Aurora Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca, Fagyöngy u. 2-4.

Aurora Hotel Miskolctapolca a térképen

Aurora Hotel Miskolctapolca értékelése:

7. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Aurora Hotel Miskolctapolca bemutatkozása

A Hotel Aurora wellness szálloda harmonikus fényjátékával, négy csillaghoz méltó modern eleganciájával és kényelmével hozzájárul Vendégei hiánytalan feltöltődéséhez, kikapcsolódásához. Miskolctapolca közkedvelt wellness szállodája a méltón híres Bükk-hegység lábánál nyitotta meg kapuit látogatói előtt.

Aurora Hotel Miskolctapolca képei

Aurora Hotel Miskolctapolca vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Tetszett: tisztaság, nyugalom, ételek íze, választéka, személyzet kedvessége, segítő készsége, négyméretű pezsgőmedence, légkondicionált szoba,
Nem tettszett: nincs kültéri medence; nincs külön gyermek medence, a pezsgőmedencében fürödtek a gyerekek

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 25.
A hotel személyzete nagyon kedves,segítőkész. . . hétköznap voltunk ott,amikor rajtunk kívül csak egy sportcsapat volt a szállodában,akik más ellátást kértek. A félpanziós vacsora így nem svédasztalos volt,de ez nem is hiányzott,mert olyan fantasztikus vacsorát készítettek kettőnk részére,hogy maximálisan elégedettek voltunk.
2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon jó volt az ellátás, kedves volt a személyzet.
Az uszoda is megfelelő. A tisztaság is megfelelő volt.
Kulturált környezet.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 29.
Szuper hétvégét töltöttünk gyermekeinkkel a hotelben! A személyzet kedves,segítőkész volt! A szobák tágasak és tiszták. A wellness részleg nagyon tetszett az egész családnak! Szuperek voltak a medencék és hangulatosak a látványelemek! Az ételek finomak és változatosak,bőséges volt! A barlangfürdő gyalogosan is néhány perc. Nagyon jól éreztük magunkat!

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 8.
Nagyon jó három napot töltöttünk a szállodában. A személyzet kedves volt, amiben kellett segítettek. A bejelentkezés is nagyon hamar ment, nagyjából 3 perc volt. Az étkezésünk svédasztalos- reggeli és vacsora volt, amely bőséges, változatos ételeket tartalmazott. És gondolnak a vegetáriánusokra, laktózérzékenyekre is.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
A személyzettel nagyon meg voltunk elégedve,segítőkészek voltak.Az ételválaszték nem volt túl nagy,és hidegek voltak. A wellnes részleg és a szoba tiszta volt.
2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 20.
Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet nagyon segítőkész volt, és jól esett délutánonként a két étkezés között egy-két frissen sült pogácsát, vagy gyümölcsöt elfogyasztani. Köszönjük a figyelmességet. Tetszett, hogy a wellness részleget hosszú időtartamban lehetett igénybe venni, és már a korai kezdésre is meleg volt a szaunában.

2017. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 19.
Nagyon elégedettek voltunk a hellyel, az étteremmel, évek óta nem ettünk ilyen finom disznótorost reggelire, mint itt! :) A szoba szép, kényelmes, tiszta volt, a személyzet kedves, segítőkész. A wellness és szauna részleggel kapcsolatban annyi javaslatunk lenne, hogy egy ivókutat jó lenne valahová felszerelni.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve!
A személyzet , a tisztaság,az ételek...minden tökéletes volt!
A lényeg vissza fogunk térni ...de már a gyerekeink is jönni fognak!

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Hol is kezdjem? a szálloda nagyon szép, modern, és kellemes. A szoba tiszta, kényelmes, világos és mindig jó illat van benne. Az ágyak kényelmesek. A szombati vacsora bőséges volt és finom. A szakácsuk kiváló, a cukrászuk sajnos nem igazán. (nincs választék, és ami van, az nem éri el az ételek színvonalát)
A wellness részleg fantasztikus.

Miskolctapolca
4 nap/3 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekfoglalkozásokkal és játékokkal, lovaglással, húsvét vasárnap pálinkával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.720,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, masszázs kuponnal, wellness-részleg használattal, szauna szeánsszal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 10.475,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.20-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 8.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Sóvirág Vendégház
Hortobágy
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna és jacuzzi használattal, bográcsozási és grillezési lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.18-ig
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Miskolctapolca környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
La Contessa Kastélyhotel Szilvásvárad
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Kedvezményes ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Zúzmarás Kastélyvarázs (min. 2 éj)

MiskolctapolcaX