Kornelia

Kornelia adatlapja

Regisztráció2013.06.08
Utoljára itt2017.11.22

Kiváló 2014. január 19.a párjával járt itt
Kedves, udvarias,nagyon gyors kiszolgalas. Finom es szep etelek, hatalmas adag, nem birtam elfogyasztani, becsomagoltattam. A kinalat bo, valtozatos, mindenki talal megfelelot. Atlagosan graga,jo a megkozelitese, a parkoloja jo nagy, csak ajanlani tudom mindenkinek. Egyeduli hendikepje, az, hogy rossz ido esten,pl. telen eleg keves a ferohely.
Szörnyű 2014. május 15.családjával járt itt
Sajnos mi meg se kostolhattuk a foztuket. A pincer elenk szaladt, le sem emgedett minket ullni, azzal hogy a konyhabol azt uzenik, mar mindent kikapcsoltak. Azaz este hetkor, amikor -gondolom a hotel vendegei- meg javaban vacsoraztak, nekunk mar nem akartak semmit se kihozni, plane nem fozni. Tudom, olvastuk hogy a konyha 19:30-ig volt nyitva, de ez akkor is pofatlansag!
Kiváló 2014. február 26.a párjával járt itt
Ha valaki ezen a kornyeken jar, alljon meg egy jot enni ebben az etteremben. Azok, akik a kornyeken laknak ugy is tudjak, hogy nagyon finom, hatalmas adag(en becsomagoltatom a felet, mert nem birtam megenni)es raadasul aranylag olcso (a mennyiseghez es a minosegkez kepest), profi kiszolgalas var rajuk.