V.Attila: Egy hosszú hétvége Miskolctapolcán...Hungária Panzió.. - Hungária Panzió Miskolctapolca

Hungária Panzió Miskolctapolca értékelése
10. helyezett az 51 miskolctapolcai szállás közül

Egy hosszú hétvége Miskolctapolcán...Hungária Panzió..

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 4.
Három napot töltöttünk a Panzióban gyerekekkel,nagyon jól éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves és segítőkész.
A környezet nagyon szép nagyon szeretünk itt lenni és nagyokat sétálni a ligetben a mókusok között,és a szuper játszóteret ki próbálni.
A vacsora mindíg nagyon finom,a pizzát nagyon szeretjük.
Esténként sokat pingpongoztunk,jól éreztük magunkat.
Biztosan elmegyünk jövőre is.

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni V.Attila felhasználót?    Igen

Hungária Panzió Miskolctapolca
3519 Miskolctapolca
Csabai u. 7.

2019. november 15.
Nagyon kellemesen csalódtam, az elvárásaimnak minden megfelelő volt a szálláson. A kiszolgálás, a szoba elhelyezkedés, és az külön tetszett, hogy minden szobához volt terasz is. A pincérek kedvesek segítőkészek, és az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak. Biztosan máskor is a Panzió vendége...

2019. november 4.
A wellnes részlegből csak a szauna működött. A sóterápiás szobák nincsenek. A medence részleget nem tudtuk használni mert azt bár korábban jeleztük hogy túl van klórozva (2 fürdőruha bánta) , egy állítólagos javítás után is azonnali köhögés jelentkezett mindenkinél a maró anyag hatására. Ezt...

2019. október 14.
Kellemes hely, a személyzet kiváló, az étkezés bőséges és nagyon finom. A barlangfürdő és a bob pálya közel van. A pár kilométerre fekvő Lillafüred is csodálatos kirándulóhely. Röviden érdemes ide ellátogatni. Örültünk, hogy itt lehettünk, köszönjük.

Hungária Panzió, Miskolctapolca kiemelt csomagajánlatai
 - Kikapcsolódás Miskolctapolcán (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-01 - 2020-12-20