Ádventi hangulatban

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Ádventi hangulatban, igen kellemes karácsonyi díszítésben pompázott a szálloda.
A szoba berendezése gyönyörű világos, fehér bútorokkal történt, ami már egy ünnepi érzést keltett bennünk.
Szép a kilátás a Bükk-hegységre, este az Avalon-park fényeire.
Az ellátás nagyon finom és bőséges volt annak ellenére, hogy hétköznap voltunk a hotelben.
A személyzet igazán kedves, mindenütt tisztaság volt.
A recepción kedvezményes barlangfürdő belépőt vásároltunk.
A szálloda wellnesse is nagyon tetszett, a hatalmas üvegfelületen keresztül besütött a téli nap sugara.
Minden tökéletes volt, egyetlen észrevételem van, hogy az úszómedencét nem használtuk ( mások sem ), mert hideg a vize, ezen néhány plusz fokkal lehetne javítani.

Szeretnéd követni Bizsu felhasználót?    Igen

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Bencések útja 9-11.

2020. augusztus 16.
Megkésett wellnessre érkeztünk, ugyanis a pihenésre még áprilisban került volna sor, de az ismert események miatt augusztusra tevődött át a dolog. Ettől mindjárt némileg drágább is lett a három éjszaka, mondván, ez már főszezon. Érthető, csak hát mi áprilisban hiába döngettük volna a zárt kapukat...

2020. január 12.
Karácsony napjaiban jártunk a családdal,úgy hogy a szentestét is ott töltöttük.A bejelentkezés gyors volt,bár telt ház volt mégis flottul ment.A várakozó embereket délutáni teával,forraltborral és apró sütivel kínálták.A szobák kényelmesek,de szebbek a kertre nyílók,mint ami az utcára nyílik A...

2019. december 31.
A szálloda közel van a Barlangfürdőhöz. Nagy, zárt parkolója van, amit ingyenesen lehet használni, ez is pozitívum. A szálloda berendezése, a karácsonyi, ünnepi dekoráció hangulatos, otthonos volt. A személyzet figyelmes, előzékeny. Az ételek finomak voltak. Mi hétköznap voltunk, ehhez képest a...

Calimbra Konferencia & Wellness Hotel, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 18.750 - 30.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-01 - 2021-08-31
 - Februári akció előlegfizetés nélkül (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánszokkal, masszázs kedvezménnyel,vízi tornával, kedvezményes barlangfürdő belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-02-14 - 2021-02-28
 - Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-03-01 - 2021-07-01