Karácsony

Mobilról küldte. | 2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik
A wellness kicsit átalakítva mióta nem voltunk,de nagyobb hely nem lett.Délutánonként szauna felöntések voltak.Reggel már 8-kor meleg volt nyitásnál a szauna is,a jégkút működött ,a gőzt d.u 4-után üzemelték be.Az étkezés bőséges,finom,változatos és jó minőségű ételekből állt.Alapjába véve a szálloda tartja a szinvonalát.

Szeretnéd követni Csilla felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat...

2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda. A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk. Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire. Az ellátás nagyon finom és bőséges...

2019. december 31.
A szálloda közel van a Barlangfürdőhöz. Nagy, zárt parkolója van, amit ingyenesen lehet használni, ez is pozitívum. A szálloda berendezése, a karácsonyi, ünnepi dekoráció hangulatos, otthonos volt. A személyzet figyelmes, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Mi hétköznap voltunk, ehhez képest a...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-01 - 2021-08-31
 - Februári akció előlegfizetés nélkül (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-14 - 2021-02-28
 - Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-07-01