Aurora Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fagyöngy u. 2-4.

Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése:

4. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Aurora Hotel Miskolctapolca képei

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 29.
A Hotel kb. 2*-nak felel meg. A környék sem volt valami szép, építkezések, sár. A Wellness sem volt az elvárásainknak megfelelő, a medence vize hideg volt, a pezsgőfürdő még jó volt, viszont ekkora hotel vendégeinek kicsi. Az étkezéseknél a reggeli jó volt, lehet mondani bőséges, de a vacsora az gyér volt, szinte alig volt választék, ha a gyerek menüből mertünk venni, a pincér erélyesen ránk szólt.

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Nagyszülők unokával pihentünk. A terasz piszkos volt, szólni kellett, hogy takarítsák le. A mélygarázs használata igen bizonytalan. Nem értettük, hogy ha valaki már elfoglalta a helyet, akkor azt miért nem lehet fenntartani. A szobánk az utcára nézett, a strand építkezés miatt poros és hangos volt, még késő este is. A személyzet kedves és segítőkész volt.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
3 éve töltöttünk legutóbb egy hosszú hétvégét a szállodában. Akkor nagyon tetszett, ez az első szálloda, ahova újra foglaltunk szállást. Az étterem nagyon jó, az ételek választékosak, frissek, és nagyon finomak. Extra köszönet, hogy a reggelinél a gyümölcslé is minőségi, nem egy vizezett vacak, mint a szállodák többségében.
2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 29.
Nagyon kedves, segítőkész személyzet, finom, változatos ételek, kényelem jellemezte az ott töltött 3 napot, amiből kettő karácsony volt, délutáni finomságokkal, ünnepi díszítéssel.
Szívesen megyünk vissza!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Tetszett: tisztaság, nyugalom, ételek íze, választéka, személyzet kedvessége, segítő készsége, négyméretű pezsgőmedence, légkondicionált szoba,
Nem tettszett: nincs kültéri medence; nincs külön gyermek medence, a pezsgőmedencében fürödtek a gyerekek

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A hotel személyzete nagyon kedves,segítőkész. . . hétköznap voltunk ott,amikor rajtunk kívül csak egy sportcsapat volt a szállodában,akik más ellátást kértek. A félpanziós vacsora így nem svédasztalos volt,de ez nem is hiányzott,mert olyan fantasztikus vacsorát készítettek kettőnk részére,hogy maximálisan elégedettek voltunk.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jó volt az ellátás, kedves volt a személyzet.
Az uszoda is megfelelő. A tisztaság is megfelelő volt.
Kulturált környezet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben! A személyzet kedves,segítőkész volt! A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt! A barlangfürdő gyalogosan is néhány perc. Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Nagyon jó három napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves volt, amiben kellett segítettek. A bejelentkezés is nagyon hamar ment, nagyjából 3 perc volt. Az étkezésünk svédasztalos- reggeli és vacsora volt, amely bőséges, változatos ételeket tartalmazott. És gondolnak a vegetáriánusokra, laktózérzékenyekre is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,segítőkészek voltak.Az ételválaszték nem volt túl nagy,és hidegek voltak. A wellnes részleg és a szoba tiszta volt.

Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 17.000- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kedvezménnyel, frissítő gyümölcspercekkel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, gyerekjátszóval, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
3-4 éjszaka 12.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, szauna és jacuzzi használattal, kerékpár használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.25.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 16.650,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szauna szeánszokkal, wellness kuponnal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2021.05.24.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.01. - 2021.08.31.
Panoráma Vendégház
Érvényes: 2021.05.31-ig
Hungária Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2021.12.18-ig
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszpark használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
2021.04.01. - 2021.10.31.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 19.450 - 21.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
Érvényes: 2022.01.17-ig
Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszóval, lovaglással, húsvét vasárnap pálinkával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.04.05.

Szállodák Miskolctapolcán és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Szent István Hotel Eger
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
Egri romantika (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

MiskolctapolcaX