Feherhat6: Kényelem és kényeztetés - Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca

Kényelem és kényeztetés

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 2. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Házassági évfordulónkat ünnepeltük itt. A személyzet végtelenül udvarias, előzékeny, figyelmes. Az ételek kifogástalanok, bőséges és választékos svéd asztalos ellátásban volt részünk pezsgős reggelivel. A wellness részleg is maximálisan megfelelt az igényeinknek, mind a medencék, mind a szaunák, a masszázs, a vízi torna. Máskor is megyünk és jó szívvel ajánljuk bárkinek.

Szeretnéd követni Feherhat6 felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat...

2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges...

2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik A...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Valentin nap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-12 - 2021-02-14
 - Legjobb ár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
Érvényes: 2020-12-10 - 2021-08-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaszeánsszal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-12-29 - 2021-01-02