Erzsi64: Szuper jó volt!!!!! - Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése
10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Szuper jó volt!!!!!

2015. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 21.
Nagyon jól éreztük magunkat! Másodszor is! Udvarias volt a személyzet és segítőkész.Mindenkinek csak ajánlani tudom! Ha megint Miskolctapolca lesz az uticél csak is ott fogunk megszállni! Az ellátás nagyon jó volt,finom volt az étel is. Nagyon jó helyen van, közel a barlangfürdőhöz és a strandfürdőhöz is.És még sok látnivaló van a környéken amit érdemes megnézni.

Szeretnéd követni Erzsi64 felhasználót?    Igen

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Csabai u. 7.

2019. november 15.
Nagyon kellemesen csalódtam, az elvárásaimnak minden megfelelő volt a szálláson. A kiszolgálás, a szoba elhelyezkedés, és az külön tetszett, hogy minden szobához volt terasz is. A pincérek kedvesek segítőkészek, és az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. Biztosan máskor is a Panzió vendége...

2019. november 4.
A wellnes részlegből csak a szauna működött. A sóterápiás szobák nincsenek. A medence részleget nem tudtuk használni mert azt bár korábban jeleztük hogy túl van klórozva (2 fürdőruha bánta) , egy állítólagos javítás után is azonnali köhögés jelentkezett mindenkinél a maró anyag hatására. Ezt...

2019. október 14.
Kellemes hely, a személyzet kiváló, az étkezés bőséges és nagyon finom. A barlangfürdő és a bob pálya közel van. A pár kilométerre fekvő Lillafüred is csodálatos kirándulóhely. Röviden érdemes ide ellátogatni. Örültünk, hogy itt lehettünk, köszönjük.

Hungária Panzió, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-01 - 2020-12-20