott. És gondolnak a vegetáriánusokra, laktózérzékenyekre is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,segítőkészek voltak.Az ételválaszték nem volt túl nagy,és hidegek voltak. A wellnes részleg és a szoba tiszta volt.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon segítőkész volt, és jól esett délutánonként a két étkezés között egy-két frissen sült pogácsát, vagy gyümölcsöt elfogyasztani. Köszönjük a figyelmességet. Tetszett, hogy a wellness részleget hosszú időtartamban lehetett igénybe venni, és már a korai kezdésre is meleg volt a szaunában.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Nagyon elégedettek voltunk a hellyel, az étteremmel, évek óta nem ettünk ilyen finom disznótorost reggelire, mint itt! :) A szoba szép, kényelmes, tiszta volt, a személyzet kedves, segítőkész. A wellness és szauna részleggel kapcsolatban annyi javaslatunk lenne, hogy egy ivókutat jó lenne valahová felszerelni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve!
A személyzet , a tisztaság,az ételek...minden tökéletes volt!
A lényeg vissza fogunk térni ...de már a gyerekeink is jönni fognak!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Hol is kezdjem? a szálloda nagyon szép, modern, és kellemes. A szoba tiszta, kényelmes, világos és mindig jó illat van benne. Az ágyak kényelmesek. A szombati vacsora bőséges volt és finom. A szakácsuk kiváló, a cukrászuk sajnos nem igazán. (nincs választék, és ami van, az nem éri el az ételek színvonalát)
A wellness részleg fantasztikus.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, mese délutánnal, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.28. - 2019.11.03.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 22.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.01.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 22.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Aviátor Vendégház
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.09.10. - 2019.10.31.
Hotel Szeleta
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 11.000,- Ft/fő/éj között: reggelivel, ajándék fürdő- és várbelépővel, szauna és sókamra használattal, parkolási lehetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX