Vén Platán Söröző Monostorapáti

Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Vén Platán Söröző Monostorapáti vélemények

2055
Átlagos 2018. augusztus 2.a párjával járt itt
Monostorapátiban volt egy másik étterem is, amiről nem is őrzök rossz emlékeket. Veszprém felől Tapolcára menet az út szélén áll, és sok-sok éve ki van rá írva hogy eladó. Így, azt hiszem, a Vén Platán konkurencia nélkül maradt. Ezt csak olyan út menti - félig-meddig kocsma - típusnak ismertem.
Vén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Étel/italVén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - BelsőVén Platán Söröző Monostorapáti - BelsőVén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Belső
2016. április 11.barátokkal járt itt
Monostorapáti kiemelt fontosságú település számomra hisz itt van a szívemnek legkedvesebb borászatok egyike a sokak által már elfeledett Scheller birtok, Tóth Sándor pincészete. Úgyhogy tavaly augusztusban Tapolcáról hazafele megálltunk itt egy sörre, ami úgy nézett ki hogy vettem egy Steffl sört (300 ft volt), amit hazavittem, jóbarátom meg ivott egy fröccsöt.
Vén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Külső képVén Platán Söröző Monostorapáti - Egyéb