Lovas Vendéglő Mór

8060 Mór, Dózsa György u. 111.

Lovas Vendéglő Mór a térképen

Lovas Vendéglő Mór értékelése:

6. helyezett a 17 móri étterem közül
353. helyezett Közép Dunántúlon - 789 étterem közül

Lovas Vendéglő Mór vélemények

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hete jártunk itt Párommal első alkalommal. Már az étlap kínálata elárulta, hogy itt valami jóra számíthatunk. Választékos a kínálat és nagyon finom. Az előételt alig fejeztük be már hozták is a következő fogást. Nagyon keveset kellett várni, ami nem hátrány! Nagyon ízlett a házi készítésű röszti és a salátabár kínálata, ahol kedve szerint szed a vendég.

2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 7.
Egy szervezett kirándulás során étkeztünk ebben a nagyon klasz étterembe. Kiváló Kedves kiszolgálásban volt részünk. Mi is Lizi tanti kedvencét ettük. Volt aki rántott sajtot evett. Mindegyik gyönyörűen volt tálalva. Leves burgonyakrém leves volt sárgarépa csipsszel ez is nagyon izlett nekünk. Majd deszertként almás pitét ettünk.

2014. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi ebéden voltam,vasárnap, nagyon tetszett a hely. Egy étteremnél az ételek minősége a legfontosabb, maximálisan elégedettek voltunk. Nyolcan nyolcfélét rendeltünk, s mindannyiunknak ízlett, amit választottunk. Külön dícséretes, hogy régi sváb ételek is kaphatók, "Lizi tanti kedvence" gyerekkoromat idézte. A személyzet kedves, gyors.

2013. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. április 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem ízlésesen berendezett,régies stílusú hangulatos. Ráláthatunk a lovardára is innen, ami külön érdekessé teszi. Jó időben lehetőség van arra, hogy a teraszon étkezzünk. Kisgyermekeket külön játszó sarok vár. Az ételek nagyon finomak, a kiszolgálás is kiváló. Itt is gondoltak a gyermekekre is. A kedvencünk a bakonyi betyárleves cipóban.

Legnépszerűbb csomagok Móron és környékén
Hétkúti Wellness Hotel & Lovaspark
Mór
Akár 1 éjszaka 15.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.04. - 2021.12.23.
Hotel Yacht Wellness & Business
3 nap/2 éjszaka 14.736 - 31.395,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness centrum és szaunavilág használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.02. - 2021.06.11.
Aranykert Mobilház-Apartmanok
Vének
2021.05.13. - 2021.10.31.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2021.05.10. - 2021.10.31.

Szállodák Mór környékén
Vital Hotel Nautis Mór
Holiday Hotel Csopak Mór
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Senior ajánlat (min. 5 éj)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)

Lovas Vendéglő MórX