1. helyezett Miskolc-
tapolca

3519 Miskolctapolca, Fagyöngy u. 2-4.

Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Aurora Hotel Miskolctapolca képei

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben! A személyzet kedves,segítőkész volt! A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt! A barlangfürdő gyalogosan is néhány perc. Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Nagyon jó három napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves volt, amiben kellett segítettek. A bejelentkezés is nagyon hamar ment, nagyjából 3 perc volt. Az étkezésünk svédasztalos- reggeli és vacsora volt, amely bőséges, változatos ételeket tartalmazott. És gondolnak a vegetáriánusokra, laktózérzékenyekre is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,segítőkészek voltak.Az ételválaszték nem volt túl nagy,és hidegek voltak. A wellnes részleg és a szoba tiszta volt.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon segítőkész volt, és jól esett délutánonként a két étkezés között egy-két frissen sült pogácsát, vagy gyümölcsöt elfogyasztani. Köszönjük a figyelmességet. Tetszett, hogy a wellness részleget hosszú időtartamban lehetett igénybe venni, és már a korai kezdésre is meleg volt a szaunában.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Nagyon elégedettek voltunk a hellyel, az étteremmel, évek óta nem ettünk ilyen finom disznótorost reggelire, mint itt! :) A szoba szép, kényelmes, tiszta volt, a személyzet kedves, segítőkész. A wellness és szauna részleggel kapcsolatban annyi javaslatunk lenne, hogy egy ivókutat jó lenne valahová felszerelni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve!
A személyzet , a tisztaság,az ételek...minden tökéletes volt!
A lényeg vissza fogunk térni ...de már a gyerekeink is jönni fognak!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Hol is kezdjem? a szálloda nagyon szép, modern, és kellemes. A szoba tiszta, kényelmes, világos és mindig jó illat van benne. Az ágyak kényelmesek. A szombati vacsora bőséges volt és finom. A szakácsuk kiváló, a cukrászuk sajnos nem igazán. (nincs választék, és ami van, az nem éri el az ételek színvonalát)
A wellness részleg fantasztikus.
2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10.
Nem szokásom beszámolót írni de most gondoltam helyén való. Nem rossz szálloda de inkàbb 3 mint 4 csillag. A szobánk egy fogorvosi rendelő mellett volt ( a szàllodàban)
A szoba maga tiszta volt de a padlószőnyeg csere érett. Világos szőnyeg tele foltokkal. Illetve a hàloszobában a falból kilógó antenna kábel arra
Utal hogy talán volt valamikor tv ott.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 24.
Nagyon igyekeznek, hogy pici hotel lévén mindazt nyújtsák, amit a nagyobb 4*osok. 1-2 apróságtól eltekintve teljesen rendben volt. Az étkezések kitűnőek, a wellness modern és ha többen vagyunk, akkor sem kényelmetlen, a recepció nagyon igyekszik, udvarias, rugalmas. A parkolás az átépítés miatt kérdéses, mi önkényesen döntöttünk.

Mobilról küldte. | 2016. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 23.
Igazából szerintem 3+os szálloda,nem a megszokott ételválaszték,ami viszont volt az szuper.Wellnes rész nagyon pici,parkolás az utcán a hotel előtt ha van hely.. A személyzet viszont vendégbarát.

Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.28-ig
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, húsvéti programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 8.496,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, szaunaszeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.28-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3-5 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Panoráma Vendégház
Miskolctapolca
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos, szolárium, játékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tóbik Vendégház
Sirok
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 4.998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.02.15-ig
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, reggeli kávé és sütemény bekészítéssel a szobában, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Hajnal Hotel Mezőkövesd
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Szuper Palota napok (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX