Aurora Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fagyöngy u. 2-4.

Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Akciós csomagok

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Aurora Hotel Miskolctapolca képei

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A hotel személyzete nagyon kedves,segítőkész. . . hétköznap voltunk ott,amikor rajtunk kívül csak egy sportcsapat volt a szállodában,akik más ellátást kértek. A félpanziós vacsora így nem svédasztalos volt,de ez nem is hiányzott,mert olyan fantasztikus vacsorát készítettek kettőnk részére,hogy maximálisan elégedettek voltunk.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jó volt az ellátás, kedves volt a személyzet.
Az uszoda is megfelelő. A tisztaság is megfelelő volt.
Kulturált környezet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben! A személyzet kedves,segítőkész volt! A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt! A barlangfürdő gyalogosan is néhány perc. Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Nagyon jó három napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves volt, amiben kellett segítettek. A bejelentkezés is nagyon hamar ment, nagyjából 3 perc volt. Az étkezésünk svédasztalos- reggeli és vacsora volt, amely bőséges, változatos ételeket tartalmazott. És gondolnak a vegetáriánusokra, laktózérzékenyekre is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,segítőkészek voltak.Az ételválaszték nem volt túl nagy,és hidegek voltak. A wellnes részleg és a szoba tiszta volt.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon segítőkész volt, és jól esett délutánonként a két étkezés között egy-két frissen sült pogácsát, vagy gyümölcsöt elfogyasztani. Köszönjük a figyelmességet. Tetszett, hogy a wellness részleget hosszú időtartamban lehetett igénybe venni, és már a korai kezdésre is meleg volt a szaunában.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Nagyon elégedettek voltunk a hellyel, az étteremmel, évek óta nem ettünk ilyen finom disznótorost reggelire, mint itt! :) A szoba szép, kényelmes, tiszta volt, a személyzet kedves, segítőkész. A wellness és szauna részleggel kapcsolatban annyi javaslatunk lenne, hogy egy ivókutat jó lenne valahová felszerelni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve!
A személyzet , a tisztaság,az ételek...minden tökéletes volt!
A lényeg vissza fogunk térni ...de már a gyerekeink is jönni fognak!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Hol is kezdjem? a szálloda nagyon szép, modern, és kellemes. A szoba tiszta, kényelmes, világos és mindig jó illat van benne. Az ágyak kényelmesek. A szombati vacsora bőséges volt és finom. A szakácsuk kiváló, a cukrászuk sajnos nem igazán. (nincs választék, és ami van, az nem éri el az ételek színvonalát)
A wellness részleg fantasztikus.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Nem szokásom beszámolót írni de most gondoltam helyén való. Nem rossz szálloda de inkàbb 3 mint 4 csillag. A szobánk egy fogorvosi rendelő mellett volt ( a szàllodàban)
A szoba maga tiszta volt de a padlószőnyeg csere érett. Világos szőnyeg tele foltokkal. Illetve a hàloszobában a falból kilógó antenna kábel arra
Utal hogy talán volt valamikor tv ott.

Érvényes: 2020.06.15-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 22.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finnszauna, infraszauna és pezsgőmedence használattal, masszázskuponnal, kerékpárok használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 12.750 - 18.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-használattal, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.30.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2019.08.25-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.30-ig
Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szaunarészleg és medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Irota EcoLodge
Irota
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500 Ft,- Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2019.12.22-ig
Barrico Thermal Hotel
Demjén
2 nap/1 éjszaka 10.455,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2021.05.22-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 24.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hotel Villa Völgy Eger
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Felhőtlen nyár (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX