Katica77

Katica77 adatlapja

Regisztráció2017.08.06
Utoljára itt2019.09.15

2018. február 5.a párjával járt itt
Aki ezt a hotelt választja puha matracokra és kemény szabályokra számítson! Érkezéskor nyilatkozat aláírása pl. arról,hogy ha a minibárba beteszed a saját italodat kiszámlázzak az egész tartalmat. . . 10 ezer FT ! ! ! (? )és ezt a szobaasszonyok minden nap ellenőrzik ! ! ! +törölköző,köntös ára,ha valami baja lesz. . .
Átlagos 2018. február 5.a párjával járt itt
Egy könnyű ebédre mentünk. . . kicsi pizzát kértünk,az egyiket teljes őrlésű lisztből. . . sajnos vissza kellett küldenem,mert teljesen nyers volt a tésztája. . . azt mondta a pincér hölgy "ez ilyen,sosem lesz olyan,mint a rendes. . . " Mondtam neki,hogy készítettem már többször itthon ilyet,de én megsütöttem rendesen. . .
Kiváló 2019. április 25.barátokkal járt itt
Nagyon finom vacsorát ettünk ott a barátainkkal a Szegeden töltött hétvége egyik napján. . . az étterem stílusa nagyon tetszett,az ételek tálalása és minősége is szuper ! Minden nagyon finom volt ! Sokan voltak,ezért szerintem érdemes előre foglalni. . . :) Az étterem elhelyezkedése is jó,érdemes arrafelé sétálni.